Głównym celem moich autorskich warsztatów jest budzenie świadomości i zrozumienia, że to, co widzimy w całym wszechświecie egzystuje i żyje w nas.

Często budzimy w sobie świadomość, że światło i miłość jest daleko, a to wszystko jest od zawsze w nas.
Jadwiga v2-11s

Tu pytamy, skąd jesteśmy? Jaki był nasz początek? Dokąd zmierzamy? Te pytania zadajemy sobie tysiące razy i za każdym razem mamy inne odpowiedzi. Nie ma złotej drogi, nie ma jednej odpowiedzi dla wszystkich, bo każdy z nas jest wyjątkowy, każdy z nas jest inny. Moje stwierdzenie jest takie, że jesteśmy tu na ziemi po to, by rosnąć i się rozwijać, poznawać siebie, pomagać innym i ziemi na swój indywidualny sposób.

Z każdym świadomym oddechem budzisz tu swoją świadomość, że twój początek to jedność, a w niej nie ma żadnych granic. I jesteśmy tu po to na ziemi, żeby nauczyć się tego bycia w jedności. Naucz się sięgać gwiazd i stwórz nieba na ziemi. Za drzwiami wojny jest pokój, za drzwiami nienawiści jest miłość, za drzwiami strachu jest bezpieczeństwo, za drzwiami zdrady jest wierność. Jeżeli to zrozumiemy i przestaniemy oceniać, to stworzymy świat pokoju, bezpieczeństwa, miłości i wierności.

SPRAWDŹ MOJE PROJEKTY

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube