Opublikowano

Medytacja na Nów Księżyca – Online 21.03.2023

21 marca 2023, godz. 21:30

🌙 Medytacje Księżycowe – Żywioł Ogień 🔥

Nów to czas, kiedy Księżyc rozpoczyna swój cykl, więc symbolicznie ten czas możemy uznać za Nowy Start. Jest to idealny czas na wprowadzenie nowych postanowień i zmian oraz manifestowanie swoich pragnień, na kreowanie swojej nowej rzeczywistości… Tym razem zapraszam Cię do odkrycia żywiołu Ognia, abyś mógł i mogła rozbudzić swój wewnętrzny OGIEŃ.

Element Ognia reprezentuje: 🔥 siłę, 🔥 potęgę, 🔥 ciepło, 🔥 światło, 🔥 aktywność, 🔥 działanie.

Ogień działa bardzo szybko, niszczy to co niepotrzebne i transformuje.

 
Symbolami Ognia są: Słońce, płomień świecy, wulkany i wszelkiego rodzaju spirale. To żywioł namiętności i erotyki, jak również Iskra Boskości, którą w sobie nosimy. Kontakt z Ogniem oznacza żywotność ludzkich pragnień i aktywność entuzjazmu i miłości.
Zapraszam Cię do medytacji, która pobudzi Twoją energię działania i zmiany. Przyniesie Ci radość, odwagę życia i wiarę w siebie.

Zapraszam
Jadwiga Naira

 

🌙 Szczegółowe informacje i zapisy:

INWESTYCJA: Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp. Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC.


Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.

 

👉 Nagranie z Medytacji będzie dostępne przez cały czas.

Dane do wpłaty:

Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Żywioł Ognia)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295


Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:


http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat