Medytacje

candlelight-2826332_1920

Zapraszam Cię na medytację otwartą, podczas której poznasz mnie bliżej, ale też stworzę Ci możliwość, aby otworzyć się na głębię swojej duszy. 

Czasem przychodzą chwile, kiedy Twój umysł już niczego nie może wymyślić, a Twoje oczy są zmęczone tym, co widzisz. Wtedy gdzieś w Twoim wnętrzu budzi się tęsknota, której nie umiesz dokładnie wytłumaczyć. Zaczynają Cię nurtować pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Chcesz zmian, ale nie wiesz, jak tego dokonać. Czujesz pustkę, ale nie wiesz czym ją wypełnić.

A może chciałbyś poznać plan Twojej duszy i znaleźć swoje miejsce tu na Ziemi. Może chciałbyś odnaleźć się na nowo i wykreować Twój wymarzony Świat. Znaleźć to, co kiedyś zgubiłeś cząstkę samego siebie?

Medytacja, na którą Cie zapraszam, tworzy przestrzeń i możliwość rozszerzania i podnoszenia świadomości. Podczas niej odkryjesz Twoje najgłębsze uczucia, marzenia.
Medytacja to drzwi do tego co było, co jest i będzie. Przynosi uzdrowienie przeszłości – co było to było. Przynosi także siłę i odwagę w kreowaniu teraźniejszości – to co jest, to moja decyzja.

"Medytacja z Jadwigą Nairą " / Poznań

Zapraszam Was na Medytację na żywo w Poznaniu.
Będzie to niezwykły czas, kiedy będziemy mogli się spotkać, porozmawiać i wspólnie pomedytować.

Medytacja będzie spontaniczna. Temat pojawi się wraz z Waszym przybyciem. Chciałabym usłyszeć od Was, co Was nurtuje, ciekawi, może macie jakieś pytania. To będzie czas na odnowę mentalną, duchową, cielesną, by zwiększyć naszą częstotliwość i spełniać swoje marzenia.

Medytacja Serca – bezpłatne spotkanie

Zapraszam Was na bezpłatne spotkanie na żywo. Będzie to Medytacja w ruchu, która oczyści Serce i podniesie jego częstotliwość.
Jesteśmy w czasie, gdzie nasz logiczny rozum dotarł do granic możliwości…
Jesteśmy w czasie, gdzie szukamy rozwiązań, wsparcia, gdzie zastanawiamy się co będzie jutro ..
Miłość – Serce Jest Drogą