Opublikowano Dodaj komentarz

Wyprawa na ZANZIBAR + SAFARI „Odkryj wewnętrzną Boginię”

Wyprawa na ZANZIBAR + SAFARI "Odkryj wewnętrzną Boginię" 

Przeżyj spotkanie z pradawną wiedzą, przodkiniami, ze swoją pierwotną formą…
 
Zapraszam na wyprawę pełną radości, uśmiechu i lekkości. Będzie to podróż, w której odkryjesz siebie na nowo i poczujesz swoją moc. Wyjazd jest dedykowany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn czy rodzin z dziećmi, natomiast specjalnie dla kobiet zaplanowaliśmy spotkania w grocie z Boginiami.
🌴☀️ HARMONOGRAM ☀️🌴

02.06.2023
Przylot na Zanzibar.

03.06.2023

Odpoczynek w hotelu.

04.06.2023

Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”.
Spotkanie w Grocie Pierwotnej Duchowości. Odpoczynek w hotelu.

05.06.2023
Taniec z Delfinami.
Farma Przypraw.
Wspólne gotowanie. Wczesnym porankiem ok. godz.05:30 transport z hotelu.
→ Mnemba, pływanie z Delfinami.
→ Snorkelling na rafie koralowej.
→ Lunch; grillowane owoce morza.
Wczesnym rankiem wyjedziemy z hotelu i udamy się do łódek, które zabiorą nas na wyspę. Podczas tej podróży będziemy mieć możliwość oglądania wschodu słońca. Spotkamy delfiny – sam kontakt z nimi, patrzenie jak pływają, jak skaczą daje poczucie niezwykłej radości i wolności.
Dla osób chętnych – nurkowanie z delfinami.
Woda to uczucia… Delfiny to Radość Życia. SPOTKANIE Z DELFINAMI ZAWSZE PORUSZA SERCE… UFAM, ŻE LUDZKOŚĆ SIĘ PRZEBUDZI I USZANUJE NATURĘ. DELFINY SĄ WYSŁANNIKAMI POKOJU I NOWEJ ERY. UCZĄ ZABAWY I RADOŚCI Z ŻYCIA… LEKKOŚCI. Delfiny to radość życia, subtelne odczuwanie, telepatia, miłość, zabawa, zaufanie, lekkość… Delfin reprezentuje pokój, harmonię, starą wiedzę, połączenie z kosmosem, troskliwość, uniwersalną MIŁOŚĆ I RADOŚĆ. Delfin jest symbolem roztropności, harmonii i spokoju. Indianie uważają go za posłańca Boga i ucieleśnienia Wielkiego Ducha. Po południu pojedziemy na Farmę Przypraw.
→ Farma Przypraw Na Farmie przypraw zasmakujemy różnorodności smaków i zapachów. Poznamy lokalne rośliny: cynamon, kardamon, trawę cytrynową, wanilię, pieprz i wiele innych. To niezwykła przygoda móc zobaczyć, jak wyglądają uprawy roślin na Zanzibarze. Powąchamy je i posmakujemy. Napijemy się też kawy z lokalnymi przyprawami, które przygotuje dla nas Jadwiga. Poznamy smak świeżej wody kokosowej, skosztujemy sezonowych owoców, które są wyjątkowo pyszne i soczyste.
→ Wspólne gotowanie w lokalnej wiosce Tu nie będziemy się spieszyć… Tu czas płynie wolniej… Będziemy gotować wspólnie wraz z lokalnymi kobietami w środku dżungli. Przyrządzimy tradycyjne dania z liści bananów w kociołkach na paleniskach. Poznamy tradycyjną kuchnie, przyprawy, smaki. Nauczymy się jak przyrządzić ryż z kokosem, banany, curry czy rybę w aromatycznymi przyprawami.
To będą CUDA dla Ciała i Duszy.

06.06.2023
Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”.
Odpoczynek w hotelu.

7-9.06.2023
Park Narodowy Mikumi (2 dni). Wioska Masajów.

Dzień 1
Transfer przed śniadaniem o 05:30 z Hotelu do Stone Town. Dojazd promem do miejscowości Dar w Tanzanii. Po przyjeździe dalsza podróż odbywa się jeepem safari 4×4 (otwarty dach). Śniadanie oraz lunch w lokalnej wiosce, gdzie poznamy lokalne smaki. Jedzenie będzie proste, ale niezwykle smaczne. Będziemy jechać około 5-6 godzin do Parku Narodowego Mikumi, który zajmuje około 3260 km2. Będziemy obserwować i doświadczać mnóstwa różnych gatunków zwierząt, ptaków. Zobaczymy, jak przyroda szykuje się do snu. Będziemy to wszystko obserwować. Zakończymy po zachodzie słońca. Kolacja i nocleg w Mikumi Bandaz. Nocleg będzie wewnątrz parku (tylko pierwsze 14 osób, reszta osób nocleg pare kilometrów w innym miasteczku).
Dzień 2
Kolejny wyjazdy do parku na Safari, tym razem o wschodzie Słońca. Wschód Słońca zaczyna się o 05:40, pojedziemy wcześnie rano, aby poznać bliżej budzącą się do życia przyrodę i zwierzęta. Następnie wrócimy do Bandaz na śniadanie o 10:00, odpoczniemy i pojedziemy do Dar na Lunch w formie bufetu. W drodze powrotnej odwiedzimy wioskę Masajów, gdzie lokalna ludność pokaże nam jak żyje, jakie ma zwyczaje. Będziemy mogli poznać słynny taniec Masajów. Kolacja i nocleg w hotelu Daresalaam. Dla osób chętnych wieczorne spacery po miasteczku.
Dzień 3
Wczesne śniadanie o 05:30 i transfer do terminalu. Powrót promem na Zanzibar i transfer do hotelu (transfer trwa ok. 1h). Następnie czas wolny w hotelu. Na koniec wyprawy zajedziemy do tradycyjnej wioski Masajów, żeby poznać bliżej ich kulturę. Cena obejmuje: jeep Toyota Land Cruiser (otwarty dach), 3 posiłki, wodę mineralną, wejście do parku, zakwaterowanie, transfer z Nungwi 2 razy, bilety na prom, podatek rządowy. Cena nie obejmuje: Osobistych potrzeb.

10.06.2023
Wycieczka “Bajka na Ziemi” Las Jozani, Mtende plaża, Paje plaża i miasteczko.
Czas na zakupy.
Restauracja The Rock (opcja dodatkowo płatna) Romantyczna restauracja The Rock to bajeczne miejsce, to już niejako symbol Zanzibaru. Restauracja, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na skale w małym domku, w niewielkiej odległości od brzegu. Przed południem można dojść do niego lądem… Jednak po południu, kiedy w raz z przypływem, ścieżka zostaje zalana, do restauracji trzeba podpłynąć łódką. To bajka na Ziemi. Tu będzie dowolność, możliwość wypicia kawy po posiłku. Kawa ok. 3$, obiad ok. 40$ na osobę.
Mtende wioska Spotkanie z dziećmi w wiosce pod Cudownym Drzewem, które zadziwia swoją mądrością. Przygotujcie dla dzieci kredki, zeszyty, zabawki.
Puszcza Jozani To około 50 km2 lasu deszczowego – największy zalesiony obszar na wyspie na wapiennym podłożu. Oprócz niemalże dziewiczego lasu znaleźć tu też można inne formacje roślinne, takie jak słone mokradła, trawiaste polany i namorzyny. Już sam spacer po parku przypominającym dżunglę z kreskówek, ze starymi, zmurszałymi pniami, ogromnymi paprociami i zapachem wilgoci, stanowi ogromną przyjemność. Na południu parku, pomiędzy mangrowcami, wybudowano drewniany podest, po którym można przespacerować się, chcąc przyjrzeć się tym niecodziennym drzewom rosnącym na terenach zalewanych przez słoną wodę.
*Medytacja Spontaniczna “Moje życie to bajka”.
Wyjazd z hotelu o 09:00 i powrót wieczorem. To już od nas zależy.


11.06.2023

Safari Blue na Zanzibarze. Wyjazd z hotelu 08:00. Przyjazd do wioski Fumba, rejs łódką na Safari Blue. To rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu. Odwiedzimy też najstarsze drzewo na Zanzibarze, które opowie nam swoją historię. Medytacja i Wizualizacja. Usłysz Swoje Serce, Spełniaj Swoje Marzenia, BĄDŹ KIM CHCESZ! link: https://safariblue.net/

12.06.2023

Wschód słońca połączony z porannym warsztatem dla kobiet „Odkryj swoją Boginię”. Odpoczynek w hotelu.

13.06.2023
Tworzymy bransoletki z Intencją.
Miasteczko Stone Town. Kiwengwa Ibra Zanzibar i Husein Makopa będą dla nas tworzyć bransoletki. Jest to spotkanie na plaży w promieniach słońca i powiewie wiatru. Kiedy zamykasz oczy i słyszysz ocean a jego zapach i turkusowy blask przenika do Twojego Serca, wtedy powstaje intencja… Miłość jest Wolna…
Kocham…
Ufam z Całego Serca…
Stworzysz to Co obudzi Twoją wewnętrzną Moc.
Stworzysz to kim Jesteś. Tak Wewnątrz jak i na Zewnątrz.
Taniec to Radość.
Życie jest Piękne.
→ Miasteczko Stone Town Późnym popołudniem i wieczorem odwiedzimy zachwycające miejsce – starą część miasta Zanzibar. Kamienne Miasto, które jest mieszanką kultury arabskiej, indyjskiej, europejskiej i afrykańskiej, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, w których nie mieszczą się samochody. Podczas zwiedzania Kamiennego Miasta na każdym kroku odkryjesz wyjątkową mieszankę każdej kultury. Wszystko Ma Prawo Być. Wieczorem wybierzemy się do klubu, który nazywa się Cocobello Nungwi Zanzibar i tam będziemy tańczyć (wejście do klubu dodatkowo płatne).

14.06.2023
Odpoczynek w hotelu

15.06.2023
Powrót do Polski.


🗺 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Zakwaterowanie:
Hotel Reef & Beach Resort**** w Jambiani, bungalowy z widokiem na ogród. Pokoje 2 osobowe.
Całkowity koszt wyjazdu:
14 900 zł +700 dolarów płatne po przylocie (zakwaterowanie w hotelu + przeloty + transfer z lotniska do hotelu) wyżej opisane wycieczki, łącznie z hotelami na wycieczkach i pożywieniem + jeep + wejścia do rezerwatu, transfer do grot i opłatę wejściową x 4 dni.
 
Wpłata zadatku w wysokości 14 900 zł na konto, reszta gotówki płatna na miejscu w dolarach (700 dolarów). Cena nie obejmuje: obiadu w The Rock, bransoletek z intencją, opłaty klimatycznej (1 dolar za dzień) 50 dolarów viza płatne po przylocie i wydatków własnych.


⭐️ Przewodnikiem duchowym po Zanzibar jest Jadwiga Naira.

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.

Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.
 
 

Harmonogram płatności:
5000 zł – płatne do końca stycznia
5000 zł – płatne do końca lutego

4900 – płatne do końca kwietnia
700 dolarów płatne po przylocie.

Po zgłoszeniu uczestnictwa poprzez formularz i wpłacie konieczne jest przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

 

Dane do wpłaty:

Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029

(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Zanzibar)

FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT NIP: 5252770295

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *