Opublikowano

ZNAKI • warsztat online

27 - 28 kwietnia 2024 | Prowadzenie: JADWIGA NAIRA

Zapraszamy na warsztat o znakach 🧭 
W tej przestrzeni nauczysz się, jak czytać informacje, które pozostawia życie na Twojej drodze.
 
Znaki są wszędzie wokół nas, od migoczących gwiazd na nocnym niebie, po wydarzenie i spotkania, które chcą Ci coś powiedzieć, ale nie rozumiesz ich przekazu. Przez praktyczne ćwiczenia i medytacje, będziemy zgłębiać mądrość ukrytą w języku symboli. Odkryjemy, jak interpretować znaki, synchroniczności i przesłania, które przychodzą do nas w różnych formach: od zjawisk natury po spotkania z ludźmi czy tzw. zbiegi okoliczności. Nic nie dzieje się w naszym życiu przez przypadek, wszystko chce nam coś powiedzieć i wskazać dalszy kierunek naszego życia. Powinniśmy się tego nauczyć, wtedy łatwiej jest nam podejmować decyzje i podążać za naszym wewnętrznym przesłaniem. 
 
❔ Kiedy gubisz dokumenty lub pieniądze, to jak myślisz, jaką głębię ma ta informacja?
❔ Kiedy zarysujesz samochód, co to może dla Ciebie znaczyć?
❔ Jeśli spotkasz zwierzę, które przechodzi przez ulicę, to czy jest w tym jakaś głębia?
❔ Kiedy zgubisz klucze do domu, to na co powinieneś wtedy zwrócić uwagę? 
❔ Co mówi Twoja Dusza… 
Na te pytania i wiele innych uzyskasz odpowiedz na warsztacie. 
 
Bądź gotowy na podróż po labiryntach swojej intuicji, gdzie w każdym zakręcie czeka tajemnica, a na końcu drogi może być głębsze zrozumienie siebie i swojej misji życiowej. 
 
👁️ Dołącz do warsztatu, aby otworzyć swoje oczy na niezliczone znaki, które przewodzą Cię przez labirynt życia.
 
 

PROWADZENIE: Jadwiga Naira

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.

________________________________

🍀 TERMIN: 

27-28 kwietnia 2024
godz. 18:00-20:00
 
2 spotkania po 2 h
 
Spotkania live będą odbywać się o 18:00 na platformie ZOOM i będą one nagrywane do ponownego odtworzenia.
Dostęp do nagrań: 6 miesięcy.

🍀 INWESTYCJA: 

600 zł 
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 600 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
 

🍀  Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Znaki)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295    

Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat