Szkoła Wiedzy Szamańskiej

Szkoła Wiedzy Szamańskiej

Wartość dydaktyczna
Każdy z uczestników posiądzie praktyczną wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy z klientem w oparciu o założenia i wskazane techniki pracy szamańskiej. Każdy z uczestników będzie dysponował wieloma rodzajami form, metod oraz sposobów pracy z problemem klienta opartych na pracy z energią ciała, duszy i umysłu. Uczestnik po ukończeniu Centrum Ty i Wszechświat znacznie poszerzy swoją własną intuicję oraz świadomość radzenia sobie i rozwiązywania problemów własnych, jak i swoich klientów.

Wartość duchowa, mentalna
Od dziecka karmimy swoje ciało, żeby dorastać, dajemy mu pokarm, tak żeby z chłopca stać się mężczyzną, a z dziewczynki kobietą. Odżywiamy się po to, żeby urosnąć. Karmimy ciało, a zapominamy o karmieniu duszy. Na warsztacie będziemy uczyli się karmić swoją duszę, tak, żeby nasza dusza, która od lat nie otrzymywała pokarmu, zaczęła wreszcie rosnąć. Co będziesz mógł z tym później zrobić, będzie zależało wyłącznie od ciebie. Będziesz mógł to zostawić tylko dla siebie, lub podzielić się z tym z całym światem i być nauczycielem w swojej wyjątkowej energii, bo przyciągniesz tych, którzy na ciebie czekają

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.

Temat XI Zjazdu: „Wprowadzenie w Świat Mistrzów Duchowych”.
 
Mistrzowie nie służą żadnej ludzkiej instytucji i nie są duchowo uzależnieni od żadnej ludzkiej ideologii.
Każdy, kto chce zaufać ich prowadzeniu wstępuje na drogę rozwoju swojego potencjału.
Nie prowadzą nas tylko do samych siebie, ale do naszego najgłębszego, wiecznego powrotu do życia.
Mistrzowie przekazują wiadomości w rożnych formach. Mówią nam o wszelkich doświadczeniach duchowych.
Ich celem jest między innymi stworzenie tak zwanych mostów między wszelakimi świadomościami.
Transformowanie starych religijnych wersji i przybliżenie do oryginalnej prawdy.
Uczynienie cennych treści rozpoznawalnymi dla świadomości. Wszystko co wysyłają jest odczuwalne i nie ma na celu zaćmienia naszej pomysłowości, lecz daje nam zadania w celu przećwiczenia mentalnej frekwencji…
Holistyczne postrzeganie prawdy prowadzi z powrotem do świadomości Boskości.
Na Zjeździe spotkamy się z Wewnętrznym Mistrzem.
Poznamy i doświadczymy poszczególnych Mistrzów Duchowych. Nauczymy się rozpoznawać i integrować ich energię.
Otworzymy się na Ich prowadzenie.
Zrozumiemy, dlaczego są ważni w Naszym rozwoju.
Nie wszystko co jest przedstawiane jako prawdziwe, jest prawdą. Nie wszystko co świeci, jest światłem.
Prawda może zobaczyć, kto ma czyste serce.
Światło widzi, kto umie patrzeć.
Ale tylko Ci, którzy ją znają, mogą wskazać drogę.
Ścieżka świeci jaśniej w świetle Mistrza.
Kiedy uczeń jest gotowy, wybiera ścieżkę opanowania wiedzy, mądrości.
Wtedy Mistrz wkracza na scenę.
Droga Mistrzów jest drogą ludzi.
Byli przed nami dopełniając swój byt- swoje przeznaczenie. Wskazują Nam drogę.
Pokazują, że ścieżki są tak różnorodne jak sami ludzie…na przykład Jezus miał inną ścieżkę i inne zadanie niż Budda, Kuan Yin, Arya Tara czy Saint Germain….
Każdy z mistrzów osiągnął swój Boski wyraz własną drogą i unikalnymi zadaniami.
My ludzie jesteśmy różni.
ONI też byli i są różni.
Wszyscy nosimy w sobie Boską Iskrę, a zatem umiejętności są w Nas.
Każdy człowiek ma swoją misję, swoje zadanie i swoje miejsce w Boskim Planie tutaj na ziemi.
Kiedy wybieramy ścieżkę światła, zaczynamy podążać za tą wewnętrzną misją.
Podążamy za tym, ze wszystkimi konsekwencjami, dopóki jej nie udoskonalimy.
Im głębiej siebie odkrywamy, tym bardziej tajemnice życia i inicjacje, które leżą po drodze, zostają nam objawione.
Każdy Mistrz był początkowo studentem w drodze! Stopniowo inicjowano go w tajemnice natury i życia.
Był nauczany, prowadzony i testowany przez ówczesnych żyjących Mistrzów, z których niektórzy pracowali z innych wymiarów np. anielskich, a także naturalnych istot i/lub żywych sił Światła Boskiego Źródła.
Wprowadzenie, wpływ i przeprowadzanie w te „Światy” których zakresu nie można jeszcze oszacować jest cudownym doświadczeniem.
Żyjemy w ekscytującym czasie, w którym wszystko staje się widoczne i przejrzyste.
Wymagana jest wolna wola człowieka.
Wiele osób ponownie otwiera swoje pierwotne zdolności umysłowe. Praca hierarchii duchowej jest w ten sposób wzmocniona i bardziej świadomie postrzegana.
Rozwój ten został wyrażony przez Theosophical Society i Helene P. Bławacki która, udostępniła po raz pierwszy wiedzę intelektualną, która wcześniej była dostępna tylko dla wtajemniczonych.
Mówiła o mistrzach w królestwie duchowym, którzy pomagali jej na ścieżce rozwoju i dawali jej ważne nauki.
Dla ludzi, którzy się z nią spotkali, była przykładem działania mistrzów.
Od tego czasu nauki Mistrzów i Hierarchii Duchowej rozprzestrzeniły się na cały świat, gdzie u ich podstaw zawsze przyjmowały różne formy.
Mistrzowie są mediatorami między ludźmi, a Boskością.
Ponieważ sami wędrowali po ziemi jako ludzie i rozwinęli swoją świadomość osiągając tak zwane wniebowstąpienie – Formę Astralną.
Mistrzowie mogą być bliżej ludzi, jeżeli jest taka ich wola.
Duchowe Boskie istoty składają się z różnych systemów energetycznych.
Duchowa hierarchia składa się z niezliczonej liczby oświeconych i duchowo boskich mocy.
Narysowali oni Świetlną siatkę z „miejscami mocy światła” w wyższych wymiarach na całym świecie i są ze sobą połączeni.
Z tych eterycznych królestw płynie boskie promieniowanie, zwane także „boską lekką substancją” lub „boską energią elektronową”. Sfery eteryczne są nadal niezauważalne dla ludzkiego oka.
Wibrują z wysoką częstotliwością.
Im szybciej i wyżej wibruje energia, tym bardziej ucieka ona przed postrzeganiem zewnętrznych ludzkich zmysłów, które mogą postrzegać tylko ograniczoną częstotliwość.
Wielu ludzi, którzy są gotowi otworzą się na „komunikację między wymiarową” to znaczy na komunikację między Mistrzami, uczniami, anielskimi istotami, istotami świetlnymi Białego Bractwa.
 

UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.

Zjazd odbędzie się w dniach 20-22.05.2022.

Koszt warsztatu: 1190 zł 

 • Dla stałych Uczestników: 950 zł. (osoby stałe to te, które uczestniczą od początku lub które były obecne min. na dwóch zjazdach wcześniejszych) *
 • Dla Par obowiązuje zniżka 20%* –
  *zniżki nie łączą się

Miejsce:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO, Al. Prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, Siedlce

Koszt pobytu z wyżywieniem:

 • 440 zł za osobę
 • dopłata za rezerwację pokoju jednoosobowego 50zł

Kontakt i rezerwacja
e-mail: tyiwszechswiat@gmail.com

Zapisy:
https://bit.ly/SzkołaMaj2022

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty:
1. Przelew Bankowy
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029  (podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska Maj 2022)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT, NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.

Temat X Zjazdu: Połączenia astralne.
 
Właściwości i skutki połączeń astralnych
Manipulacja energetyczna i zależność.
Rozwody energetyczne.
Każdy kontakt, który nawiązujemy nawet podczas krótkotrwałych spotkań z innymi ludźmi, tworzy połączenia astralne. Pamiętajmy, że pochodzimy z wieczności. Wszystko co zasilamy naszą energią żyje. To my tworzymy nasze połączenia.
Takie połączenia tworzą się w postaci energetycznych, bardzo subtelnych strun, przewodów. Można tu używać różnych nazw. Te niezwykle elastyczne i rozciągliwe sznurki astralne tworzą i zakotwiczają się między dwojgiem ludzi i nie tylko. To tysiące, miliony połączeń z wszelkimi istotami, światami, zwierzętami… w obszarze splotu słonecznego.
Wszystkie myśli, z którymi mamy do czynienia (z osobą, która jest w ten sposób połączona energetycznie) są automatycznie przekazywane w postaci wibracji energetycznych przez to połączenie do odpowiedniej osoby.
Jeśli połączymy również pewne myśli lub wspomnienia z naszymi emocjami związanymi z tą osobą, pamiętajmy osobami, światami, zwierzętami i pamiętajmy, że tu czas i przestrzeń nie gra żadnej roli, wysyłamy dość duże ładunki energii, już nie mówiąc o skoncentrowanych przepływach energii jednocześnie do odpowiedniego drugiego człowieka, istoty która zwykle absorbuje te energie jako nieświadomą wibrację lub emocję.
W ten sposób, niezależnie od tego, czy świadomie, czy nieświadomie, pozytywnie czy negatywnie, stale wpływamy na naszych bliźnich, czy tego chcemy, czy nie, więcej wibracji jest automatycznie przenoszonych tam i z powrotem.
Najsilniejsze tego rodzaju związki powstają między rodzicami a dziećmi, małżeństwami, rodzeństwem, kochankami, przyjaciółmi…
Przyjrzymy się i poznamy różnego rodzaju astralne więzi, być może niektóre będą wam nieświadome. Tak jak wcześniej, przypominam pochodzimy z Wieczności.
Przygotujcie się na duże zmiany. Rozstania energetyczne są mocnymi procesami wewnętrznymi które przekładają się na ciało.
Nie chcę żebyście się bali, ale mieli świadomość tego co robicie. Plan astralny zamieszkujemy nie tylko my, ludzie. Tam jest o wiele więcej żywych stworzeń. Można również skontaktować się z wieloma z tych stworzeń by zrozumieć, rozwiązać, wybaczyć… Często można z nimi wymieniać myśli, ponieważ ta metoda jest możliwa na płaszczyźnie astralnej. Istoty, które można znaleźć w doświadczeniu poza ciałem, często mają podobne właściwości.
Niektóre z nich są pozytywne, inne są negatywne. Jeśli chcesz nauczyć się doświadczenia poza ciałem, szczególnie dobrze jest mieć wiedzę, aby je usłyszeć, abyś wiedział jak sobie z nimi radzić, jak się komunikować.
W ten sposób odkrywamy i kreujemy nasz świat ku Wolności.
Im więcej wiesz tym więcej rozumiesz i czujesz.
Znając swoją przeszłość zrozumiesz teraźniejszość i w ten sposób kreujesz Swoją Przyszłość.
Zapraszam Was bardzo na to doświadczanie.
 

UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.

Zjazd odbędzie się w dniach 11-13.03.2022.

Koszt warsztatu: 1190 zł – BRAK MIEJSC ZAPISY TYLKO NA LISTĘ REZERWOWA

 • Dla stałych Uczestników: 950 zł. (osoby stałe to te, które uczestniczą od początku lub które były obecne min. na dwóch zjazdach wcześniejszych) *
 • Dla Par obowiązuje zniżka 20%* –
  *zniżki nie łączą się

Miejsce:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO, Al. Prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, Siedlce

Koszt pobytu z wyżywieniem:

 • 440 zł za osobę
 • dopłata za rezerwację pokoju jednoosobowego 50zł

Kontakt i rezerwacja
e-mail: tyiwszechswiat@gmail.com

Zapisy:
https://bit.ly/SzkołaWiedzySzamańskiejStyczeń2022

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty:
1. Przelew Bankowy
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029  (podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska Marzec 2022)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT, NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.

Temat IX: Dolegliwości ciała jako symptomy blokad energetycznych.

Odnajdywanie źródeł blokad emocjonalnych w czasie rodowym, historycznym, dualnym i na innych poziomach energetycznych. Czym są i jak powstają blokady energetyczne odczuwane w ciele?

Człowiek składa się ze świadomości i nieświadomości, w której zawiera się podświadomość i nadświadomość. Świadoma części istoty stanowi około 3 do 5 procent osobowości, a reszta to procesy nieświadomego życia. Stąd rodzi się brak reagowania, gdyż procesy nieświadome przeważają.

O takich blokadach mówimy, że są to blokady energetyczne, czasem mamy wrażenie, że wszystko w nas się spina często czujemy nasze ciało jak kamień. Odczuwanie jest minimalnie, gdyż nie chcemy bądź nie wiemy, że wszystko zaczyna się od duszy.
Napięcia mięśniowe pojawiające się w określonych partiach ciała powstają pod wpływem wypartych emocji, w konsekwencji uniemożliwiają swobodny przepływ energii w ciele i pełną ekspresję przeżywanie swoich potrzeb i uczuć.
To różnego rodzaju emocje, które zamiatamy pod dywan, przekształcają się one w związki chemiczne i rozprzestrzeniają się w ciele zmieniając poziom jego energii. Cofamy się z zaczynamy kulić się w lęku, narasta gniew, który pochodzi z bezsilności, mamy chęć do walki, do odwetu. Niewyrażone, zablokowane emocje „zatrzymują się” w ciele i utrwalają w formie napięć, bólu, skurczów, guzów i innych dolegliwości. Ta nierozładowana i zatrzymana skumulowana energia sprawia, że z czasem z tych napięć powstają wszelkie dolegliwości fizyczne i mentalne.

Jak powstaje ‚blokada energetyczna” w ciele?
Napięty mięsień, to tak zwany mięsień gorzej odżywiony. Mięśnie kurcząc się zaciska naczynia krwionośne, które przebiegają wewnątrz niego, utrudniając dostarczenie mu substancji odżywczych. Nasza forma cielesna cierpi więc będziemy szukać źródeł tego cierpienia.

Na Zjeździe będziemy uczyć się i rozpoznawać blokady energetyczne w ciele, a następnie docierać do źródeł tych dolegliwości w poszczególnych poziomach energetycznych:

 • Mogą być blokady, przez które energia nie może swobodnie płynąć.
 • Mogło powstać w nas pęknięcie, przez które energia życiowa wycieka.
 • Być może w Twoim życiu zaistniała sytuacje w której coś/ ktoś zabiera Ci energię albo oddajesz z dobrowolnego powodu, gdyż pochodzi to z dawnej obietnicy, bądź wyrzutów sumienia, bądź innych powodów.

Uwalnianie się od blokad energetycznych, lęków emocjonalnych oraz negatywnych wzorców mentalnych które pochodzą z różnych przestrzeni energetycznych. W tych programach zawierają się przekonania rodowe i osobiste spojrzenie na świat, oraz wszelkiego rodzaju osądy. Można powiedzieć, że jest to balast przeszłości, który hamuje przebudzenie do szczęśliwego życia.

Pozbywanie się tych programów z pola człowieka i tworzenie nowych na ich miejsce, jest drogą do oczyszczania przeszłości i tworzenia nowej teraźniejszości. Każda komórka ciała, nosi w sobie zapis całej historii rodu oraz osobistych przeżyć z wielu wcieleń.
To Ciało!!! samo daje znaki, co jest w nim zapisane. Będziemy uczyć się to odczytywać. Z zachowania ciała Szaman terapeuta odczytuje historię i ją usuwa. Będziemy za tym podążać, to jedna z ważnych technik. Można też kasować zapis programów, poprzez stosowanie odpowiednich dźwięków na przykład bębna Szamańskiego, poczujecie go w swoim ciele. Nauczymy się iść za tym dźwiękiem, słuchać go, docierać do blokad. Znajdziesz dźwięk, który oddaje ton danego problemu i poznamy pracę bębna, którego dźwięk budzi pamięć komórkową.
Oczyszczanie z programów rodowych i karmicznych, może trwać wiele inkarnacji, gdy człowiek żyje w nieświadomości. Będziemy zagłębić się i docierać z uważnością do blokad energetycznych wówczas nastąpi proces oczyszczania i będzie przebiegał szybko, bo odkryjemy coraz to głębszą potrzebę wglądu w siebie.

UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
 
Kontakt i rezerwacja na kolejne zjazdy:
mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com
Temat VIII Zjazdu: Czym jest Tajemniczy Świat Astralny?
 
Świat Astralny to świat, który otacza każdą planetę.
Dzieli się on na miliardy małych światów, które możemy odwiedzać i przenikać naszą świadomością.
 
Astral to wymiar, w którym człowiek powinien spotkać się ze wszystkimi aspektami swojej jaźni.
Wszystkie przestrzenie – świat fizyczny, duchowy i astralny, nakładają się na siebie.
Świadomość człowieka może podróżować poprzez wszystkie trzy strefy. Dla nas ważne jest nasze ciało astralne, które stworzone jest z myśli, pragnień czy wyobraźni. Będziemy się uczyć podróżować astralnie. Jest nam znany ówczesny, ziemski czas. Doświadczymy, że on nie istnieje.
Nie jesteśmy już więcej związani z obecną w realu teraźniejszością i możemy dowolnie zmieniać czas. Jeżeli tylko zechcemy, możemy udać się do swego rodzinnego miasta przyszłości albo przeszłości, bo świat astralny nie posiada żadnych granic.
 
UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
 
Kontakt i rezerwacja na kolejne zjazdy:
mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com
Temat VII Zjazdu: Reintegracja pierwotnego ja – wewnętrzna odbudowa i nowe informacje w DNA.
 
Ciało jest świątynią naszej duszy. To nieodzowny aspekt naszego istnienia na Ziemi. Jest niezawodnym informatorem. Wszystkie dolegliwości cielesne są późniejszym efektem nierozwiązanych tematów z poziomu naszej duszy.
Podczas tego zjazdu:
 • uczyliśmy się komunikacji z ciałem;
 • poznawaliśmy nasze DNA gromadzące zapisy instrukcji oraz posiadające wzór na powstawanie i funkcjonowanie życia człowieka.
 • poznawaliśmy jego dolegliwości łącząc oraz integrując, a nie rozdzielając: Ciało -Duszę -Ducha.
Cudowne DNA to genetyczny kod. To inteligentny zapis składający się z liter słów i zdań. Tu możemy znaleźć rozwiązanie szeregu zawikłanych problemów, które bardzo mocno wpływają i kształtują nasze życie.
DNA to „miejsce”, które gromadzi informacje i wzory – zapisy danego człowieka. Jest niczym komputer z milionami informacji, które będziemy uczyli się zmieniać i korygować.
W naszym genomie (jest to całkowity zapis kodu DNA) znajduje się ok. 300 miliardów zaszyfrowanych informacji więc „będziemy mieli co robić” Docenimy naszą wartość i siłę tworzenia.
 
UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
 
Kontakt i rezerwacja na kolejne zjazdy:
mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com
Temat VI Zjazdu: Poznawanie i nawiązywanie kontaktu z energią stron świata oraz sił pięciu żywiołów.
 
Wszystko co jest na naszej Ziemi żyje i ma swoją duszę oraz swoje własne, wyjątkowe wibracje.
Cztery Żywioły Świata : Powietrze, Ziemia, Woda, Ogień.
Żywioły są jedną z największych tajemnic wszechświata, a jednocześnie stanowią niezwykle ważny element istnienia. Poznanie i nauka pracy z żywiołami pozwoli nam na efektywną pracę. Każdy z tych czterech elementów posiada cechy niezależne względem siebie. Na zjeździe poznajemy i wzmacniamy je, nawiązujemy z nimi kontakt, by wspierały I zasilały naszą energię – ilekroć o to poprosisz. Traktowane z uwagą i szacuneczkiem żywioły będą Cię wspierać bo są częścią nas – tak jak my częścią wszechświata.
 
ŻYWIOŁ POWIETRZA
To nowe wizje, nowe pomysły, lekkość, nowa perspektywa. Komunikacja, relacje międzyludzkie i intelekt. Powietrza nie można dotknąć ani zobaczyć, ale możemy je poczuć. Jest leciutkim powiewem, albo wielkim i gwałtownym huraganem. Czasami nieprzewidywalne, ale najbardziej niezbędne, ponieważ ziemia, ogień i woda nie mogłyby bez powietrza istnieć.
Powietrze to wolność i genialne wizje – to wejście w stan Alfa oznaczający spowolnienie funkcji mózgu do poziomu przypominającego chwilę przed zaśnięciem. Element powietrze pomaga tworzyć nową rzeczywistość.
 
ŻYWIOŁ WODY
To uczucia i emocje oraz ich wyrażanie. To intuicja, harmonia i czułość. To nauka akceptacji zmian i ich płynność. Element wody to oczyszczanie; to kontakt z każdym rodzajem natury: rzeką, morzem, wodospadem, oceanem…..
Żywioł wody pokazuje nam całą paletę uczuć. Łączy nas z magiczną tęczą – całą paletą uczuć. Woda to emocje czasami zmrożone czarami – ciche, a czasami bardzo wyraziste. To wszystko, co czujesz.
 
ŻYWIOŁ OGNIA
Inspiruje do działania, przywraca energię i siłę.
To optymizm i odwaga we własne siły i możliwości.
Do żywiołu Ognia należy także blask słoneczny i kontakt ze słońcem, które rozświetla naszą podświadomość pokazując mam ukryte w nas nieświadome przeżycia i doświadczenia. Ogień oczyszcza atmosferę powstałą przy trudnych tematach; to siła transformacji. To odnowa i zmartwychwstanie – niczym Fenix z popiołu.
 
ŻYWIOŁ ZIEMI
To stabilizacja, siła i spokój. Poczucie godności. To podstawa i porządek; to planowanie i struktury.
Ziemia łączy z bogactwem materii dobrobytem i obfitością. Kontakt z Ziemią to poczucie spójności; to relacja z podłożem z naszymi korzeniami. To kontakt z minerałami i ich właściwościami. Żywioł Ziemi to zaufanie i bezpieczeństwo. To bycie tu i teraz.
 
Zjazd lipcowy to był wyjątkowy czas, ponieważ na ten zjazd była możliwość zaproszenie na warsztat 1 osoby towarzyszącej bezpłatnie. Raz w roku jest taka możliwość, aby bliscy poznali czym jest szkoła. Zamysłem jest spędzenie czasu razem i pokazanie rodzicom/partnerom czym jest warsztat na który wyjeżdżacie. Taki uczestnik/gość może wziąć udział zarówno w całym weekendzie medytacji lub tylko w wybranej części, wszystko zależy od niego.
 
UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
 
Kontakt i rezerwacja na kolejne zjazdy:
mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com
Temat V Zjazdu: Symbolika liczb, symboli i kolorów. Poznanie i integracja 7 Archaniołów.
 
Na tym zjeździe poznawaliśmy i stosowaliśmy w pracy: znaczenia, wibracje liczb, symboli i kolorów. Od tysięcy lat liczby towarzyszą ludzkości. Możemy je potraktować jako wskazówki do poznania nas i innych. Możemy nauczyć się ich energii tworząc je jako nasze narzędzia. Odnajdziemy je w naszej podświadomości i nadamy im formę..
Symbole są często kluczami do innych Światów, Portali. Otwierają, zamykają i neutralizują. Symbole spotykamy wszędzie w czasach historycznych. Są w świątyniach i budowlach… odnajdujemy je w Świętej Geometrii. To olbrzymi potencjał i wiedza. Poznajemy je w wielu formach. Kolory farby mają wiele zastosowań. Można z nimi pracować na każdym poziomie i odnajdziemy nasz główny – prowadzący. Poznawaliśmy ich wibracje i zastosowanie. Nawiązywaliśmy i integrowaliśmy 7 Głównych Archaniołów.
Szamani w swojej pracy łączą się z tak zwanym ” Wielkim Duchem „. Można to po prostu zrozumieć, że łączą się z Światem Astralnym. Jednymi z istot tego świata są Archanioły po to, by pomóc osobom, które maja różnego rodzaju dolegliwości. Ich energia jest bardzo subtelna i przenika wszystko. Podnosi nasze wibracje . Pomagają nam w naszych procesach.
Poznawaliśmy Astralny Świat Aniołów i ich olbrzymią wartość w naszym życiu.
 
Temat IV Zjazdu: Energia ludzi, zwierząt, minerałów i roślin oraz świadomość ich granic. 
 
Aby mówić o granicach warto uświadomić sobie czym i w jakim celu są, co oznaczają i dlaczego nie powinniśmy ich naruszać. Pracując energetycznie z ludźmi, zwierzętami, roślinami i minerałami mamy obowiązek przestrzegać tych praw i nie naruszać ich granic. Możemy to porównać do etyki lekarskiej, a szczególnie do zasady, iż każdy pacjent powinien wyrazić pisemną zgodę na operacje.
Wszyscy jesteśmy jednością – wdychamy i wydychamy to samo powietrze więc dlaczego mamy mówić o granicach? Granica to nie tylko fizyczna forma, to także poznanie pól energetycznych ludzi, zwierząt, roślin i minerałów oraz akceptacja ich.
Na tym zjeździe uczyliśmy się higieny energetycznej, świadomego rozpoznania zaburzeń w naszych polach energetycznych, a następnie ich regulacji.
Ponadto uczyliśmy się także nawiązywania wewnętrznego kontaktu ze zwierzętami, roślinami i minerałami po to, aby z ich pomocą znaleźć odpowiedzi na nasze pytania. Wszystko co jest na naszej ziemi żyje i ma swoją duszę oraz swoje własne, wyjątkowe wibracje.
Temat III Zjazdu: System Energetyczny Człowieka. Poznanie Ciał Subtelnych.
 
Oprócz Ciała fizycznego składamy się z kompleksowego systemu subtelnych energii, bez którego ciało fizyczne nie mogłoby istnieć. Jeśli zrozumiemy zadanie i sposób funkcjonowania tego systemu w ciele i wokół niego, to otworzy się przed nami wspaniały obraz człowieka, który w swojej potencjalnej doskonałości jest tak fascynujący i wzniosły obraz naszego Istnienia.
System energetyczny człowieka składa się z trzech podstawowych składników:
1. Z ciał subtelnych lub energetycznych,
2. Kanałów energetycznych,
3. Z czakr, inaczej centrów energetycznych.
 
CIAŁO DUCHOWE jest w nas naszą nieskończonością boską, nieśmiertelną częścią i istnieje w ciągu całej ewolucji naszej Duszy podczas gdy inne ciała subtelne powoli zanikają, w miarę jak człowiek osiąga w swym rozwoju kolejne poziomy świadomości. Dlatego jest ważne, aby poznać tą część naszego istnienia.
Gdy nawiążemy i dostrzeżemy nasze ciała duchowego możliwe jest rozpoznawanie źródła bytu i zrozumienie właściwego sensu naszego życia. Otwieramy się na jego wibracje.
 
CIAŁO EMOCJONALNE, zwane często ciałem astralnym, jest nośnikiem naszych uczuć, emocji i cech charakteru. Zajmuje mniej więcej tę samą przestrzeń co ciało fizyczne. Im wyżej rozwinięty jest człowiek w wyrażaniu swoich uczuć, skłonności i cech charakteru, tym jaśniejsze i bardziej przeźroczyste wydaje się jego ciało emocjonalne. Szaman spostrzega jego jasno zaznaczony obrys, doskonale dopasowany do formy fizycznego ciała.
Uczymy się postrzegać naszą Aurę. Widzieć nasze ciało emocjonalne które jest owalna formą, a jej rozmiary mogą sięgać do kilku metrów wokół człowieka. Każda zmiana nastroju jest odzwierciedleniem przez ciało emocjonalne w jego aurę.
AURA EMOCJONALNA jest w nieustannym ruchu i zmianie.