Opublikowano

Warsztat stacjonarny „Ustawienia karmiczne i diagnoza karmy”

Osada Natura | 9-11 lutego 2024

Karma to jeden z najbardziej intrygujących tematów w naszym życiu.
Często zastanawiamy się dlaczego żyjemy w takich, a nie innych okolicznościach. Dotyczy to partnera życiowego, miłości, pracy, miasta, w którym mieszkamy, państwa, w którym żyjemy. Nasz racjonalny umysł nie może znaleźć na to odpowiedzi i tu otwierają się drzwi naszej karmy, która wyjaśnia z jakiego powodu jesteś Tu i teraz i dlaczego spotykają się takie a nie inne rzeczy.
 
Na tym warsztacie skupimy się na nierozwiązanych problemach, sytuacjach życiowych, na wszystkim co zajmuje Ci dużo czasu i dużo wysiłku, a nie przynosi żadnej zmiany. Karma jest wiecznością w teraźniejszości, a dzięki jej zrozumieniu i oczyszczeniu, stworzymy nową przyszłość, czyli nową karmę.
Uważam, że od karmy nie należy uciekać, nie należy jej się także bać. Nie należy uważać, że ona nie istnieje, nie można też jej lekceważyć, bo w tym momencie lekceważymy siebie.
 
Na tym warsztacie nie tylko znajdziemy źródło dolegliwości i naszych problemów, ale znajdziemy również naszą moc. Będziemy zatem szukać nie tylko dolegliwości, ale wzmocnienia i i naszych karmicznych potężnych wcieleń, które aktywujemy w naszej pamięci komórkowej. Dzięki ustawieniom karmicznym osiągniemy to czego pragniemy i stworzymy nasze wizje nie tylko formie wizualizacji, ale także w formie materii. Najbardziej boimy się swojej mocy, więc jeśli masz odwagę poznać swoja siłę, talent, możliwości, chcesz przejść ścieżkami wieczności, aby bardziej zrozumieć siebie to zapraszam Cię na ten warsztat.
 
Podczas naszej pracy dodatkowo zajmę się Twoją osobistą diagnozą karmy.
Wyobraź sobie że, w jednej z Twoich historii, w pewnym zamku ukrytym głęboko w lesie, przyrzekasz sobie z mężczyzną, że kiedyś się znowu spotkacie, ponieważ tym razem nie możecie ze sobą być, ale Wasza miłość jest Wieczna tak jak Wasza dusza. To dla Ciebie ważna miłość… Jest to takie uczucie, którego nigdy do tej pory nie znałaś, jest to mężczyzna, który był dla Ciebie kimś wyjątkowym, ale okoliczności sprawiły, że tym razem nie możecie razem… symbolicznie wkładacie dwa Aniołki, dwa serca do murów tego zamku, pieczętując tę umowę. Skutkiem tego w teraźniejszości może być tęsknota za kimś, nieudane związki, czy też poczucie, że mimo tego, że masz partnera to sercem jesteś gdzieś indziej. Możesz mieć wrażenie, że musisz ciągle kogoś szukać, czujesz się niepełna, czujesz, że masz jakiś obowiązek, którego sama nie rozumiesz…
 
Tą historią chcę Was zainspirować i powiedzieć Wam o tym że, jeśli znasz swoją przeszłość, rozumiesz swoją teraźniejszość… Możesz to zmienić… Pamiętaj, masz absolutnie WOLNY WYBÓR i możesz podjąć kroki nad swoim życiem i nad tym co się w nim wydarzy. Jesteśmy w takim czasie na Ziemi – od 2012 r., że możemy naszą karmę absolutnie oczyszczać, tworzyć nowe połączenia, tworzyć nową rzeczywistość… Wiele tysięcy lat czekaliśmy na taki moment, aby dotrzeć do źródła naszej karmy i przenieść nieświadomość do świadomości, ciemność do światła, niewolę do wolności, strach do wyzwolenia, nienawiść do miłości.
 
Nauczę Was bezpiecznie poruszać się po Waszej karmicznej historii, pokażę Wam narzędzia, które są potrzebne w cofaniu się do wielu rzeczywistości, gdyż nie jest problemem tam wrócić. Problemem jest to rozwiązać to i uzdrowić, a przede wszystkim wyciągąć pozytywną lekcje z danej historii.
 
Pokażę wam też techniki Alpha i Theta. Te techniki wspomagają, podróże karmiczne, które powodują, że to co wydaje nam się nierealne i odległe, staje się równoległą rzeczywistością…
 
W sobotę rano chcę Was zaprosić na ceremonię tańca karmy, której nauczyłam się i poznałam w Mongolii. Ten taniec nie jest tańcem intuicyjnym. To taniec składający się z choreografii, ze stałymi elementami i przebiegiem, które spowodują przebudzenie informacji karmicznych w ciele. Uświadomisz sobie, że Twoja dusza jest nieskończona i zanurzyła się obecnie w tym ciele.
 
Warsztat też ten polecam parom, które uważają że, maja skomplikowany, karmiczny związek i nie widzą rozwiązań, nie umieją ze soba być, ale nie umieją też żyć osobno, bez siebie.
 
 
 🤍 Ilość miejsc: max 16

PROWADZENIE: Jadwiga Naira

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.

 

____________________________________________________________________

 🤍  MIEJSCE:
Osada Natura – Event Place
Wygranka 1
08-550 Kłoczew
 
To nowe miejsce, które znajduje się 12 km od Żelechowa (ok. 100 km od Warszawy).
 

 🤍  TERMIN: 

9-11 lutego 2024

Warsztat rozpoczniemy obiadem w piątek o 14:00 i zakończymy obiadem w niedzielę.

 
  🤍  CENA WARSZTATU
(z pobytem i wyżywieniem):
6500 zł
 

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 2000 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

 🤍  Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Ustawienia Karmiczne)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

 

🤍 ZAPISY 🤍
 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat