Opublikowano

SYMBOLIKA LICZB – warsztat online

24-25 lutego 2024 | sobota, niedziela - 2 spotkania online po 2 h  | Prowadzenie: Jadwiga Naira

🔢  SYMBOLIKA LICZB – SZCZEGÓŁY WARSZTATU 🔢 

Cały świat, Wszechświat i my składamy się w dużej części z liczb. 
Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego? 
Podczas warsztatu nauczę Was technik zrozumienia liczb, które otwierają drzwi do świadomego życia, a świadome życie to wolność!
 
Liczby i ich znaczenie
Jak zrozumieć świat liczb i nauczyć się wzmacniać dzięki nim komunikację i intuicję ze sobą i Wszechświatem?
Liczby rezonują z nowym początkiem, optymizmem, wyjątkowością, niezależnością, siłą woli, osiągnięciami i sukcesem. Informują nas również o naszych słabościach i blokadach. Istnieją liczby, które odpowiadają za branie spraw w swoje ręce, działanie zgodnie ze swoim instynktem i intuicją. Czasami nie możemy zrozumieć siebie i nie rozumiemy, dlaczego spotykają nas takie a nie inne sytuacje.
 
Za pomocą liczb nauczymy się zwracać uwagę na swoje myśli i uczucia, bo to, na czym się skupiasz, ma ogromne znaczenie!
Kiedy liczby się powtarzają przez dłuższy czas, kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy, mogą to być tablice rejestracyjne samochodów, kwota rachunku, godzina, numer kolejki na poczcie. Liczby te pojawiają się spontanicznie, tu nie da się nic wymusić. Twoja otwartość sprzyja ich pojawianiu się. Będziesz je widział, jeśli odczuwasz prowadzenie i wsparcie siły wyższej, ale też kiedy poprosisz o wskazówki. Warto robić to świadomie, wtedy wzmacniasz swoją intuicję, a Wszechświat będzie z tobą chętniej współpracować.
 
PLAN WARSZTATU:
 
Dzień 1️⃣
1. Interpretacja i wibracje liczb oraz techniki pracy z nimi. 
2.    Wprowadzenie do praktycznych technik:
・  Ćwiczenia z interpretacji i wibrowania liczb. 
・  Praktyczne zastosowania liczb w codziennych wyborach i decyzjach. 
 
Dzień 2️⃣
Znaczenie Liczb w konkretnych sferach życia. 
Interpretacja liczb w kontekście: 
・  Rodziny 
・  Miłości 
・  Partnerstwa 
・  Pracy
・  Sukcesu 
・  Pasji 
・  Podróży 
・  Podejmowania decyzji
 
Każda liczba niesie ze sobą własną energię i przesłanie. Zrozumienie tego sprawi, że poczujesz, że masz absolutny wpływ na swoje życie. To radość bycia na swojej ścieżce życia i nadawanie kierunku swojej przyszłości.
 

PROWADZENIE: Jadwiga Naira

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.

________________________________

🔢 TERMIN: 

24 i 25 lutego 2024
godz. 18:00-20:00
 
2 spotkania po 2 h
 
Spotkania live będą odbywać się o 18:00 na platformie ZOOM i będą one nagrywane do ponownego odtworzenia.
Dostęp do nagrań: 6 miesięcy.

🔢  INWESTYCJA: 

555 zł 


Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 555 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
 

🔢  Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Liczby)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295    

Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat