Opublikowano

Wulkan ETNA – „Droga Jest Celem”

ETNA 01-03.09.2024 Prowadzenie JADWIGA NAIRA

🌋🏔️ Droga jest celem: Etna – Wyprawa na Sycylię! 🏔️🌋

Wyruszając na wyprawę na Etnę, nie tylko podejmujesz się fizycznego wyzwania zdobycia jednego z najbardziej majestatycznych wulkanów na świecie, ale także stawiasz kroki na symboliczną ścieżkę odkrywania swojego własnego szczytu. Etna, o swojej niezmierzonej potędze, staje się metaforą naszych własnych dążeń, wyzwań i aspiracji.

Podobnie jak podczas wspinaczki na wulkaniczne szlaki, tak i w życiu spotykamy się z nieprzewidywalnymi terenami, które wymagają determinacji, wytrwałości i odwagi. Każdy krok w górę symbolizuje naszą determinację i gotowość do przekraczania własnych granic, pokonując trudności oraz pokazując, że nawet najbardziej stromy szczyt jest osiągalny, jeśli tylko mamy siłę i determinację.

Zaczynając od spotkania na lotnisku, gdzie zbieramy się jako grupa entuzjastów gotowych na przygodę, do momentu stawienia się na samym szczycie Etny, doświadczamy procesu przemiany, rozwijając się wewnętrznie i zyskując nowe spojrzenie na siebie i otaczający nas świat. Podczas naszej wyprawy nie tylko zdobędziemy wysokości wulkanicznych wierzchołków, ale także odkryjemy siłę wspólnoty, wsparcia i inspiracji.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej niezwykłej podróży na Etnę, gdzie każdy krok w górę stanie się metaforą Twojej własnej drogi ku osiągnięciu szczytu – nie tylko wulkanicznego, ale również osobistego i duchowego. 

Dołącz do naszej wyprawy, aby doświadczyć potęgi natury i potęgi własnej determinacji! 🌋🏔️

PROWADZENIE: Jadwiga Naira
Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

 🗓️ HARMONOGRAM WYPRAWY:

🛕 Dzień 1 – Przybycie do Sycylii:

Rozpocznij swoją podróż spotkaniem na lotnisku w Modlinie o godzinie: 13:40

Wylot na Sycylię z Ryanair, a po przylocie czeka na nas komfortowy odpoczynek w hotelu Mareneve Resort. Ten dzień należy do Ciebie – ciesz się wolnym czasem i przygotuj się na nadchodzącą przygodę!

🛕 Dzień 2 – Wulkaniczna Wyprawa:

Rozpoczynamy dzień od krótkiego spotkania w hotelu, po czym ruszamy na pełne ekscytacji trekkingowe doświadczenie na Etnie. 

O godzinie 9.00 wyruszamy busem do Piano Provenzana, skąd rozpoczynamy naszą wędrówkę do serca wulkanu. Dzięki unimogom (pojazd 4X4) dotrzemy do obserwatorium wulkanologicznego Pizzi Deneri, a stamtąd już pieszo kierujemy się na krater główny, osiągając imponującą wysokość 3357 m npm. To około 4 – 5 godzin czystej ekscytacji i zadumy nad potęgą natury. 

Odpoczynek w schronisku, gdzie czeka na nas apetyczny posiłek i orzeźwiająca ziołowa herbata. 

Nie zapomnimy także o czasie na relaks i rozmowy z Jadwigą. 

Powrót wieczorny do hotelu.

🛕 Dzień 3 – Silvestri:

Dziś czeka nas wizyta przy Kraterze Silvestri, ostatnie spojrzenie na wulkaniczne pejzaże Sycylii i spokojne medytacje na niższych kraterach.

Wieczorem o godzinie: wylot z Sycylii z powrotem do Modlina, gdzie zakończymy naszą niesamowitą przygodę.

Wylot: 21:25

Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej wyprawy na Etnę i odkryj magię wulkanicznego krajobrazu, gdzie każda chwila jest niezapomnianym doświadczeniem!

CENA:

Cena: 4900 pln

🥥  HARMONOGRAM PŁATNOŚCI:

2900 – płatne po zapisie, zadatek.

2000 – płatne do końca lipca.

🥥  CENA OBEJMUJE:

– Przelot na trasie Warszawa Modlin – Katania – Warszawa Modlin z bagażem kabinowym 10 kg/os

– Transfery lotnisko – hotel – lotnisko

– Zakwaterowanie w hotelu Mareneve Resort**** w pokojach 2-osobowych, śniadania.

   https://www.mareneveresort.it/en/

– Ubezpieczenie podstawowe, obligatoryjny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.

🥥  CENA NIE OBEJMUJE:

– Posiłków na miejscu

– Wejścia na Krater Centralny z przewodnikiem wulkanicznym 170 euro- płatne na miejscu

– Wyjazd na Silvestri – ok 30 euro + bilet wstępu jeśli będzie 

💚💚💛 ZAPIS 💛🧡🧡

https://bit.ly/WulkanEtna

 Dane do wpłaty:

Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, ETNA)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku (bezzwrotnego) gwarantuje miejsce.

 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat