Opublikowano

Szkoła Wiedzy Szamańskiej / Wrzesień 2022

XIII Zjazd Szkoły Wiedzy Szamańskiej - Wrzesień 2022

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.
 
Temat XIII Zjazdu: „Narzędzia i techniki szamańskie do bezpiecznej pracy z grupą”

Istnieje wiele czynników, które determinują podjęcie się pracy indywidualnej i pracy w grupie. Przez dwanaście zjazdów poznaliście wiele technik oraz możliwości pracy indywidualnej. Nadszedł czas nauki pracy z grupą. Podczas tego zjazdu będziemy krok po kroku poznawać i rozszerzać wiedzę, która pozwoli Wam zaopiekować się procesem grupowym. Dowiecie się między innymi, jak przygotować przestrzeń, jak zadbać o transformację i oczyszczenie tej przestrzeni. Będziecie uczyć się odczytywać kolektywne informacje. Zrozumiecie jak „kanalizować” negatywną energię. 

Podczas tego zjazdu, poznasz swoją rolę podczas grupowego procesu, dowiesz się co wolno, a czego nie wolno robić oraz jakie są ogólne zasady pracy. Kolejne ważne tematy to rola przewodników Duchowych i nawiązywanie kontaktu z nimi, a także zamknięcie przestrzeni i neutralizacja po pracy grupowej. Nauczymy się także tego, co powinniśmy robić po zakończeniu naszej pracy, aby proces uczestników był dokończony na każdym poziomie. Odpowiem na pytanie: kiedy kończy się Twoja odpowiedzialność za grupę i jak zadbać o siebie?

Praca jako Przewodnik Duchowy jest odpowiedzialną pracą, ponieważ dotykasz w niej subtelnych ciał każdej istoty, poruszając jego teraźniejszość, przyszłość i wieczność. Dlatego ważne jest w pierwszej kolejności indywidualne zadbanie o swoją energetykę i osiągniecie takiego punktu w Twoim życiu, kiedy czujesz, że jesteś gotowy z pełną odpowiedzialnością wspierać innych w drodze.  Nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie, kiedy będziesz gotowy, aby pracować z grupą dlatego, że posiadasz własne sumienie, a to właśnie ono podpowiada Ci o gotowości na procesy grupowe.

PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam
Jadwiga Naira
 
Zjazd odbędzie się w dniach:
23.09 – dzień 1 – wieczorna medytacja, godz. 18.30-21.00*
24.09 – dzień 2 – warsztaty główne, godz. 09.00-20.00
25.09 – dzień 3 – warsztaty główne, godz. 09.00-16.00*
* Zjazd Szkoły rozpoczynamy o 18:30 i kończymy obiadem o 16:00

Uwaga:
Od lipca zostaje rozszerzony zakres zjazdów szkoły. 
Aby ukończyć i otrzymać certyfikację ze Szkoły każdy uczestnik musi ukończyć 15 zjazdów szkoły. Dotyczy to nowych uczestników, którzy przystąpili do szkoły od zjazdu lipcowego. 
Osoby, które obecnie kontynuują szkołę mogą zakończyć ją na starych zasadach, czyli odbyciu 12 zjazdów. 

Koszt warsztatu:
– 1390 zł – dla nowych uczestników
Zniżki:
– 1150 zł – dla stałych uczestników (którzy uczestniczą od pierwszego zjazdu lub były obecne na min. dwóch zjazdach wcześniejszych)*
– 1150 zł – dla Par
 

ZAPISY
https://bit.ly/SzkołaWrzesień22

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 600 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
 

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Dane do wpłaty:
1. Przelew Bankowy
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska Wrzesień 2022)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com