Opublikowano Dodaj komentarz

28 Dni do Bogactwa / warsztat online

28 DNI DO BOGACTWA – WARSZTAT ONLINE – NOWA DATA
Wprowadzenie.
Tworzymy naszą rzeczywistość poprzez nasze myśli. Nasze myśli znajdują odzwierciedlenie w naszych doświadczeniach.
Cokolwiek dzieje się teraz w naszym życiu, jakimi ludźmi się otaczasz, wszystko wokół nas, nasza sytuacja finansowa, wszystko to jest przejawem myśli, którą mieliśmy w przeszłości. Teraz zapytasz: „Ok, więc wszystko, co muszę zrobić, aby stworzyć obfitość w moim życiu, to zmienić zdanie?
Zgadza się. Ale jeśli to takie proste, to dlaczego do tej pory tego nie zrobiłem, mimo że tak bardzo chcę żyć pełnią życia?”
Problemem jest często to, że nasze myśli są przechowywane w podświadomości jako tak zwane programy przekonań i często nawet nie wiemy, że mamy te programy. Świadomie uważamy, iż warto, że chcemy żyć w dobrobycie i zachować pełnię, której tak bardzo pragniemy, ale nasza podświadomość często myśli inaczej. Nasz podświadomy umysł jest bardzo potężny. Obejmuje on około 88 procent aktywności naszego mózgu (w porównaniu do świadomości, która obejmuje około 12 procent naszej aktywności mózgowej), a zatem determinuje większość naszego życia. Przechowuje wspomnienia i doświadczenia, które przeżyliśmy i czego nauczyliśmy się od momentu naszej drogi. Przechowujemy systemy przekonań zbiorowej świadomości a także doświadczenia i programy przekonań naszych przodków, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie poprzez ich DNA. Aby dowiedzieć się, co nas powstrzymuje, musimy dowiedzieć się, jakie są te programy i je zmienić.
Obfitość finansowa i dobrobyt są ważnymi kwestiami w naszym życiu. ..Ale czasami żyjemy tylko po to, by zarabiać, a nie zarabiać i żyć.
Często nasza praca wypełnia nam cały dzień i nie mamy czasu żeby żyć. Pojawiały się różne pytania: dlaczego niektórym ludziom tak łatwo było stworzyć bogactwo, a innym tak trudno? Jakie były programy przekonań, jeśli chodzi o pieniądze?
Czym w ogóle są pieniądze?
Czy nauczyliśmy się od naszych rodziców religii i świadomości grupowej na temat pieniędzy i bogactwa?
Jak można nauczyć się i przenieść z braku świadomości do świadomości obfitość?
Trzeba stworzyć nową energię, jeśli chodzi o pieniądze, energię związaną z programami pozytywnego przekonania. A co najważniejsze, nauczyć się że bogactwo i obfitość są boskimi prawami narodzin.
W ciągu dwudziestu ośmiu dni ( cały miesiąc luty) przyjrzymy się Waszym koncepcjom pieniędzy i bogactwa.
Ten program odkryje Twoje świadome i nieświadome przekonania i pomoże Ci je zmienić.
Dowiemy się, co powstrzymuje cię od tworzenia bogactwa na wszystkich poziomach i nauczę Cię, jak zamanifestować swoje pragnienia. Stworzymy nowe przekonania i myśli, które są związane z nieograniczoną świadomością bogactwa i pomogą Ci zaakceptować bogactwo wszechświata, do którego Ty i wszyscy inni macie prawo.
Proszę podejść do tych zmian z otwartym sercem. Otwórz swoje serce na cuda i magię.
Czasami obfitość może nie przyjść do Ciebie tak, jak to sobie wyobrażałeś. Być może dzieje się tak, ponieważ wszechświat ma dla Ciebie coś znacznie prostszego i lepszego. Miej oczy i serce otwarte na synchroniczność. A jeśli wszechświat da Ci prezent, to również go zaakceptuj.
Utknięcie w starych okolicznościach, które wynika z różnych schematów i przekonań, mobilizuje Cię i oznacza również wzięcie odpowiedzialności za swoje życie. Dlatego często nie wystarczy mówić pozytywnie lecz w końcu powinniśmy również wprowadzić je w życie. Jeśli wypowiesz pozytywne afirmacje przez dwadzieścia dziewięć dni, ale nie wprowadzisz żadnych zmian w swoich utartych nawykach i sposobie życia, stary system przekonań może po pewnym czasie powrócić. Jeśli zmienisz swoje przekonania, po prostu zobacz, jak możesz zintegrować nowy, pozytywny system z codziennym życiem.
JAK ZROBIĆ TEN PROGRAM? DLACZEGO GO POTRZEBUJĘ?
Potrzebujesz około godziny dziennie, aby wykonać ćwiczenia.
Więc jest potrzeba wprowadź go do swojego codziennego harmonogramu. Znajdź cichy kącik, cichy pokój w domu, w którym możesz się zrelaksować i nikt ci nie przeszkodzi. Przygotuj notatnik i długopis, aby móc zapisać myśli i pomysły, które przychodzą do Ciebie podczas medytacji.
Niektóre dni obejmują również małe ćwiczenie pisania.
KIEDY NALEŻY WYKONYWAĆ ĆWICZENIA?
Najlepszą porą na ćwiczenia codziennych rozdziałów i wykonywanie ćwiczeń jest albo zaraz po wstaniu, albo przed pójściem spać. Podczas snu nasze fale mózgowe zmieniają się naprzemiennie między stanami delta i theta. To łączy nas z naszą podświadomością, co pozwala nam łatwo zintegrować nowe wzorce myślowe. Każdy dzień obejmuje również pozytywne afirmacje i ich potwierdzenie. Możesz powtórzyć to kilka razy przed snem (albo powiedz to na głos, albo zanotuj kilka razy), aby afirmacja ta utrwaliła się w twojej podświadomości podczas snu.
Czy muszę medytować? Nie, to nie jest warunek ale oczywiście możesz. Ten program jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie medytowały, a także dla osób, które nauczyły się i opanowały wiele rodzajów medytacji. Medytacje są bardzo łatwe do nauczenia się i wykonywania. W pierwszym i następnym rozdziale mam bardzo proste ćwiczenia oddechowe, które pomogą Ci otworzyć się na codzienne medytacje i ćwiczenia. Nie jesteś jednak zobowiązany do odbycia tego konkretnego spotkania – to tylko sugestia ode mnie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pewnej techniki medytacyjnej, którą bardzo lubisz i która bardzo Ci odpowiada, skorzystaj z tej metody. Będzie działać, jeśli czujesz się komfortowo.
CZY TEN PROGRAM JEST ZWIĄZANY ZE SZCZEGÓLNYM DUCHOWYM KIERUNKIEM?
Nie, ten program nie jest powiązany z żadną religią ani żadną konkretną praktyką duchową.
To innowatorska metoda oparta na wielu technikach i doświadczeniach, które zgromadziłam na przełomie wielu lat. Będę używała często słowa Wszechświat lub po prostu bezwarunkowa miłość. To Twoja wiara w Twoją moc pomoże Ci wzrastać i zmieniać się, dzięki temu zmieni się świat. Jesteśmy cudem, pamiętaj.
Twórcza moc kocha Cię bezwarunkowo. Zaakceptuj siebie i wszystko co jest bezwarunkową miłością. Wszystko co do tej pory wydarzyło się w Twoim życiu jest częścią procesu uczenia się wybranego przez Twoją duszę. Proszę Cię – zobacz się jako dar i bądź otwarty na dary Wszechświata. Bądź otwarty na pozytywne zmiany, które nadejdą w Twoim życiu. Kiedykolwiek dasz sobie na nie zgodę.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam
Jadwiga Naira
________________________________
NOWA DATA:
14.03-10.04.2022
INWESTYCJA:
Cena – 299 zł (cena regularna)
💜 ZAPISY  https://bit.ly/Bogactwo2022💜
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 299ZŁ i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do grupy na Facebook na której będą odbywały się spotkania.
Codziennie otrzymacie zadania do przepracowania wraz z medytacją.
Ilość miejsc ograniczona.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, 28 dni do bogactwa)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.
Spotkania będą odbywały się codziennie na zamkniętej grupie na FB.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *