Opublikowano

Przebudzenie Świadomości – luty 2023 | BRAK MIEJSC – lista rezerwowa

Przebudzenie Świadomości II edycja - Pałac Pakosław

Zapraszam Was na wyjątkowy warsztat.
Warsztat „Podnoszenia świadomości i aktywowania wewnętrznego Mistrza”.
 
Spotkamy się w Pałacu Pakosław, w którym będziemy pracować zarówno z ciałem jak i Wyższą Świadomością. Celem tego warsztatu jest wyjście z dotychczasowej strefy komfortu i odnalezienie tego, co jest niewidoczne dla Twoich oczu.
 
Mówiąc najprościej, przejdziesz przez drzwi do innej świadomości, o której Twój umysł nie miał nawet pojęcia. Za tymi drzwiami istnieje świat, w którym nie byłeś, której nie znasz.
To przestrzeń, gdzie mają tylko dostęp Mistrzowie, Szamani, Twórcy… i tam możesz wznieść się na wyżyny swojej świadomości i odkryć nieznane lądy, po to by czerpać mądrość i wiedzę.
Odkryj dostęp do Wewnętrznej Mocy Twórczej, odwagi do bycia sobą i zaufania, że wszystko jest możliwe…
 
Warsztat będzie opierał się na ćwiczeniach z podnoszenia świadomości, pracą z ciałem i odpowiednim jedzeniu. Będziemy spożywać jedynie świeżo wyciskane soki, które sprawią, że nasze ciała staną się lekkie, a Dusze coraz bardziej wolne.
II edycja warsztatu odbędzie się w Pałacu. Będąc jeszcze w Niemczech, wiele moich podróży było do magicznych miejsc zamkowych. Pałace i zamki mają swoją historię, energię, klimat. W ich murach zapisana jest przeszłość, której odkrywanie może być ekscytujące. Bardzo często też są one położone na tzw. miejscach mocy.
 

PROGRAM WARSZTATU:

 
Dzień 1.
Środa

– 11:30 – 13:00 Rozpoczęcie warsztatu, medytacja wprowadzająca.
– 13:00 Obiad
– 14:00 – 20:00 Zaproponuję Wam różnego rodzaju ćwiczenia wysiłkowe, których nauczyłam się w Mongolii, Syberii. Będziemy dochodzić do granic możliwości/wytrzymałości i przez o przejdziemy „wyżej”.
To tak jakby rozbijać mur, który blokuje do wejścia na wyższe poziomy świadomości. Rozbicie tego muru, daje nam dostęp i przenosi nas do miejsc w których nie byliśmy.
– 20:00 Kolacja
– 21:00 – 23:00 Medytacja i spisywanie swoich przemyśleń.
Koniecznie zabierz duży notes/kolorowe pisaki będziemy dużo pisać i rysować.
 
Dzień 2.
Czwartek

– 9:00 Śniadanie
– 10:30 – 13:00 Ćwiczenie na otwarcie 3 oka.
Pracujemy w parach, gdzie będziemy z opaskami na oczach.
Będziemy ćwiczyć intuicję, odwagę poruszania się w ciemności, tzw. „jasnowidzenie”. Uwolnimy strach i poczucie braku bezpieczeństwa. Zaczynamy widzieć w tzw. ciemności.
To ćwiczenie przygotowuje nas do przejścia do światów równoległych.
– 13:00 Obiad
– 14:00 – 20:00 Praca z bębnami.
Etap 1 -Aktywacja bębna – połączenie z 4 żywiołami, 4 stronami świata, 4 zwierzętami mocy.
Etap 2. Dopiero po tej ceremonii, przejdziemy w kilku godzinny trans.
To da Ci świadomość, że jesteś wielowymiarowy, że każdy dźwięk przenosi Cię w różnego rodzaju historie, które będą się otwierać przed Tobą jak płatek po płatku.
Będziesz coraz bardziej świadomie przypominał sobie o Twojej mistrzowskich wcieleniach.
Dźwięk bębna to narzędzie, które łączy świat górny i świąt dolny. Pamiętaj, że tam leży Twoja Moc i Siła.
Będziemy tworzyć muzykę na żywo grając na dużych bębnach z gośćmi specjalnymi:
/ Grzegorz Palarz i Wojciech Krasuski /
To będzie magiczny czas i magiczny moment…
– 20:00 Kolacja
– 21:00 Medytacja i spisywanie swoich przemyśleń.
Koniecznie zabierz duży notes, będziemy pisać dużo.
 
Dzień 3.
Piątek

– 9:00 Śniadanie
– 10:00 – 19:00 Aktywacja pola serca, szyszynki i wyższego Ja.
Zaczniemy od oczyszczania, aktywowania i treningu trzech ważnych aspektów, które umożliwiają nam kontakt z Wyższą Świadomością.
Będziemy medytować, ćwiczyć sami bądź w grupie, będą też zadania do zrobienia.
W międzyczasie o godz. 14:00 obiad.
– 20:00 Kolacja
– 22:00 – 07:30 Czuwanie nocne.
Czuwanie jest jeszcze jednym narzędziem do poszerzenia świadomości i kanałem rodnym do światów astralnych i światów równoległych.
– sobota 7:30 Spisujemy lekcje i wnioski.
Własne przemyślenia przelewamy na papier i dodatkowo będziemy malować swoją MOC. Rysujemy swoją moc w postaci symbolu.
 
Dzień 4. 
Sobota
– 9:00 Śniadanie
– 10:00 – 14:00 Uziemienie.
Poznanie technik uziemienia, które pozwolą nam bezpiecznie „podróżować i wracać”. Poznamy wiele metod, których się będziemy uczyć, doświadczać i finalnie wybierzecie swoja indywidualna metodę do pracy.
– 14:00 Obiad
– 15:00 -19:00 Taniec w transie.
Wiele rodzajów nurtów muzycznych: taniec intuicyjny, ale też taniec prowadzony np. łączący Niebo z Ziemią, taniec z opaskami. Taniec w parach, połączony z dotykiem itd.
– 20:00 Kolacja
– 21:00 – Medytacja prowadzona z Jadwigą.
Zabiorę Was do przestrzeni Mistrzów Duchowych, która nazywa się Wszystko i Nic.
Ta przestrzeń to takie miejsce, gdzie po treningach które przeszliśmy powędrujemy do drzwi, które będą stały dla nas otworem…
W tym świecie spotkamy się z Mistrzami, gdzie aktywujemy Swój potencjał i przejmiemy odpowiedzialność za to co widzimy i to co czujemy.
Tu nabierzesz pewności, że jesteś kanałem do przepływu energii.
Będzie to inicjacja, która pozwoli na to, aby Energia z wyższych świadomości, mogła płynąć przez Ciebie.
Jesteś Dusza w ludzkim ciele i jako Dusza masz dostęp do tego co było jest i będzie. Masz dostęp do światów, do portali energetycznych, które są dla Ciebie bezpieczne i dostępne.
W końcu jesteś kanałem do przepływu mądrości, którą Jesteś.
 
Dzień 5. 
Niedziela
– 9:00 Śniadanie
– 10:00 – 14.00 Koncert z gongami
/ Tomasz Niewiadomy /
– 14:00 Obiad
 

PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Zapraszam
Jadwiga Naira

GOŚCIE:

Tomasz Niewiadomy – artysta duchowy, antropozof, muzykoterapeuta, pedagog, gongster. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – www.organicartsyntony.wordpress.com , www.facebook.com/OrganicArtSyntony) propagującej szeroko pojęta z wykorzystaniem instrumentów archaicznych w tym gongów muzykoterapię/sztukę organiczną. Łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z graniem estradowym.
 
Grzegorz Palarz (Energy of nature) – muzyk, muzykoterapeuta. Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii. Niezmiennie związany jest z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy różne projekty takie jak: Mantra Medicine oraz Błękitne Żywioły. W międzyczasie ukończył kurs muzykoterapii I i II stopnia. Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi – muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.
https://www.facebook.com/energyofnaturegp
 
Wojtek Ewer Wojciech Krasuski – Absolwent Etnologii. W roku 2012 odbył swoją pierwszą podróż do Afryki Zachodniej, gdzie rozwijał swoją muzyczną pasję, grając na bębnach Djembe, Dun Dun, i Balafonie.
Wojtek gra m.in na takich instrumentach jak: calabash, balafon, djembe, misy dźwiękowe, handpan, gong, bęben szamański. Gra w projektach AfroTuba, Zen, Zone Wrocław, Ewer Afro selecta.

——————————————————————————————
TERMIN: 22-26 luty 2023

MIEJSCE: Pałac Pakosław, ul. Parkowa 14, Pakosław

https://www.palacpakoslaw.pl/ 

Koszt warsztatu: 3750 zł
w cenie pobyt i wyżywienie (pełnowartościowe soki)
 
Menu sokowe zostało przygotowane przez Annę Kaźmierczak z „Moje Smaki Zdrowia”. To dieta detoksykująca, oczyszczająca organizm, a przez to podnosząca naszą częstotliwość do wyższych stanów świadomości, stworzona specjalnie na potrzeby tego warsztatu.
Anna Kaźmierczak – dietoterapeutka, doradczyni żywieniowa z holistycznym podejściem do pacjenta, bazująca na medycynie naturalnej i funkcjonalnej.
 

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 2000 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Przebudzenie Świadomości)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat