Ja jestem Tobą - Ty jesteś mną

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie. Przeszłość jako nauczyciel, a nie jako kara. Teraźniejszość jako dar i nauka na przyszłość. Tworzenie na nowo siebie, duma z tego, co już zrobiłam, a nie osąd, czego nie zrobiłam. Patrzę na świat i ludzi i nie widzę tego, co w ich mniemaniu źle zrobili, a podziwiam ich za to, co niosą w sobie. Czasem wygląda to jak małe światełko, które z każdym oddechem się powiększa. Patrząc z tego poziomu, jesteśmy wszyscy sobie równi.

Jadwiga Naira jest współczesnym mistykiem, duchowym nauczycielem, współczesnym szamanem, podróżnikiem zgłębiający wiedzę opartą na własnym doświadczeniu obserwatorem i myślicielem systemu. Jej praca łączy istotę wielkich tradycji  mądrości z wiedzą naukową i własnym doświadczeniem.

To zapewnia unikalne podejście do życia jako „mistyka budzącego świadomość zachowaną w różnych  przestrzeniach i wspiera ludzi do głębszego poziomu świadomości i osobistych umiejętności relacji, a także pochodzić z egocentrycznej wizji świata do życia w autentycznej ekspresji – uczestniczącej w procesie zmiany w wewnętrzny i zewnętrzny  sposób i łącząc te dwa równoległe światy.
Podróżowałam po 
Mongolii
Hawajach
Syberii
Peru
Egipcie
Syberii
 gdzie praktykowałam i uczyłam się.

Podróże z uczestnikami

FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT

Pissoke Jadwiga Michalina

ul. Bednarska 20/2
00-306 Warszawa

REGON: 381803880

NIP: 5252770295

KRS: 0000757810Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube