Warsztaty

Dla tych, którzy myślą o wykorzystaniu praktycznej wiedzy duchowej w swoim codziennym życiu, ale też dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją profesję terapeuty czy psychologa o subtelną wiedzę opartą na intuicji i świadomości duchowej. Generalnie zachęcam do udziału tych wszystkich, którzy zadają sami sobie pytania i szukają na nie odpowiedzi. 

Do tych, którzy wierzą, że istnieje coś poza naszym horyzontem, do tych, którzy patrzą w lusterko i widzą w nim siebie, i chcą przy tym prawdziwie poznać to, co widzą. Do tych wszystkich, którzy dotykają ziemi i łączą swoje serce z jej sercem. I do tych jeszcze, którzy wierzą, że zmieniając siebie, zmieniają cały świat.! 

To wyjątkowa w swojej formule oferta bardzo praktycznych warsztatów, których celem jest szerzenie wiedzy i nauki o współczesnym szamanizmie, ale nie tylko.

Aktualne warsztaty: jesień 2019

Zasady i podstawy duchowości - warsztat 1 / Rzeszów
20 października 2019

Jak będzie wyglądał warsztat?:
  • Spotkanie będzie się opierać na omawianiu Waszych pytań i wyjaśnianiu wątpliwości dotyczących pracy z Duchowością.
  • Warsztaty z wiedzy i praktycznego korzystania z duchowości na co dzień np. jak korzystać z duchowości na co dzień, jak się modlić, jak palić świece intencyjne, jak oczyszczać siebie i bliskich, czym jest aura i jak ją zobaczyć?

Warsztat Ciszy / Kaziemierz Dolny 25 - 27 października 2019

Kiedy Twoja głowa już nic nie umie wymyślić, masz wrażenie, że dotarłeś do punktu, w którym nic nie umiesz zmienić, gdzie zawężają się ściany Twoich wyobrażeń, gdzie często czujesz smutek i bezradność i masz wrażenie, że Twoje miejsce stanęło w jednym punkcie, to chciałabym zaproponować Ci sposób, aby na nowo złapać świeży oddech, posegregować myśli i uczucia, na nowo odnaleźć siebie.

Warsztaty Ciszy to jedna z form, w której możemy dowiedzieć się więcej o sobie. To poznawanie w milczeniu tego kim jesteśmy i co czujemy, to tak zwana spowiedź samych ze sobą.

Warsztat z Przodkami / Trójmiasto 3 listopada 2019

Zapraszam na Warsztaty, na których spotkamy się z naszymi Przodkami:
  • z pamięcią, która jest zapisana w naszej krwi,
  • z potencjałem, który przeplatał się w dziejach tysiącleci,
  • z wartością przeszytych doświadczeń, które mają tak wielką wartość.
To ziemska wędrówka „schodami w górę, schodami w dół „. To kształtowanie swojej istoty przez doświadczenia…