Medytacje

candlelight-2826332_1920

Zapraszam Cię na medytację otwartą, podczas której poznasz mnie bliżej, ale też stworzę Ci możliwość, aby otworzyć się na głębię swojej duszy. 

Czasem przychodzą chwile, kiedy Twój umysł już niczego nie może wymyślić, a Twoje oczy są zmęczone tym, co widzisz. Wtedy gdzieś w Twoim wnętrzu budzi się tęsknota, której nie umiesz dokładnie wytłumaczyć. Zaczynają Cię nurtować pytania, na które nie znasz odpowiedzi. Chcesz zmian, ale nie wiesz, jak tego dokonać. Czujesz pustkę, ale nie wiesz czym ją wypełnić.

A może chciałbyś poznać plan Twojej duszy i znaleźć swoje miejsce tu na Ziemi. Może chciałbyś odnaleźć się na nowo i wykreować Twój wymarzony Świat. Znaleźć to, co kiedyś zgubiłeś cząstkę samego siebie?

Medytacja, na którą Cie zapraszam, tworzy przestrzeń i możliwość rozszerzania i podnoszenia świadomości. Podczas niej odkryjesz Twoje najgłębsze uczucia, marzenia.
Medytacja to drzwi do tego co było, co jest i będzie. Przynosi uzdrowienie przeszłości – co było to było. Przynosi także siłę i odwagę w kreowaniu teraźniejszości – to co jest, to moja decyzja.

Aktualny cykl "Medytacje z Archaniołami"

Anioły są doskonałymi istotami o świetlistej energii, które potrafią wcielać się w każdą formę bytu. Towarzyszą nam od zawsze, jako niewidzialni opiekunowie i przewodnicy. Możemy nawiązać z Nimi kontakt i świadomie poczuć ich energię, przenosząc się ze świata zewnętrznego do świata wewnętrznego. Na medytacji przejdziemy tęczowym mostem w świat kryształowy  Angielskich Wibracji. Kiedy przywołujemy Anioły prosząc ich o wsparcie, ich energia zmienia.