Opublikowano

Szkoła Wiedzy Szamańskiej / Listopad 2022 | LISTA REZERWOWA |

XIV zjazd Szkoły Wiedzy Szamańskiej - Listopad 2022

 Obecnie możliwy jest jedynie zapis na listę rezerwową.
W związku z dużym zainteresowaniem tematem OCZYSZCZANIA, zapraszam Cię na warsztat online „Techniki i metody oczyszczania”, na którym poznasz techniki oczyszczania siebie i przestrzeni w pigułce.
🪶 TERMIN:
3 grudnia 2022 godz. 10:00 – 13:00 online
🪶 INWESTYCJA:
250 zł cena promocyjna do 15 listopada
350 zł cena regularna od 16 listopada
_______________________________________________________________________
 
 
Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.
Temat XIV zjazdu: „Metody i techniki oczyszczania i napełniania nową energią”
Poznamy różne metody pracy szamańskiej, która polega na oczyszczaniu, zaczynając w pierwszej kolejności od siebie i swojego pola energetycznego. Następnie przejdziemy do oczyszczania zwierząt, dzieci, swojego domu, gabinetu, klienta, rzeczy, ziemi, budynków, zakupionych gospodarstw czy domów, biżuterii i antyków. Następnym krokiem będzie nauka uzupełniania pustych miejsc.
Te metody pracy będą dotykać zarówno świata zewnętrznego jak i pola energetycznego oraz miejsc, w których żyjemy lub które odwiedzamy. Przemieszczając się fizycznie bądź astralnie jesteśmy w ciągłym gromadzeniu różnego rodzaju energii, która czasami nam służy, a która czasami nas obciąża. Nauczymy się rozróżniać tzw. energie ciężką i lekką, po to, aby nie uciekać od życia i być w postawie ciągłej ochrony, a raczej aby iść przez życie odważnie. Kiedy jesteś świadomy i świadoma oraz znasz metody oczyszczania, wtedy pozwalasz sobie na życie bez strachu, na bezstresowe podróże, a także na swobodną pracę z klientem.
Aby to lepiej zrozumieć podam Wam przykład: odwiedzając kogoś w szpitalu bądź po sprzeczce w partnerem/dzieckiem często możemy się czuć, że po tym spotkaniu coś ciąży nam na plecach. Nasze energia jest osłabiona, jesteśmy śpiący, nie mamy ochoty do życia. Dzieje się tak ponieważ przejmujemy energię otoczenia bądź wytwarzamy energię smutku i żalu, a następnie to wszystko zostaje w naszym ciele/polu energetycznym.
Dlatego twierdzę, że nie musimy być idealni, ale powinniśmy nauczyć się pozbywania się obciążających nas energii przez oczyszczanie a tym samym przez wybudowanie nowej formy światła.
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
 
UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
——————————————————————————————
Zjazd odbędzie się w dniach:
18.11.
dzień 1
kolacja i wieczorna medytacja, godz. 18:30 – 21:00 *
19.11.
dzień 2
warsztaty główne, godz. 09:00 – 20:00
20.11.
dzień 3
warsztaty główne, godz. 09:00 – 16:00 *
* zjazd Szkoły rozpoczynamy kolacją w piątek o 18:30 i kończymy obiadem w niedzielę o 16:00
 
Uwaga:
Od lipca zostaje rozszerzony zakres zjazdów szkoły.
Aby ukończyć i otrzymać certyfikację ze Szkoły każdy uczestnik musi ukończyć 15 zjazdów szkoły. Dotyczy to nowych uczestników, którzy przystąpili do szkoły od zjazdu lipcowego.
Osoby, które obecnie kontynuują szkołę mogą zakończyć ją na starych zasadach, czyli odbyciu 12 zjazdów.
 
TERMIN:
18-20 listopada 2022
 
MIEJSCE:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO
Al. Prof. Jana Nielubowicza 6
Borzymy, Siedlce
 
Koszt warsztatu:
– 1390 zł – dla nowych uczestników
Zniżki:
– 1150 zł – dla stałych uczestników (które uczestniczą od początku lub były obecne na min. dwóch zjazdach wcześniejszych)*
– 1150 zł – dla Par
Koszty pobytu z wyżywieniem:
– 440 zł za osobę
– dopłata za rezerwacje pokoju jednoosobowego 50 zł/doba
 
Kontakt i rezerwacja:
tyiwszechswiat@gmail.com
 
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 600 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska Listopad)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.