Opublikowano

2-dniowe BEZPŁATNE WYZWANIE – Aktywacja Kodów Miłości

06 - 07 maja 2024, godz. 20:00 |spotkania online  | Prowadzenie: Jadwiga Naira

Zapraszam do krainy Miłości – tam, gdzie każde Serce posiada swój własny kod, swój unikalny język, który pragnie być rozszyfrowany. 💎💫   

Witaj na warsztacie, gdzie zagłębimy tajemnice Kodu Miłości💖💥    
Miłość jest jak mistyczny kod, zapisany w zakamarkach naszych dusz i pulsujący w rytm naszych serc. Jest językiem, który nie zna barier, granic, ani ograniczeń. Jednak często zakodowany jest w sposób trudny do odczytania. 💎💖   
 
Na tym warsztacie zapraszam Cię do odkrywania swojego osobistego kodu miłości, do zrozumienia jego tajemnic i wykorzystania go do tworzenia harmonii w Twoich relacjach – zarówno z innymi, jak i z samym sobą. Poprzez medytacje, refleksje i praktyczne ćwiczenia, zgłębimy różne aspekty miłości: od miłości romantycznej po miłość własną, od miłości do świata po miłość bezwarunkową. 🌟  🚀    
Bądź gotowy na podróż do centrum swojego serca, gdzie odkryjesz skarby ukryte w Twoim własnym kodzie miłości. 💖 🌟  

Dołącz, abyśmy mogli razem otworzyć drzwi do tej magicznej krainy, gdzie miłość jest największym darem, jaki możemy otrzymać i dać. 🙌🌈   

 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira
Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
 

🚪   TERMIN:
06 – 07 maja 2024
godz. 20:00

🚪   Spotkanie online – BEZPŁATNE

💌 Po zapisie otrzymasz potwierdzenie na podany przez Ciebie adres mailowy. 
Tydzień wcześniej otrzymasz zaproszenie do grupy na fb gdzie będzie odbywało się wyzwanie.

Spotkanie będzie nagrywane.

  💚 💙 💜ZAPISY 💚 💙 💜

https://bit.ly/AktywacjaKodowMilosci

 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat