Warsztaty

Dla tych, którzy myślą o wykorzystaniu praktycznej wiedzy duchowej w swoim codziennym życiu, ale też dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją profesję terapeuty czy psychologa o subtelną wiedzę opartą na intuicji i świadomości duchowej. Generalnie zachęcam do udziału tych wszystkich, którzy zadają sami sobie pytania i szukają na nie odpowiedzi. 

Do tych, którzy wierzą, że istnieje coś poza naszym horyzontem, do tych, którzy patrzą w lusterko i widzą w nim siebie, i chcą przy tym prawdziwie poznać to, co widzą. Do tych wszystkich, którzy dotykają ziemi i łączą swoje serce z jej sercem. I do tych jeszcze, którzy wierzą, że zmieniając siebie, zmieniają cały świat.! 

To wyjątkowa w swojej formule oferta bardzo praktycznych warsztatów, których celem jest szerzenie wiedzy i nauki o współczesnym szamanizmie, ale nie tylko.

Aktualne warsztaty

ODKRYJ SWOJE ZWIERZĘ MOCY – 01 LIPIEC 2022

Warsztat skierowany dla osób, które chcą poznać swoje Zwierzę Mocy.
Warsztat będzie składał się z 2 części. W pierwszej kolejności wejdziemy do wewnętrznego Ogrodu, po to aby następnie spotkać się z Zwierzęciem Mocy.

WARSZTAT RODZINNY – 18-21 SIERPIEŃ 2022

Jest to spotkanie dla par, rodzin z dziećmi, rodziców samotnie wychowujących swoje dzieci, osób samotnych, które chcą stworzyć szczęśliwy związek. Zapraszamy też osoby, osoby, które nie mają uleczonych relacji z swoimi rodzicami. To warsztat nie tylko o rodzinie czy związkach, ale przede wszystkim o relacjach.

SZKOŁA WIEDZY SZAMAŃSKIEJ – 15-17 LIPIEC 2022

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.
 

USTAWIENIA HELLINGERA WARSZAWA  30-31 LIPIEC 2022

Ustawienia Rodzinne to sprawdzony, nowoczesny sposób odnalezienia się w schematach rodzinnych, zawodowych i wielu innych.
Pojęcie Ustawień Rodzinnych jest trochę mylące, ponieważ metoda nadaje się do różnych struktur społecznych.

 

Pozostałe wydarzenia i warsztaty