Opublikowano Dodaj komentarz

WARSZTAT ONLINE – SYNCHRONIZACJA CZAKR. CZAKRA SAKRALNA

Zapraszam na serię cyklicznych spotkań.
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.
Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.
Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.
CZAKRA SAKRALNA: Kreatywność, zadowolenie z życia, twórczość, seksualność, namiętność, postrzeganie siebie.
Czakra sakralna znajduje się kilka centymetrów poniżej pępka i jest skojarzona z kolorem pomarańczowym. Tak jak w przypadku każdej z czakr, jej zablokowanie będzie skutkowało licznymi dysfunkcjami fizycznymi i emocjonalnymi.
W tym przypadku najczęstsze będą problemy w sferze:
*seksualnej
*twórczej
*radości życia.
Nasze życie seksualne z zablokowaną drugą czakrą nie będzie odczuwalna w pełni satysfakcja.
Na płaszczyźnie fizycznej mogą pojawić się również problemy z pęcherzem, bardziej nasilone objawy alergii oraz ogólne uczucie zmęczenia.
Zablokowana czakra sakralna będzie wskazywała również objawy emocjonalne. Przede wszystkim widoczna będzie niechęć do tworzenia nowych rzeczy oraz wrażenie braku siły, pasji i tworzenia. Odczuwanie strachu przed zmianą czegokolwiek. Nieumiejętność odnajdywaniem się w nowej sytuacji. Swobodny przepływ energii przez czakrę sakralną daje nam moc twórczą i właściwy rozwój kreatywności.
Ma wpływ na nasze życie seksualne i radość bycia w CIELE.
Życie staje się pasją i wraca radość życia. W sferze zdrowotnej odpowiada za płyny ustrojowe, nerki, pęcherz moczowy i organy płciowe.
Prawidłowo pracująca czakra sakralna daje nam możliwość realizowania się w wybranych dziedzinach życia z lekkością, radością, kreatywnością, pomysłowością i zdolnościami twórczymi.
Nasze życie intymne jest bogate, wrażliwe czułe prawdziwe i satysfakcjonujące. Mamy poczucie zadowolenia ze swojego życia, czerpiemy z niego przyjemność, czujemy się dobrze sami ze sobą i z innymi.
Akceptujemy kompletnie SWOJE CIAŁO.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam Jadwiga Naira
________________________________
CZAS SPOTKANIA 18:00 – 21:00
INWESTYCJA:
99 zł
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 99 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (22 stycznia).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.
Do uczestników warsztatu będzie wysyłane nagranie, które będzie dostępne przez 14 dni do ponownego odsłuchania.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.17:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 18:00.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Opublikowano Dodaj komentarz

28 Dni do Bogactwa / warsztat online

28-dniowy program bogactwa i sukcesu na wszystkich poziomach.
Wprowadzenie.
Tworzymy naszą rzeczywistość poprzez nasze myśli. Nasze myśli znajdują odzwierciedlenie w naszych doświadczeniach.
Cokolwiek dzieje się teraz w naszym życiu, jakimi ludźmi się otaczasz, wszystko wokół nas, nasza sytuacja finansowa, wszystko to jest przejawem myśli, którą mieliśmy w przeszłości. Teraz zapytasz: „Ok, więc wszystko, co muszę zrobić, aby stworzyć obfitość w moim życiu, to zmienić zdanie?
Zgadza się. Ale jeśli to takie proste, to dlaczego do tej pory tego nie zrobiłem, mimo że tak bardzo chcę żyć pełnią życia?”
Problemem jest często to, że nasze myśli są przechowywane w podświadomości jako tak zwane programy przekonań i często nawet nie wiemy, że mamy te programy. Świadomie uważamy, iż warto, że chcemy żyć w dobrobycie i zachować pełnię, której tak bardzo pragniemy, ale nasza podświadomość często myśli inaczej. Nasz podświadomy umysł jest bardzo potężny. Obejmuje on około 88 procent aktywności naszego mózgu (w porównaniu do świadomości, która obejmuje około 12 procent naszej aktywności mózgowej), a zatem determinuje większość naszego życia. Przechowuje wspomnienia i doświadczenia, które przeżyliśmy i czego nauczyliśmy się od momentu naszej drogi. Przechowujemy systemy przekonań zbiorowej świadomości a także doświadczenia i programy przekonań naszych przodków, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie poprzez ich DNA. Aby dowiedzieć się, co nas powstrzymuje, musimy dowiedzieć się, jakie są te programy i je zmienić.
Obfitość finansowa i dobrobyt są ważnymi kwestiami w naszym życiu. ..Ale czasami żyjemy tylko po to, by zarabiać, a nie zarabiać i żyć.
Często nasza praca wypełnia nam cały dzień i nie mamy czasu żeby żyć. Pojawiały się różne pytania: dlaczego niektórym ludziom tak łatwo było stworzyć bogactwo, a innym tak trudno? Jakie były programy przekonań, jeśli chodzi o pieniądze?
Czym w ogóle są pieniądze?
Czy nauczyliśmy się od naszych rodziców religii i świadomości grupowej na temat pieniędzy i bogactwa?
Jak można nauczyć się i przenieść z braku świadomości do świadomości obfitość?
Trzeba stworzyć nową energię, jeśli chodzi o pieniądze, energię związaną z programami pozytywnego przekonania. A co najważniejsze, nauczyć się że bogactwo i obfitość są boskimi prawami narodzin.
W ciągu dwudziestu ośmiu dni ( cały miesiąc luty) przyjrzymy się Waszym koncepcjom pieniędzy i bogactwa.
Ten program odkryje Twoje świadome i nieświadome przekonania i pomoże Ci je zmienić.
Dowiemy się, co powstrzymuje cię od tworzenia bogactwa na wszystkich poziomach i nauczę Cię, jak zamanifestować swoje pragnienia. Stworzymy nowe przekonania i myśli, które są związane z nieograniczoną świadomością bogactwa i pomogą Ci zaakceptować bogactwo wszechświata, do którego Ty i wszyscy inni macie prawo.
Proszę podejść do tych zmian z otwartym sercem. Otwórz swoje serce na cuda i magię.
Czasami obfitość może nie przyjść do Ciebie tak, jak to sobie wyobrażałeś. Być może dzieje się tak, ponieważ wszechświat ma dla Ciebie coś znacznie prostszego i lepszego. Miej oczy i serce otwarte na synchroniczność. A jeśli wszechświat da Ci prezent, to również go zaakceptuj.
Utknięcie w starych okolicznościach, które wynika z różnych schematów i przekonań, mobilizuje Cię i oznacza również wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Dlatego często nie wystarczy mówić pozytywnie lecz w końcu powinniśmy również wprowadzić je w życie. Jeśli wypowiesz pozytywne afirmacje przez dwadzieścia dziewięć dni, ale nie wprowadzisz żadnych zmian w swoich utartych nawykach i sposobie życia, stary system przekonań może po pewnym czasie powrócić. Jeśli zmienisz swoje przekonania, po prostu zobacz, jak możesz zintegrować nowy, pozytywny system z codziennym życiem.
JAK ZROBIĆ TEN PROGRAM? DLACZEGO GO POTRZEBUJĘ?
Potrzebujesz około godziny dziennie, aby wykonać ćwiczenia.
Więc jest potrzeba wprowadź go do swojego codziennego harmonogramu. Znajdź cichy kącik, cichy pokój w domu, w którym możesz się zrelaksować i nikt ci nie przeszkodzi. Przygotuj notatnik i długopis, aby móc zapisać myśli i pomysły, które przychodzą do Ciebie podczas medytacji.
Niektóre dni obejmują również małe ćwiczenie pisania.
KIEDY NALEŻY WYKONYWAĆ ĆWICZENIA?
Najlepszą porą na ćwiczenia codziennych rozdziałów i wykonywanie ćwiczeń jest albo zaraz po wstaniu, albo przed pójściem spać. Podczas snu nasze fale mózgowe zmieniają się naprzemiennie między stanami delta i theta. To łączy nas z naszą podświadomością, co pozwala nam łatwo zintegrować nowe wzorce myślowe. Każdy dzień obejmuje również pozytywne afirmacje i ich potwierdzenie. Możesz powtórzyć to kilka razy przed snem (albo powiedz to na głos, albo zanotuj kilka razy), aby afirmacja ta utrwaliła się w twojej podświadomości podczas snu.
Czy muszę medytować? Nie, to nie jest warunek ale oczywiście możesz. Ten program jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie medytowały, a także dla osób, które nauczyły się i opanowały wiele rodzajów medytacji. Medytacje są bardzo łatwe do nauczenia się i wykonywania. W pierwszym i następnym rozdziale mam bardzo proste ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci otworzyć się na codzienne medytacje i ćwiczenia. Nie jesteś jednak zobowiązany do odbycia tego konkretnego spotkania – to tylko sugestia ode mnie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pewnej techniki medytacyjnej, którą bardzo lubisz i która bardzo Ci odpowiada, skorzystaj z tej metody. Będzie działać, jeśli czujesz się komfortowo.
CZY TEN PROGRAM JEST ZWIĄZANY ZE SZCZEGÓLNYM DUCHOWYM KIERUNKIEM?
Nie, ten program nie jest powiązany z żadną religią ani żadną konkretną praktyką duchową.
To innowatorska metoda oparta na wielu technikach i doświadczeniach, które zgromadziłam na przełomie wielu lat. Będę używała często słowa Wszechświat lub po prostu bezwarunkowa miłość. To Twoja wiara w Twoją moc pomoże Ci wzrastać i zmieniać się, dzięki temu zmieni się świat. Jesteśmy cudem, pamiętaj.
Twórcza moc kocha Cię bezwarunkowo. Zaakceptuj siebie i wszystko co jest bezwarunkową miłością. Wszystko co do tej pory wydarzyło się w Twoim życiu jest częścią procesu uczenia się wybranego przez Twoją duszę. Proszę Cię – zobacz się jako dar i bądź otwarty na dary Wszechświata. Bądź otwarty na pozytywne zmiany, które nadejdą w Twoim życiu. Kiedykolwiek dasz sobie na nie zgodę.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam
Jadwiga Naira
________________________________
DATA:
01.02.-28.02.2021
INWESTYCJA:
Cena – 99 zł dla osób, które zapiszą się i dokonają płatności do 15.01.2021
Cena – 150 zł (cena regularna)
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 99/150 i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do spotkań na zoom.
Spotkania będą się odbywać w każdy poniedziałek, czyli podczas trwania warsztatu spotkamy się 4 razy. Dodatkowo codziennie otrzymacie zadania do przepracowania wraz z medytacją.
Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji.
Jadwiga oczywiście medytację prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć medytacje tak jak na żywo.
Ilość miejsc ograniczona
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, 28 dni do bogactwa)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.
Spotkania będą odbywały się codziennie na zamkniętej grupie na FB.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Online – Archanioł Chamuel

WARSZTAT ONLINE – ARCHANIOŁ CHAMUEL
Zapraszam na serię cyklicznych SPOTKAŃ Z ARCHANIOŁAMI online.
Anioły są doskonałymi istotami o świetlistej energii, które potrafią wcielać się w każdą formę bytu. Towarzyszą nam od zawsze, jako niewidzialni opiekunowie
i przewodnicy. Możemy nawiązać z Nimi kontakt i świadomie poczuć ich energię,
przenosząc się ze świata zewnętrznego do świata wewnętrznego.
Na medytacji przejdziemy tęczowym mostem w świat kryształowy Anielskich
Wibracji. Kiedy przywołujemy Anioły prosząc ich o wsparcie, ich energia zmienia Nasze wibracje i pomaga przejść Nam przez proces. Anioły pomagają Nam
dotrzeć do podświadomości po to, by zrobić co nieświadome świadomym
i przygotować Nas na coś nowego, mając ich ciągłą opiekę.
Dzięki nim możemy pozbyć się Naszych ciężarów i tworzyć nowe życie.
Będziemy podnosić Nasze wibracje medytując:
„Anioły Światła zapraszam Was do Mojej Rzeczywistości.
Połączcie się z moją energią, z moim ciałem i duszą.
Połączcie się z moją przeszłością i obecną chwilą.
Wznieście mnie na wyższe wibracje. Przywróćcie Blask Mojej Duszy i Oczu.
Otoczcie mnie Waszym Światłem, niech Wasza energia od teraz mnie przenika…”
Proszę pamiętać o pierwotnym prawie wolności i wyboru.
Człowiek ma prawo decydować o Sobie o tym, co czuje myśli i jak decyduje i z kim nawiązuje kontakt.
Dla spokoju i pewności bardzo pomocne są dwa zdania.
Wszystko, co nie służy Światu i Miłości ma natychmiast odejść.
Bądź…
Spójrz mi prosto w oczy.
Każda żyjąca istota przeniknięta jest siłami duchowymi… To tak jak powietrze…
Im bardziej wiemy i rozumiemy możemy zarządzać naszym istnieniem dla naszego najwyższego dobra.
Istoty Anielskie są posłańcami z wyższych sfer i pełnia swoją służbę w królestwie doskonałości.
W całym Wszechświecie istnieją różne niezliczone sfery drgań i częstotliwości które tworzą różne światy królestwa. To człowiek i jego czyste serce decyduje z czym chce się połączyć.
Anioły to istoty doskonale pełne pokoju harmonii i miłości w ten sposób możesz je rozpoznań… Na pewno poczujesz…
ARCHANIOŁ CHAMUEL
Jest energią uniwersalnej Miłości.
Jest to świadoma Boska Miłość, która powinna kierować naszymi czynami, otulać nasze myśli, wzbogacać nasze odczuwanie.
Archanioł Chamuel to różowy płomień serca określany jako siła Bożego Serca. Imię Chamuel oznacza: Bóg jest moim celem.
Jego energia jest nazwana różowym promieniem i służy nam do podniesienia wibracji i siły serca. Drgania jego przepełnione są wdzięcznością i nieskończoną dobrocią.
Chamuel jest znawcą i strażnikiem wiedzy o prawdziwej sile serca. Potężne magnetyczne drganie Chamuela łączy niebiańskie idee z materią i nadaje im formę fizyczną.
Archanioł ten pomaga w każdym polu związanym z miłością, uzdrawia wszelkie relacje i związki, pomaga zrozumieć i wybaczyć tam, gdzie nas skrzywdzono lub gdy to my skrzywdziliśmy. W chwili, kiedy różowe światło dotknie Twojego serca, miłość ludzka dostąpi uzdrowienia. Zmienisz swoje pole widzenia, a Twoje czucie i wrażliwość będzie znacznie większa.
Zapytaj siebie:
Czy troszczę się o siebie wystarczająco? Czy kocham siebie samego wystarczająco?
Czy troszczę się wystarczająco o mój związek z partnerem?
Czy mam dobry związek z moimi dziećmi?
Czy dbam o istoty, które są pod moją opieką?
Czy umiem obdarzyć miłością?
Czy podążam za głosem serca?
Czy spełniam pragnienia serca?
Czy pozwalam rozwijać się swojej duszy? Czy wybaczyłam sobie i innym?
Pokochaj siebie prawdziwe i podążaj za głosem Serca.
Zaproś Archanioła Chamuela do SIEBIE. Poproś jego różowy promień, aby zawitał do Twojego Serca.
Poproś, aby twoje rany się zabliźniały, a blizny znikały…
Wydychaj zranioną miłość, wydychaj miłość, która cierpiała, zdradziła, która była niewierna.
Już nie musisz cierpieć, nie możesz być odpowiedzialny za czyjeś czyny, ale możesz przyjąć odpowiedzialność za swoje.
Wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów i wycisz swoje wnętrze… daj odejść temu, co boli i otwieraj się na różowy promień i idź za głosem serca.
Zadaj sobie pytanie: Jakie jest najważniejsze pragnienie Mojego Serca? Następnie otocz je różowym promieniem i poślij w kosmos i chwilę odczekaj…
A potem zobacz, jak spada na ziemię tuż przed Twoje stopy… I wtedy wykonaj pierwszy krok. Ładuj je zawsze różowym promieniem i obserwuj jak się zmienia i staje się twoim prawdziwym celem.
Afirmacja Archaniele Chamuelu
Przybądź do mojego życia.
Roznieć w moim życiu różowy płomień wolnej miłości, bym mogła kochać prawdziwie siebie i każdą istotę.
Naucz mnie kochać uczciwie, prawdziwie i szczerze.
Naucz mnie głębokiego zaufania do siebie i do innych.
Połącz mnie z wyższą wibracją miłości, z boską miłością, aby od tego momentu zamieszkała we mnie.
Naucz mnie szacunku do życia, do każdej istoty.
Otocz mnie swoim światłem, ulecz wszystkie rany mojego serca, mojego ciała, mojej duszy.
Prowadź mnie i kieruj mną na drodze miłości i wybaczenia.
Naucz mnie wierności samemu sobie i podążania drogą mojego serca.
Naucz mnie pierwotnej ufności do miłości.
Niech wszystkie istoty będą wolne i szczęśliwe, niech obdarowują się wzajemną miłością.
Niech tak się stanie w imię jednego Źródła.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam Jadwiga Naira
________________________________
CZAS SPOTKANIA 18:00 – 21:00
INWESTYCJA:
120 zł za pojedynczy warsztat
99 zł – przy wykupieniu całego cyklu (7 warsztatów; łączny koszt 693 zł)
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 120 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (23 stycznia).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.
Do uczestników warsztatu będzie wysyłane nagranie, które będzie dostępne przez 14 dni do ponownego odsłuchania.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Co należy zrobić, by wziąć udział w warsztacie?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.17:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 18:00.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
Opublikowano Dodaj komentarz

Konsultacje indywidualne online z Jadwigą Nairą

Spójrz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. To pozwoli Ci rozwiązać wiele swoich konfliktów, jakie przeżywasz, a które mogą stać za twoimi chorobami czy dolegliwościami.
Jadwiga Naira przez ponad 17 lat pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata. Poprzez nauki, medytacje czy inicjację aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie.
Spotkanie z Jadwigą to rozmowa dwóch Dusz, które z wyższych poziomów energetycznych są w stanie dostarczyć Ci zupełnie nowych informacji z tego lub poprzednich wcieleń. Ta wiedza robi zdecydowaną różnicę.
„Praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne, a szaman operuje duszę.” – Jadwiga Naira
DOSTĘPNE GODZINY:
12:00-13:30 –
13:45-15:15-
15:30-17:00 –
INWESTYCJA:
500 zł – 1,30 min
ZAPISY I KONTAKT:
tyiwszechswiat@gmail.com
Po potwierdzeniu zgłoszenia KONIECZNA jest opłata w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, konsultacja online)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce.
Opublikowano Dodaj komentarz

Medytacja na Nów Księżyca

Chcę podzielić się z Wami moją wiedzą, długoletnim doświadczeniem, dlatego organizuję warsztat online, w którym każdy z Was może wziąć udział w domowym zaciszu.↔
Medytacja Nów Księżyca
Jest Czas żyć Wolno i Szczęśliwie.
NIE MA GRANIC.
Tajemniczy blask księżyca – wiedza i siła podświadomości.
Medytacja jest chwilą, kiedy zamykamy na chwilę oczy po to, by znaleźć w sobie bogactwo – Miłość i Siłę.
Miłość to nie iluzja…
Miłość to Wieczność, w której kryją się najgłębsze tęsknoty, sny, nadzieje, wizje i idee, które manifestują się potem w świecie rzeczywistym.
Zapraszam na wewnętrzną podróż w blasku Księżyca.
Zapraszam
Jadwiga Naira
_______________________________________
Szczegółowe informacje i zapisy:
Środa 13 stycznia
Godziny medytacji: 20:00 -21:30
INWESTYCJA:
50 zł – cena regularna
35 zł – cena promocyjna dla osób, które brały udział we jakiejkolwiek wcześniejszej medytacji online.
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do medytacji (12 stycznia).
Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji.
Jadwiga oczywiście medytację prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć ją tak jakbyś uczestniczył w niej na żywo.
👉 Nagranie z Medytacji będzie dostępne przez 14 dni, więc będzie można ją ponownie odtworzyć.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa medytacji)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na medytacji.
Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.19:45, natomiast medytacja rozpocznie się o godz. 20:00
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
Opublikowano Dodaj komentarz

Konsultacje indywidualne online z Jadwigą Nairą

Spójrz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. To pozwoli Ci rozwiązać wiele swoich konfliktów, jakie przeżywasz, a które mogą stać za twoimi chorobami czy dolegliwościami.
Jadwiga Naira przez ponad 17 lat pobierała nauki i praktykowała z szamanami z różnych kultur i regionów świata. Poprzez nauki, medytacje czy inicjację aktywowała starą wiedzę, uśpioną w swoim systemie.
Spotkanie z Jadwigą to rozmowa dwóch Dusz, które z wyższych poziomów energetycznych są w stanie dostarczyć Ci zupełnie nowych informacji z tego lub poprzednich wcieleń. Ta wiedza robi zdecydowaną różnicę.
„Praca szamana jest równie odpowiedzialna co chirurga. Chirurg operuje ciało fizyczne, a szaman operuje duszę.” – Jadwiga Naira
DOSTĘPNE GODZINY:
12:00-13:30 –
13:45-15:15-
15:30-17:00 –
INWESTYCJA:
500 zł – 1,30 min
ZAPISY I KONTAKT:
tyiwszechswiat@gmail.com
Po potwierdzeniu zgłoszenia KONIECZNA jest opłata w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, konsultacja online)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce.