Zapraszam do udziału w wyjątkowych wyprawach, które łączy magia i specyfika danego miejsca oraz ogromna, transformująca moc. Najbliższe wyprawy to:

Przeżyj spotkanie z pradawną wiedzą, przodkiniami, ze swoją pierwotną formą…
 
Zapraszam na wyprawę pełną radości, uśmiechu i lekkości. Będzie to podróż, w której odkryjesz siebie na nowo i poczujesz swoją moc. Wyjazd jest dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn czy rodzin z dziećmi, natomiast specjalnie dla kobiet zaplanowaliśmy spotkania w grocie z Boginiami.
🌴☀️ HARMONOGRAM ☀️🌴

02.06.2023

Przylot na Zanzibar.

03.06.2023

Odpoczynek w hotelu.

04.06.2023

Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”.
Spotkanie w Grocie Pierwotnej Duchowości. Odpoczynek w hotelu.

05.06.2023
Taniec z Delfinami.
Farma Przypraw.
Wspólne gotowanie. Wczesnym porankiem ok. godz.05:30 transport z hotelu.
→ Mnemba, pływanie z Delfinami.
→ Snorkelling na rafie koralowej.
→ Lunch; grillowane owoce morza.
Wczesnym rankiem wyjedziemy z hotelu i udamy się do łódek, które zabiorą nas na wyspę. Podczas tej podróży będziemy mieć możliwość oglądania wschodu słońca. Spotkamy delfiny – sam kontakt z nimi, patrzenie jak pływają, jak skaczą daje poczucie niezwykłej radości i wolności.
Dla osób chętnych – nurkowanie z delfinami.
Woda to uczucia… Delfiny to Radość Życia. SPOTKANIE Z DELFINAMI ZAWSZE PORUSZA SERCE… UFAM, ŻE LUDZKOŚĆ SIĘ PRZEBUDZI I USZANUJE NATURĘ. DELFINY SĄ WYSŁANNIKAMI POKOJU I NOWEJ ERY. UCZĄ ZABAWY I RADOŚCI Z ŻYCIA… LEKKOŚCI. Delfiny to radość życia, subtelne odczuwanie, telepatia, miłość, zabawa, zaufanie, lekkość… Delfin reprezentuje pokój, harmonię, starą wiedzę, połączenie z kosmosem, troskliwość, uniwersalną MIŁOŚĆ I RADOŚĆ. Delfin jest symbolem roztropności, harmonii i spokoju. Indianie uważają go za posłańca Boga i ucieleśnienia Wielkiego Ducha. Po południu pojedziemy na Farmę Przypraw.
→ Farma Przypraw Na Farmie przypraw zasmakujemy różnorodności smaków i zapachów. Poznamy lokalne rośliny: cynamon, kardamon, trawę cytrynową, wanilię, pieprz i wiele innych. To niezwykła przygoda móc zobaczyć, jak wyglądają uprawy roślin na Zanzibarze. Powąchamy je i posmakujemy. Napijemy się też kawy z lokalnymi przyprawami, które przygotuje dla nas Jadwiga. Poznamy smak świeżej wody kokosowej, skosztujemy sezonowych owoców, które są wyjątkowo pyszne i soczyste.
→ Wspólne gotowanie w lokalnej wiosce Tu nie będziemy się spieszyć… Tu czas płynie wolniej… Będziemy gotować wspólnie wraz z lokalnymi kobietami w środku dżungli. Przyrządzimy tradycyjne dania z liści bananów w kociołkach na paleniskach. Poznamy tradycyjną kuchnie, przyprawy, smaki. Nauczymy się jak przyrządzić ryż z kokosem, banany, curry czy rybę w aromatycznymi przyprawami.
To będą CUDA dla Ciała i Duszy.

06.06.2023
Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”.

Odpoczynek w hotelu.

7-9.06.2023

Park Narodowy Mikumi (2 dni). Wioska Masajów.

Dzień 1
Transfer przed śniadaniem o 05:30 z Hotelu do Stone Town. Dojazd promem do miejscowości Dar w Tanzanii. Po przyjeździe dalsza podróż odbywa się jeepem safari 4×4 (otwarty dach). Śniadanie oraz lunch w lokalnej wiosce, gdzie poznamy lokalne smaki. Jedzenie będzie proste, ale niezwykle smaczne. Będziemy jechać około 5-6 godzin do Parku Narodowego Mikumi, który zajmuje około 3260 km2. Będziemy obserwować i doświadczać mnóstwa różnych gatunków zwierząt, ptaków. Zobaczymy, jak przyroda szykuje się do snu. Będziemy to wszystko obserwować. Zakończymy po zachodzie słońca. Kolacja i nocleg w Mikumi Bandaz. Nocleg będzie wewnątrz parku (tylko pierwsze 14 osób, reszta osób nocleg pare kilometrów w innym miasteczku).
Dzień 2
Kolejny wyjazdy do parku na Safari, tym razem o wschodzie Słońca. Wschód Słońca zaczyna się o 05:40, pojedziemy wcześnie rano, aby poznać bliżej budzącą się do życia przyrodę i zwierzęta. Następnie wrócimy do Bandaz na śniadanie o 10:00, odpoczniemy i pojedziemy do Dar na Lunch w formie bufetu. W drodze powrotnej odwiedzimy wioskę Masajów, gdzie lokalna ludność pokaże nam jak żyje, jakie ma zwyczaje. Będziemy mogli poznać słynny taniec Masajów. Kolacja i nocleg w hotelu Daresalaam. Dla osób chętnych wieczorne spacery po miasteczku.
Dzień 3
Wczesne śniadanie o 05:30 i transfer do terminalu. Powrót promem na Zanzibar i transfer do hotelu (transfer trwa ok. 1h). Następnie czas wolny w hotelu. Na koniec wyprawy zajedziemy do tradycyjnej wioski Masajów, żeby poznać bliżej ich kulturę. Cena obejmuje: jeep Toyota Land Cruiser (otwarty dach), 3 posiłki, wodę mineralną, wejście do parku, zakwaterowanie, transfer z Nungwi 2 razy, bilety na prom, podatek rządowy. Cena nie obejmuje: Osobistych potrzeb.

10.06.2023
Wycieczka “Bajka na Ziemi” Las Jozani, Mtende plaża, Paje plaża i miasteczko.
Czas na zakupy.
Restauracja The Rock (opcja dodatkowo płatna) Romantyczna restauracja The Rock to bajeczne miejsce, to już niejako symbol Zanzibaru. Restauracja, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na skale w małym domku, w niewielkiej odległości od brzegu. Przed południem można dojść do niego lądem… Jednak po południu, kiedy w raz z przypływem, ścieżka zostaje zalana, do restauracji trzeba podpłynąć łódką. To bajka na Ziemi. Tu będzie dowolność, możliwość wypicia kawy po posiłku. Kawa ok. 3$, obiad ok. 40$ na osobę.
Mtende wioska Spotkanie z dziećmi w wiosce pod Cudownym Drzewem, które zadziwia swoją mądrością. Przygotujcie dla dzieci kredki, zeszyty, zabawki.
Puszcza Jozani To około 50 km2 lasu deszczowego – największy zalesiony obszar na wyspie na wapiennym podłożu. Oprócz niemalże dziewiczego lasu znaleźć tu też można inne formacje roślinne, takie jak słone mokradła, trawiaste polany i namorzyny. Już sam spacer po parku przypominającym dżunglę z kreskówek, ze starymi, zmurszałymi pniami, ogromnymi paprociami i zapachem wilgoci, stanowi ogromną przyjemność. Na południu parku, pomiędzy mangrowcami, wybudowano drewniany podest, po którym można przespacerować się, chcąc przyjrzeć się tym niecodziennym drzewom rosnącym na terenach zalewanych przez słoną wodę.
*Medytacja Spontaniczna “Moje życie to bajka”.
Wyjazd z hotelu o 09:00 i powrót wieczorem. To już od nas zależy.

10.06.2023

Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”.

11.06.2023

Safari Blue na Zanzibarze. Wyjazd z hotelu 08:00. Przyjazd do wioski Fumba, rejs łódką na Safari Blue. To rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu. Odwiedzimy też najstarsze drzewo na Zanzibarze, które opowie nam swoją historię. Medytacja i Wizualizacja. Usłysz Swoje Serce, Spełniaj Swoje Marzenia, BĄDŹ KIM CHCESZ! link: https://safariblue.net/

12.06.2023

Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”. Odpoczynek w hotelu.

13.06.2023
Tworzymy bransoletki z Intencją.
Miasteczko Stone Town. Kiwengwa Ibra Zanzibar i Husein Makopa będą dla nas tworzyć bransoletki. Jest to spotkanie na plaży w promieniach słońca i powiewie wiatru. Kiedy zamykasz oczy i słyszysz ocean a jego zapach i turkusowy blask przenika do Twojego Serca, wtedy powstaje intencja… Miłość jest Wolna…
Kocham…
Ufam z Całego Serca…
Stworzysz to Co obudzi Twoją wewnętrzną Moc.
Stworzysz to kim Jesteś. Tak Wewnątrz jak i na Zewnątrz.
Taniec to Radość.
Życie jest Piękne.
→ Miasteczko Stone Town Późnym popołudniem i wieczorem odwiedzimy zachwycające miejsce – starą część miasta Zanzibar. Kamienne Miasto, które jest mieszanką kultury arabskiej, indyjskiej, europejskiej i afrykańskiej, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, w których nie mieszczą się samochody. Podczas zwiedzania Kamiennego Miasta na każdym kroku odkryjesz wyjątkową mieszankę każdej kultury. Wszystko Ma Prawo Być. Wieczorem wybierzemy się do klubu, który nazywa się Cocobello Nungwi Zanzibar i tam będziemy tańczyć (wejście do klubu dodatkowo płatne).

14.06.2023
Odpoczynek w hotelu

15.06.2023

Powrót do Polski.

🗺 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Zakwaterowanie:
Hotel Reef & Beach Resort**** w Jambiani, bungalowy z widokiem na ogród. Pokoje 2 osobowe.
Całkowity koszt wyjazdu:
14 900 zł +700 dolarów płatne po przylocie (zakwaterowanie w hotelu + przeloty + transfer z lotniska do hotelu) wyżej opisane wycieczki, łącznie z hotelami na wycieczkach i pożywieniem + jeep + wejścia do rezerwatu, transfer do grot i opłatę wejściową x 4 dni.
 

Wpłata zadatku w wysokości 14 900 zł na konto, reszta gotówki płatna na miejscu w dolarach (700 dolarów). Cena nie obejmuje: obiadu w The Rock, bransoletek z intencją, opłaty klimatycznej (1 dolar za dzień) 50 dolarów viza płatne po przylocie i wydatków własnych.

⭐️ Przewodnikiem duchowym po Zanzibar jest Jadwiga Naira.

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.

Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.
 
BRAK MIEJSC
 

Harmonogram płatności:
5000 zł – płatne do końca stycznia
5000 zł – płatne do końca lutego

4900 zł – płatne do końca kwietnia

700 dolarów płatne po przylocie.

Po zgłoszeniu uczestnictwa poprzez formularz i wpłacie konieczne jest przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

 

Dane do wpłaty:

Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029

(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Zanzibar)

FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT NIP: 5252770295

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat

Jedną z zagadek, której nasz ludzki mózg nie jest w stanie zrozumieć jest prawdziwa moc i magia Egiptu…

Zapraszam Was w podróż, która przeniesie Was w różne czasoprzestrzenie, aby odzyskać i wzmocnić aspekty Kobiety i Mężczyzny. Obudź magiczną moc Wizjonerki i Wizjonera, która jest w każdym z nas.

Z różnych powodów zapomnieliśmy o swojej wartości Kobiety i Mężczyzny, jednocześnie zapomnieliśmy o tym, że posiadamy potężną moc kreacji.
Podczas tej podróży będziemy stąpać po własnych śladach, odzyskując krok po kroku siebie – JESTEM BLIŻEJ SIEBIE…

KIEDY ROZDZIELONO KOBIETĘ OD MĘŻCZYZNY powstał olbrzymi ból zranionej miłości… Zniknęła nasza kreacja…. Gdyż kreacja wypływa prosto z serca.
W tej podróży Kobieta i Mężczyzna spotkają się na nowo, powstanie olbrzymie pole elektromagnetyczne miłości tzw. Święta Symetria, aby mogła powstać kreacja i nowa rzeczywistość, gdyż wszystko oparte jest na filarze miłości, gdyż bez niej nie ma nic… a w niej jest wszystko.

☀️💛🌟
HARMONOGRAM WYPRAWY
OD ABU SIMBEL PO GIZE i SAKKARE

1. dzień
10.01.2023 wtorek

– wylot z Warszawy (lotnisko Chopina) o godz. 18:40

2. dzień
11.01.2023 środa

– przylot do Hurghady godz 2:55,
– odbiór z lotniska, wyjazd do Aswanu,  
– przyjazd w godzinach
popołudniowych,
– zakwaterowanie na cruiserze
– odpoczynek, czas wolny

3. dzień
12.01.2023 czwartek

– Świątynia Ramzesa i Nefertari – Abu Simbel (wycieczka fakultatywna – 100 dolarów)
– Świątynia Izydy (Isis) Philae Temple
– Dla chętnych laser and light show Philae Temple (opcjonalnie)

4. dzień
13.01.2023 piątek

– Asuan, Stela Głodu, Elefantyna, Nubia,
– około 17:00 ruszamy do Kom Ombo – Świątynia Sobka i Horusa Starszego
– Wieczór Nubijski

5. dzień
14.01.2023 sobota

– Statek rusza do Edfu
Edfu Świątynia Horusa
– Esna – ośrodek kultu i świątynia Chnuma
– Świątynia Luksorska spacer wieczorny / Karnak

6. dzień
15.01.2023 niedziela

– Luksor – Dolina Królów, Dolina Królowych, Świątynia Hatshepsut Kolosy
– Memnona

7. dzień
16.01.2023 poniedziałek

– Wykwaterowanie ze statku Karnak – Świątynia Amona Re, Dendera, Świątynia Hathor, Abydos Świątynia Ozyrysa,
– przejazd i nocleg w Hurgadzie

8. dzień
17.01.2023 wtorek

– Wyjazd do Gizy i Sakkary – Piramidy w Gizie
– Piramida schodkowa w Sakkarze

9. dzień
18.01.2023 środa

– dzień wolny, opcjonalnie do wyboru dla chętnych wycieczki fakultatywne (zaproponujemy kilka możliwości do wyboru)
– transfer na lotnisko około godz 23.00 w Hurgadzie

10. dzień
19.01.2023 czwartek

– wylot z Hurghady o godz. 1:55

Program obejmuje transfery busem, opiekę polskojęzycznego przewodnika przez całą wyprawę, wyżywienie, wejścia do wszystkich obiektów historycznych oraz Świątyń, zakwaterowanie na statku Nile Cruise, zakwaterowanie w hotelu Hurghadzie.

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA:
🇪🇬 Termin: 10 – 19 stycznia 2023
🇪🇬 Cena: Cena biletu lotniczego: ok. 1945 pln Bilet lotniczy jest biletem grupowym i kupujemy bezpośrednio w Biurze Podróży. W momencie wpłaty zaliczki za wyprawę (3300 pln), podamy kontakt mailowy do biura, aby móc zapłacić za bilety. Koszt wyprawy: 3300 pln +900 USD Koszt wyprawy jest podzielony na dwie kwoty ze względu na wysoką zmienność USD. Zaliczka: 3300 pln płatna na numer konta Ty i Wszechświat. Płatne od razu po zapisie. Pozostała kwota (900USD) jest płatna w dolarach i zbieramy ją już na miejscu w Egipcie.

Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, EGIPT)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce.

☀️ ZAPISY ☀️

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat

Zapraszam na wyjątkową wyprawę do Peru – Droga Szamana do Słońca

Machu Picchu 💛
To najbardziej tajemnicze miasto świata. Ukryte było w górach. Znajduje się w samym centrum dżungli, gdzie o świcie podniosły się chmury i budziły góry. Usiadłam i czekałam na budzący się dzień. Zamknęłam oczy i połączyłam się z energią tego miejsca uznawanego za cud świata. Otwierając oczy zobaczyłam wynurzającą się z chmur górę Huayna Picchu.
Przed siedmioma laty na tej górze oddałam się wędrówce na sam szczyt. Szłam bardzo niebezpiecznym szlakiem prowadzącym przez tunel Pumy. Przejście przez niego było dla Szamanów wielkim błogosławieństwem… dowodem odwagi.
Powitałam te wspomnienia cudownych momentów Machu Picchu. Świątynia Słońca pełna tajemnic odziana w legendy i cuda, których nie można wytłumaczyć.
Poczułam powrót wiedzy we właściwe ręce, co łączyło się z respektem i szacunkiem. Wszystko wraca do nas i tylko od nas zależy, jak to wykorzystamy. Na niebie otworzyły się drzwi z tęczy. Magiczny moment. Tęcza ta była jak lustro, każdy mój ruch odbijał się w jej drzwiach. Każdy mój oddech przenosił na inne poziomy energetyczne udowadniając, że mamy do nich dostęp. Ten dostęp jest uwarunkowany naszymi czystymi zamiarami i dobrą intencją. Nie wszystko można wytłumaczyć, czasami przychodzą wątpliwości, ale w głębi wiem i czuję, że coś mnie porusza, wzrusza, jest cząstką mnie i to moja prawda, moja cząstka historii.
Nie wątp w swoje uczucia, zaufaj swojej wrażliwości. Tylko Ty wiesz najlepiej.

Będzie to wyjątkowy czas i wyjątkowe spotkanie z samym sobą.
Zaplanowaliśmy tak czas, żeby to była wyprawa życia, której nigdy nie zapomnicie 🙂

PLAN WYPRAWY:
DZIEŃ 01 – 28 kwiecień 2022 – WARSZAWA – TUMBES
• przylot do Tumbes
• transfer do Palo Santo Sanctuary (2h vanem)
• aklimatyzacja i relaks po podróży.
• zakwaterowanie w domkach przy plaży

DZIEŃ 02 – 29 kwiecień 2022 PALO SANTO SANCTUARY
• relaks i eksploracje okolicy
• spotkanie z Jadwigą w kręgu
• przygotowanie do ceremonii Ayahuaski
• nocna ceremonia w tradycji Shipibo

DZIEŃ 03 – 30 kwiecień 2022
• integracja i relaks na plaży
• spotkanie z Jadwigą w kręgu
• druga ceremonia

DZIEŃ 04 – 01 maj 2022
• spacer w tropikalnym lesie
• spotkanie z Jadwigą w kręgu
• trzecia ceremonia

DZIEŃ 05 – 02 maj 2022
• relaks po głębokiej pracy szamana
• spacer plaża do miasteczka rybackiego (1-1,5h), możliwość pływania z żółwiami.
• spotkanie z Jadwigą

DZIEŃ 06 – 03 maj 2022 CUZCO – LIMA – ŚWIĘTA DOLINA INKÓW
• lot do Cuzco z przesiadką w Limie (łączny czas ok.5h)
• transfer do ośrodka w świętej dolinie Inków (czas ok. 2h vanem)

DZIEŃ 07 – 04 maj 2022 ŚWIĘTA DOLINA
• przywitanie z Andami poprzez szałas potów. 3 – 4 godzinny rytuał imitujący łono matki ziemi.
• głębokie odprężenie przypominające saunę parowa połączone ze śpiewami i modlitwami. (Dodatkowa oplata $20)
• spacer do wodospadu (20min od ośrodka)
• medytacja z żywiołem wody przy wodospadzie

DZIEŃ 08 – 05 maj 2022 ŚWIĘTE MIEJSCA MARAS, MORAY, OLLANTAYTAMBO
• miejsca Inkaskiej kultury – całodniowa podróż z postojami na zwiedzanie Maras, Moray, Ollantaytambo
• nocleg w Ollantaytambo

MARAS – miasto w regionie Cuzco, które znajduje się nad doliną Urubamby, w Świętej Dolinie Inków.
MORAY – jest to miejscowość w której znajdują się trzy naturalne okrągłe zagłębienia archeologiczne. Zbocza są całkowicie pokryte koncentrycznymi tarasami rolniczymi w kształcie pierścieni wybudowanymi w czasach Imperium Inków.
OLLANTAYTAMBO – jedną z najlepiej zachowanych osad Inków. Najbardziej znaną budowlą jest nigdy nie ukończona „Świątynia Słońca”.

DZIEŃ 09 – 06 maj 2022 ŚWIĘTA DOLINA – MACHU PICCHU
• podróż pociągiem do Machu Picchu (wyjazd wcześnie rano, czas podroży 1h 45m)
• wejście na Wayna Picchu dla chętnych (+ $30)
• eksploracja Machu
• nocleg w Aqua Caliente

DZIEŃ 10 – 07 maj 2022 MACHU PICCHU – OLLANTAYTAMBO
• śniadanie
• wyjście do ogrodu botanicznego (1h30m spacerem przez las w jedna stronę) + orzeźwiająca kąpiel w wodospadzie dla chętnych
• podróż pociągiem do Ollantaytambo (1h45m)
• transfer do Santuar io de la Veronica położonego u podnóża lodowca
• wycieczka fakultatywna dla chętnych (+$185,nocleg transport pełne lokalne wyżywienie) lub
• nocleg w hotelu w Ollantaytambo

DZIEŃ 11 – 08 maj 2022 OLLANTAYTAMBO – CZAS DLA CIEBIE
• dzień na głęboki kontakt z naturą na Veronice lub czas wolny w Ollanta
• medytacja „Połączenie energii żeńskiej i męskiej. Tworzenie i działanie”.
• wieczorna podróż do Pisac (2h)

DZIEŃ 12 – 09 maj 2022 OLLANTA – PISAC
• wizyta w ruinach Inkaskich w Pisac
• medytacja w Pisac
• czas na zakupy w lokalnych
• sklepach i marketach
• podróż do Cuzco (1h)

DZIEŃ 13 10 maj 2022 CUZCO – EKSPLORACJA CUZCO
• zwiedzanie Cuzco

DZIEŃ 14 – 11 maj 2022 CUZCO – DZIEŃ DLA CIEBIE
• zakupy
• masaże
• spacery
• pyszne jedzenie

DZIEŃ 15 – 12 maj 2022 PRZYLOT DO POLSKI
• zakończenie wyprawy przy śniadaniu
• lot powrotny do Polski

INFORMACJJE ORGANIZACYJNE:

TERMIN: 28 kwiecień – 12 maj 2022

CAŁOŚĆ KWOTY ZA WYPRAWĘ – 12 900 ZŁ + BILETY LOTNICZE *
1szy bilet Warszawa – Lima ( przesiadka w Paryżu), Lima-Warszawa (przesiadka w Paryżu)
Cena biletu: 4450 PLN
2gi bilet na wewnętrznych rejsach
Cena biletu: 300 dolarów

ZAPISY: https://bit.ly/DrogaSzamanaPeru2022

HARMONOGRAM PŁATNOŚCI:
I RATA – 3000 zł płatna od razu
Bilety do Peru są płatne na inne konto. Po przelaniu zaliczki w wysokości 3000 zł otrzymają Państwo informację o zrobieniu rezerwacji na lot ( lot płatny w ciągu 24h od momentu rezerwacji)
czyli do płacimy zadatek plus bilety
II RATA – 5000 zł płatna
III RATA – 4900 płatna
—-
* w momencie dużej zmiany kursu dolara zastrzegamy sobie zmianę ceny
**bilety lotnicze mogą ulec zmianie ponieważ jest to cena wyliczona na dzień dzisiejszy
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy z powodów czynników niezależnych od organizatora, spowodowanymi np. odwołaniem lotów międzynarodowych, czy alertami bezpieczeństwa.

Ilość osób jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat zadatku.  
Po zgłoszeniu uczestnictwa poprzez formularz i wpłacie konieczne jest przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, PERU)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce.

ZAPISY: https://bit.ly/DrogaSzamanaPeru2022

Zapraszam na wyprawę pełną radości, uśmiechu i lekkości. To podróż gdzie odkryjesz siebie na nowo i poczujesz swoją moc…

 • 26.01.2022 Przylot na Zanzibar.

 • 27-28.01.2022 Odpoczynek w hotelu My Blue.

 • 29.01.2022 Taniec z Delfinami. Farma Przypraw. Wspólne gotowanie.
  Wczesnym porankiem ok godz. 05:30 transport z hotelu.
  → Mnemba, pływanie z Delfinami.
  → Snorkelling na rafie koralowej.
  → Lunch; grillowane owoce morza.
  Wczesnym rankiem wyjedziemy z hotelu i udamy się do łódek, które zabiorą nas na wyspę. Podczas tej podróży mamy możliwość oglądać wschód słońca. Spotkamy delfiny i sam kontakt z nimi, patrzenie jak pływają, jak skaczą daje poczucie niezwykłej radości i wolności. Dla osób chętnych – nurkowanie z delfinami.
  Woda to Uczucia… Delfiny to Radość Życia…
  SPOTKANIE Z DELFINAMI ZAWSZE PORUSZA SERCE…UFAM, ŻE LUDZKOŚĆ SIĘ PRZEBUDZI I USZANUJE NATURĘ.
  DELFINY SĄ WYSŁANNIKAMI POKOJU I NOWEJ ERY. UCZĄ ZABAWY I RADOŚCI Z ŻYCIA… LEKKOŚCI.
  Delfiny to radość życia, subtelne odczuwanie, telepatia, miłość, zabawa, zaufanie, lekkość… Delfin reprezentuje pokój, harmonie i starą wiedzę, połączenie z kosmosem, troskliwość, uniwersalną MIŁOŚĆ I RADOŚĆ. Delfin jest symbolem roztropności, harmonii i spokoju. Indianie uważają go za posłańca Boga i ucieleśnienia Wielkiego Ducha.
  Po południu pojedziemy na Farmę Przypraw.
  → Farma Przypraw
  Na Farmie przypraw mamy różnorodność smaków i zapachów. Poznamy rośliny: cynamon, kardamon, trawę cytrynową, wanilię, pieprz i wiele wiele innych. To niezwykła przygoda, móc zobaczyć jak wyglądają uprawy roślin na Zanzibarze. Powąchamy i posmakujemy. Napijemy się też kawy z lokalnymi przyprawami, które przygotuje dla nas Jadwiga. Napijemy się też świeżej wody kokosowej, jak i skosztujemy sezonowych owoców, które tam są na prawdę pyszne.
  → Wspólne gotowanie w lokalnej wiosce
  Tu nie będziemy się spieszyć… Tu czas płynie wolniej… W środku dżungli wraz z innymi kobietami będziemy wspólnie gotować. Tradycyjnie przyrządzimy dania w kociołkach na paleniskach z liści bananów. Poznamy tradycyjną kuchnie, przyprawy, smaki. Nauczymy się jak przyrządzić ryż z kokosem, banany curry czy rybę w aromatycznymi przyprawami.
  Cuda dla Ciała i Duszy.
 • 30.01.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 31.01.2022 – 02.02.2022 Park Narodowy. Poznaj swoje zwierzę mocy. 2 dni park narodowy Mikumi. Wioska Masajów.
  Dzień 1
  Transfer przed śniadaniem o 05:30 z Hotelu do Stone Town. Dojazd promem do miejscowości Dar w Tanzanii. Po przyjeździe podróż dalej odbywa się jeepem safari 4×4 (otwarty dach). Śniadanie oraz lunch w lokalnej wiosce, gdzie poznamy lokalne smaki. Jedzenie będzie proste, ale niezwykle smaczne. Będziemy jechać około 5-6 godzin do Parku Narodowego Mikumi, który zajmuje około 3260 km2. Będziemy obserwować i doświadczać mnóstwa różnych gatunków zwierząt, ptaków, Zobaczymy jak przyroda szykuje się do snu. Będziemy to wszystko obserwować i zakończymy po zachodzie słońca.
  Kolacja i nocleg w Mikumi Bandaz. Nocleg będzie wewnątrz parku (tylko pierwsze 14 osób reszta osób nocleg parę kilometrów w innym miasteczku).
  Dzień 2
  Kolejny wyjazdy do parku na safari tym razem o wschodzie Słońca.
  Wschód Słońca zaczyna się o 05:40, pojedziemy wcześnie rano, aby poznać bliżej budzącą się do życia przyrodę i zwierzęta. Następnie wrócimy do Bandaz na śniadanie o 10:00 rano, odpoczniemy i pojedziemy do Dar na Lunch w formie bufetu. W drodze powrotnej odwiedzimy wioskę Masajów, gdzie lokalna ludność pokaże nam jak żyje, jakie ma zwyczaje i będziemy mogli zobaczyć słynny taniec masajów.
  Kolacja i nocleg w hotelu Daresalaam.
  Dla osób chętnych wieczorne spacery po miasteczku.
  Dzień 3
  Wczesne śniadanie o 05:30 i transfer do terminalu, a następnie promem wracamy na Zanzibar i transfer do Hotelu. Transfer trwa ok godzinę. Następnie czas wolny w hotelu.
  Podczas pobytu na safari odbędzie się ważna medytacja “Odkryj swoje Zwierzę Mocy “.
  Zwierzęta Mocy pojawiają się w naszym życiu kiedy najbardziej tego potrzebujemy. To wierny i kochający Przyjaciel z którym nie miałeś kontaktu przez tysiące lat. Ta przygoda to radość. Kiedy wolne zwierzęta patrzą na wolnego człowieka…Kiedy wszystko jest tak bardzo idealne z szacunkiem dla każdego stworzenia…
  ONE patrzą a Ty czujesz i wreszcie Serce zaczyna BIĆ…
  Na koniec wyprawy zajedziemy do tradycyjnej wioski Masajów, żeby poznać bliżej ich kulturę.
  Cena obejmuje: jeep Toyota Land Cruiser (otwarty dach), 3 posiłki, wodę mineralną, wejście do parku, zakwaterowanie, transfer z Nungwi 2 razy, bilety na prom, podatek rządowy. Cena nie obejmuje: Osobistych potrzeb.
 • 03.02.2022 Wycieczka “Bajka na Ziemi” Las Jozani, Mtende plaża, Paje plaża i miasteczko. Czas na zakupy.
  → Restauracja The Rock (opcja dodatkowo płatna).
  Romantyczna restauracja The Rock to bajeczne miejsce, to już niejako symbol Zanzibaru. Restauracja, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na skale w małym domku, w niewielkiej odległości od brzegu. Przed południem można dojść do niego lądem… Jednak po południu, kiedy w raz z przypływem, ścieżka zostaje zalana, do restauracji trzeba podpłynąć łódką. To bajka na Ziemi.
  Tu będzie dowolność, możliwość wypicia kawy po posiłku. Kawa ok 3$ Obiad ok 40$ na osobę.
  → Mtende wioska
  Spotkanie z dziećmi w wiosce pod cudownym drzewem, które zadziwi swoja mądrością. Przygotujcie dla dzieci kredki, zeszyty, zabawki.
  → Puszcza Jozani
  To około pięćdziesiąt kilometrów kwadratowych lasu deszczowego – największy zalesiony obszar na wyspie na wapiennym podłożu. Oprócz niemalże dziewiczego lasu znaleźć tu też można inne formacje roślinne, takie jak słone mokradła, trawiaste polany i namorzyny. Już sam spacer po parku przypominającym dżunglę z kreskówek, ze starymi, zmurszałymi pniami, ogromnymi paprociami i zapachem wilgoci, stanowi ogromną przyjemność. Na południu parku, pomiędzy mangrowcami, wybudowano drewniany podest, po którym można przespacerować się, chcąc przyjrzeć się tym niecodziennym drzewom rosnącym na terenach regularnie co sześć godzin zalewanych przez słoną wodę. Namorzyny posiadają charakterystyczne korzenie oddechowe wystające z błotnistego podłoża. Wygląda to trochę jak wielkie łoże fakira. Pomiędzy drzewami dostrzec można mniejsze i większe kraby. * Medytacja Spontaniczna “moje życie to bajka”.
  Wyjazd z hotelu o 09:00 i powrót wieczorem. To już od nas zależy.
 • 04.02.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 05.02.2022 Safari Blue na Zanzibarze.
  Wyjazd z hotelu mamy o 08:00 i pojedziemy prosto do wioski Fumba i tam łódką wyruszymy na Safari Blue. To rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu. Odwiedzimy też najstarsze drzewo na Zanzibarze, które opowie nam swoją historię.
  Medytacja i Wizualizacja.
  Usłysz Swoje Serce, Spełniaj Swoje Marzenia, BĄDŹ KIM CHCESZ!
  link: https://safariblue.net/
 • 06.02.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 07.02.2022 Tworzymy bransoletki z Intencja. Miasteczko Stone Town
  Kiwengwa Ibra Zanzibar i Husein Makopa będą dla nas tworzyć bransoletki. Jest to spotkanie na plaży w promieniach słońca i powiewie wiatru. Kiedy zamykasz oczy i słyszysz ocean a jego zapach i turkusowy blask przenika do Twojego Serca wtedy powstaje intencja..
  Miłość jest Wolna.. Kocham.. Ufam z Całego Serca.. Stworzysz to Co obudzi Twoją wewnętrzną Moc Stworzysz to kim Jesteś. Tak Wewnątrz jak i na Zewnątrz… Taniec to Radość … Życie jest Piękne.
  → Miasteczko Stone Town
  Późnym popołudniem i wieczorem odwiedzimy zachwycające miejsce. Stara część miasta Zanzibar. Kamienne Miasto, które jest mieszanką kultury arabskiej, indyjskiej, europejskiej i afrykańskiej, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, w których nie mieszczą się samochody. Podczas zwiedzania Kamiennego Miasta na każdym kroku odkrywasz wyjątkową mieszankę każdej kultury. Wszystko Ma Prawo Być. Wieczorem wybierzemy się do klubu który nazywa się Cocobello Nungwi Zanzibar i tam będziemy tańczyć (wejście do klubu dodatkowo płatne).
 • 08.02.2022 Odpoczynek.
 • 09.02.2022 Powrót do Polski.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Zakwaterowanie: Hotel My Blue www.mybluehotel.com pokoje 2-osobowe z opcją all inclusive. 
Całkowity koszt wyjazdu: 14 900zł +650 dolarów płatne po przylocie (zakwaterowanie w hotelu + przeloty + transfer z lotniska do hotelu) wyżej opisane wycieczki, łącznie z hotelami na wycieczkach i pożywieniem + jeep + wejścia do rezerwatu + 50 dolarów viza płatne po przylocie.
Wpłata zadatku w wysokości 14 900 zł na konto reszta gotówki płatna na miejscu w dolarach (700dolarów).

Cena nie obejmuje: obiadu w The Rock, bransoletek z intencją, opłaty klimatycznej ( 1 dolar za dzień) i wydatków własnych.

Przewodnikiem duchowym na Zanzibar jest Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Przewodnikiem turystycznym jest Bili na Zanibarze.
Bili jest niezwykle uśmiechniętym i uroczym mężczyzną. Bili jest rodowitym Zanzibarczykiem, który mówi idealnie w języku polskim. Od 4 lat zajmuje się profesjonalnie oprowadzaniem wycieczek głównie z Polski. Ma opinię najlepszego przewodnika na Zanibarze. Jest elastyczny i rozumie potrzeby grupy. Zaprowadzi nas w miejsca, które nie są odwiedzane przez turystów. Pokaże nam lokalne jedzenie. Z nim ta wyprawa będzie prawdziwą przygodą.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube