Opublikowano

Medytacja w Sierosławiu (k. Poznania) | Czakra Gardła

godz. 19:30-21:00

Zapraszam Was na medytację na żywo w Sierosławiu (k. Poznania) dotyczącą piątej Czakry Gardła, która reprezentuje wyrażanie siebie, naszą ekspresję i komunikację nie tylko z innymi, ale przede wszystkim ze sobą. Otwórz się na odpowiedzi do pytań: kim jesteś i co czujesz?
✨✨✨
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za nasze tzw. szczęśliwe życie wewnątrz jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów. Przykładowo, jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.
Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane, wtedy tracimy swoje zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięcie jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nieświadome i to właśnie wtedy pojawiają się problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.
Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości.
Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele.
Istniejesz a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.
✨✨✨
 
💙 CZAKRA GARDŁA
Kolor: niebieski
Zapach: szałwia, eukaliptus
Żywioł: Eter
💙 Czakra Gardła odpowiada za:
• komunikację,
• ekspresję,
• dokonanie wyboru,
• wyznaczanie granic,
• wyrażanie swoich uczuć, emocji, potrzeb.
💙 Gdy Czakra Gardła jest zablokowana możemy odczuwać:
• problemy w komunikacji z innymi osobami, z wyrażaniem swoich emocji i uczuć,
• poczucie bycia niesłuchanym i niedocenianym,
• brak poczucia pewności siebie,
• osądzanie innych,
• narzucanie własnego zdania innym osobom,
• problemy z podjęciem decyzji,
• problemy zdrowotne związane z tarczycą, uszami, gardłem,
• blokada przed wystąpieniami publicznymi.
Nasze słowa mają moc sprawczą…
Świadome wyrażanie się zapewni Ci bezpieczeństwo w życiu i pomoże spełniać Twoje marzenia.
Mów odważnie czego pragniesz i kim naprawdę jesteś…
 
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira
Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.
 
💙 MIEJSCE:
Cisza.Yoga
ul. Szafirowa 1
Sierosław k. Poznania
💙 TERMIN:
sobota 28 października 2023
godz. 19:30 – 21:00
💙 INWESTYCJA:
– 80 zł – płatne przelewem do 27 października
– 100 zł – płatne na miejscu
Po zgłoszeniu uczestnictwa konieczna jest wpłata 80 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
💙 Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Sierosław)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
 
Na miejscu będzie można zakupić książkę Odkryj Swoje Zwierzę Mocy a także nową edycją kart Spadające Gwiazdy. Kupując je w pakiecie, otrzymujesz cenę promocyjną 170 zł.
 
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat