Opublikowano

Świadome Śnienie | 5-8 grudnia 2024

Osada Natura | warsztat stacjonarny + online

ŚWIADOME ŚNIENIE + INTERPRETACJA SNÓW


Warsztat na żywo + konsultacje indywidualne + 4 spotkań online + ziołowa mieszanka na świadome śnienie

Na tym warsztacie dowiesz się jak zinterpretować swoje sny i jak odkryć ich ukryte znaczenie. Warsztat jest dla miłośników mistycyzmu i tajemniczych światów.

Zapraszam Was na wyjątkowe spotkanie ze Świadomym śnieniem, który będzie połączony z indywidualnymi sesjami terapeutycznymi, które mają na celu odpowiedzenie na nurtujące pytania, jak również uzdrowienie na poziomie komórkowym.
 
__________________________________________________
 
Witaj, drogi poszukiwaczu duchowego rozwoju 🙏
Jeśli marzysz o tym, aby poznać sekrety świadomego śnienia oraz rozpocząć interpretację snów, to dobrze trafiłeś. Na tym warsztacie dowiesz się jak uzyskać te umiejętności, które pomogą Ci rozwijać się w sferze duchowej.
Zapraszamy na 4 dniowe spotkanie, gdzie nauczę Cię jak świadomie śnić i jak interpretować swoje sny i zrozumieć ich znaczenie. Dla osób rozwijających się duchowo oraz medytujących, świadome śnienie jest niezwykle ważne. To właśnie podczas snu, nasze umysły są najbardziej otwarte i podatne na subtelne sugestie, które mogą prowadzić nas do dalszego rozwoju duchowego.
Podczas warsztatu, dowiesz się jak przygotować się do snu, aby móc świadomie wejść w stan snu. Nauczysz się także jak interpretować swoje sny i jak wykorzystać je do wzbogacenia swojego życia. Będziemy pracować z różnymi technikami, takimi jak czuwanie czy świadome zarządzanie etapami snu i umiejętne korzystanie z tych typów.
Świadome śnienie to także szansa na wgląd w swoje podświadome emocje i potrzeby. To dzięki temu, że potrafimy świadomie śnić, możemy lepiej zrozumieć siebie i swoje życie.
Interpretacja snów pozwoli nam zauważyć ukryte w nas informacje, które pomogą nam podjąć właściwe decyzje i prowadzić pełniejsze, bardziej świadome życie.
 
Jeśli jesteś gotów do rozwoju duchowego i chcesz nauczyć się, jak świadomie śnić i interpretować swoje sny, zapraszamy na ten warsztat. Daj sobie szansę na poznanie siebie i swojego wnętrza w sposób, który do tej pory był dla Ciebie nieznany.
Pamiętaj, że na warsztacie będziesz przekraczał swoje granice komfortu i będziesz komunikował się ze światami, które do tej pory uważałeś za nierealny sen. Zaczniesz komunikować się z niedokończonymi sprawami, poprzednimi życiami. Zobaczysz też, że nie posiadasz tylko jednego życia ziemskiego tylko żyjesz w różnych rzeczywistościach, do których uzyskasz dostęp.
 
Dodatkowo Jadwiga będzie miała sesję indywidualną z każdym z uczestników, która będzie opierała się na świadomym śnieniu. Będzie pomagała rozumieć Wasz sen. Rozróżnić sen z podświadomości i sen z równoległej rzeczywistości oraz sen proroczy. Dodatkowo będziecie mogli zadać pytanie, które Was nurtuje i przez świadome śnienie uzyskać odpowiedz. Jednocześnie chce Wam powiedzieć, że te odpowiedzi mogą nie być logiczne dla naszego umysłu, jednak ta odpowiedź zobowiązuje nas do podjęcia odpowiednich kroków w naszej codzienności.
 
Sen to rzeczywistość… tylko w innym wymiarze…
 
__________________________________________________
 
Harmonogram warsztatów
 
💫 Dzień 1
12:00 – Otwarcie warsztatu: Omówienie tematyki snów i ich wpływu na nasze życie.
14:00 – Przerwa obiadowa
15:00 – Ćwiczenia praktyczne: Ćwiczenia relaksacyjne i medytacje uaktywniające świadome śnienie
15:00-16:30 – Wykład: Rodzaje snu. Jak je rozpoznawać i interpretować.
16:30-18:00 – Ćwiczenia i dyskusje grupowe: Analiza przypadków snów uczestników i ich interpretacja. 19:00 Kolacja
Konsultacje z Jadwigą.
Czuwanie nocne.
 
💫 Dzień 2
9:00-10:00 – Śniadanie
10:00-13:00 – Ćwiczenia praktyczne: Techniki zapamiętywania snów i prowadzenia dziennika snów.
13:00-14:00 – Przerwa obiadowa
14:00- 15:30 -Wykład: Sny prorocze co to jest i jak je rozróżnić?
15:30-16:30 – Wykład: Podświadomość czy światy równoległe?
16:30-17:00 – Przerwa kawowa
17:30-18:15 – Ćwiczenia i dyskusje grupowe: Interpretacja snów uczestników z uwzględnieniem emocji.
18:15-19:00 – Konsultacje z Jadwigą
19:00 – Kolacja
21:00 Przygotowanie do świadomego śnienia. Zimna woda.
Świadome śnienie – w nocy będziemy się wybudzać i zapisywać sny.
 
💫 Dzień 3
9:00-10:00 – Śniadanie
10:00-12:00 – Wykład: Sen a problemy emocjonalne, jak radzić sobie z lękiem i koszmarami? Podświadomość.
12:00-13:30 – Ćwiczenia praktyczne: techniki medytacji nad snami.
13:30 – Przerwa obiadowa
14:30-16:00 – Wykład: Sen jako do zmiana rzeczywistości i kreowania
(np. budzisz się i śniło Ci się, że ktoś Cię gonił i zniewolił i czujesz się nieswojo przez cały dzień – wtedy taki sen zamieniamy i tworzymy nową rzeczywistość, rozumiejąc z niego lekcje i kreując nowe zakończenia).
16:00-16:15 – Przerwa kawowa.
16:15-17:30 – Ćwiczenia i dyskusje grupowe: Wzajemna analiza snów i ich interpretacja. Konsultacje z Jadwigą
19:00 – Kolacja
 
💫Dzień 4
9:00-10:00 – Śniadanie
10:00-12:00 – Wykład: Świadome śnienie, jak kontrolować sny i wpływać na ich przebieg.
12:00-14:00 – Ćwiczenia praktyczne: Praktyki świadomego śnienia i kreatywności w śnie.
14:00-15:00 – Podsumowanie i integracja procesów.
15:00 – Obiad
 
Będziemy dodatkowo spotykać się na 4 razy online w celu interpretacji snów, które wydarzyły się po warsztacie i dalszej ich interpretacji. Odpowiem też na pytania, które pojawią się po drodze.
 
✨ Ilość miejsc: max 16
 

____________________________________________________________________

 

PROWADZENIE: Jadwiga Naira

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.

 

____________________________________________________________________

✨ TERMIN: 

5-8 grudnia 2024

✨ MIEJSCE:

Osada Natura – Event Place
Wygranka 1
08-550 Kłoczew
 
To nowe miejsce, które znajduje się 12 km od Żelechowa (ok. 100 km od Warszawy).
 
✨ CENA WARSZTATU
(z pobytem i wyżywieniem):
7500 zł
 
 
✨ ZAPISY ✨
 

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 2500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Świadome Śnienie)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat

 
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.co