Opublikowano

Bezpłatna Medytacja Świąteczna – Warszawa

Wydarzenie na żywo - WARSZAWA 14 grudnia 2022

🎄 BEZPŁATNA MEDYTACJA ŚWIĄTECZNA W WARSZAWIE 🎄
Zapraszam Was na bezpłatne spotkanie na żywo.
Pragnę obdarować Was prezentem – Medytacją Świąteczną, która podniesie naszą częstotliwość.
❤️ Święta to czas Miłości…
Im będzie jej w nas więcej, tym więcej możemy jej dać drugiemu człowiekowi.
Dlatego chciałabym, abyśmy wspólnie zrobili coś dla siebie, dla innych i dla całej naszej planety. Uwolnijmy swoje serca, kochajmy bez warunków i podążajmy drogą Miłości w tym szczególnym czasie. ❤️
Zapraszam Was na dołączenie z partnerami, przyjaciółmi. To spotkanie jest dla Wszystkich.
Z serca do serca
Jadwiga Naira
 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira
Jadwiga Naira jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią.Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.
 
🎁 TERMIN:
Środa 14 grudnia 2022
godz. 18:00-20:00
🎁 MIEJSCE:
Prywatna Żeńska Szkoła im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie
ul. Piękna 24/26
Wydarzenie jest BEZPŁATNE.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.
 
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat