Opublikowano Dodaj komentarz

Zanzibar – Radość, Uczucia, Moc

18.08.2021 przylot na Zanzibar
19-20.08.2021 Odpoczynek w hotelu My Blue
21.08.2021 Taniec z Delfinami. Farma Przypraw. Wspólne gotowanie. Miasteczko Stone Town
Wczesnym porankiem ok godz. 05:30 transport z hotelu.
→ Mnemba, pływanie z Delfinami.
→ Snorkelling na rafie koralowej.
→ Lunch grillowane owoce morza.
Na plaży zjemy wspólny posiłek nad brzegiem oceanu w pięknej scenerii. Wyprawa będzie łódkami na wyspę. Mamy możliwość podczas tej podróży oglądać wschód słońca jak i spotkać delfiny i z nimi obcować. Przy wschodzie Słońca na oceanie odbędzie się Medytacja „To czas dla Ciebie…”
Woda to Uczucia… Delfiny to Radość Życia…
SPOTKANIE Z DELFINAMI ZAWSZE PORUSZA SERCE…
UFAM ŻE LUDZKOŚĆ SIĘ PRZEBUDZI I USZANUJE NATURĘ JAKO JEDNOŚĆ DELFINY SĄ WYSŁANNIKAMI POKOJU I NOWEJ ERY
UCZĄ ZABAWY I RADOŚCI Z ŻYCIA… LEKKOŚCI.
Delfiny to radość życia, subtelne odczuwanie, telepatia, miłość, zabawa, zaufanie, lekkość… Delfin reprezentuje pokój, harmonie i starą wiedzę, połączenie z kosmosem, troskliwość, uniwersalną MIŁOŚĆ I RADOŚĆ. Delfin jest symbolem roztropności, harmonii i spokoju. Indianie uważają go za posłańca Boga i ucieleśnienia Wielkiego Ducha.
→ Farma Przypraw
Na Farmie przypraw mamy różnorodność smaków i zapachów. Kawa, która zachwyca swoim zapachem. Napijemy się też świeżej wody kokosowej.
→ Wspólne gotowanie w lokalnej wiosce
Tu nie będziemy się spieszyć… Tu czas płynie wolniej… W środku dżungli wraz z innymi kobietami wspólne gotowania w kociołkach na paleniskach bananów, na ich naturalnych liściach. Cuda dla Ciała i Duszy.
→ Miasteczko Stone Town
Późnym popołudniem i wieczorem odwiedzimy zachwycające miejsce. Stara część miasta Zanzibar. Kamienne Miasto, które jest mieszanką kultury arabskiej, indyjskiej, europejskiej i afrykańskiej, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, w których nie mieszczą się samochody. Podczas zwiedzania Kamiennego Miasta na każdym kroku odkrywasz wyjątkową mieszankę każdej kultury. Wszystko Ma Prawo Być.
22.08.2021 odpoczynek w hotelu.
23.08.2021 Park Narodowy. Poznaj swoje zwierzę mocy. 3 dni park narodowy Mikumi. Wioska Masajów.
Dzień 1
Transfer przed śniadaniem o 05:30 z Hotelu do Stone Town. Dojazd promem do miejscowości Dar. Po przyjeździe będziemy odebrani i podróż odbywa się jeepem safari 4×4 (otwarty dach). Śniadanie oraz lunch w lokalnej wiosce, gdzie poznamy lokalne smaki. Jedzenie będzie proste, ale niezwykle smaczne. Będziemy jechać około 5-6 godzin do Parku Narodowego Mikumi, który zajmuje około 3260 km2. Będziemy obserwować i doświadczać mnóstwa różnych gatunków zwierząt, ptaków, innych stworzeń oraz krajobrazu aż do zachodu słońca. Kolacja i nocleg w Mikumi Bandaz będzie wewnątrz parku(tylko pierwsze 14 osób reszta osób nocleg parę kilometrów w innym miasteczku).
Dzień 2
Kolejny wyjazdy do parku na safari o wschodzie Słońca.
Wschód Słońca zaczyna się o 05:40, pojedziemy wcześnie rano, aby poznać bliżej budzącą się do życia przyrodę i zwierzęta. Następnie wrócimy do Bandaz na śniadanie o 10:00 rano, odpoczniemy i pojedziemy do Dar na Lunch w formie bufetu.
Kolacja i nocleg w hotelu Daresalaam.
Dla osób chętnych wieczorne spacery po miasteczku.
Dzień 3
Wczesne śniadanie o 05:30 i transfer do terminalu, a następnie promem wracamy na Zanzibar i transfer do Hotelu. Transfer trwa ok godzinę.
Podczas pobytu na safari odbędzie się ważna medytacja “Odkryj swoje Zwierzę Mocy “.
Zwierzęta Mocy pojawiają się w naszym życiu kiedy najbardziej tego potrzebujemy. To wierny i kochający Przyjaciel z którym nie miałeś kontaktu przez tysiące lat. Ta przygoda to radość. Kiedy wolne zwierzęta patrzą na wolnego człowieka…
Kiedy wszystko jest tak bardzo idealne z szacunkiem dla każdego stworzenia…
ONE patrzą a Ty czujesz i wreszcie Serce zaczyna BIĆ…
Na koniec wyprawy zajedziemy do tradycyjnej wioski Masajów, żeby poznac bliżej ich kulturę.
Cena obejmuje: jeep Toyota Land Cruiser (otwarty dach), 3 posiłki, wodę mineralną, wejście do parku, zakwaterowanie, transfer z Nungwi 2 razy, bilety na prom, podatek rządowy.
Cena nie obejmuje: Osobistych potrzeb.
26.08.2021 Odpoczynek w hotelu.
27.08.2021 Wycieczka “Bajka na Ziemi” Las Jozani, Mtende plaża, Paje plaża i miasteczko. Czas na zakupy.
→ Restauracja The Rock (opcja dodatkowo płatna)
Romantyczna restauracja The Rock to bajeczne miejsce, to już niejako symbol Zanzibaru. Restauracja, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na skale w małym domku, w niewielkiej odległości od brzegu. Przed południem można dojść do niego lądem… Jednak po południu, kiedy w raz z przypływem, ścieżka zostaje zalana, do restauracji trzeba podpłynąć łódką. To bajka na Ziemi.
Tu będzie dowolność, możliwość wypicia kawy po posiłku. Kawa ok 3$ Obiad ok 40$ na osobę.
→ Mtende wioska
Spotkanie z dziećmi w wioce pod cudownym drzewem, które zadziwi swoja mądrością. Przygotujcie dla dzieci kredki, zeszyty, zabawki.
→ Puszcza Jozani
To około pięćdziesiąt kilometrów kwadratowych lasu deszczowego – największy zalesiony obszar na wyspie na wapiennym podłożu. Oprócz niemalże dziewiczego lasu znaleźć tu też można inne formacje roślinne, takie jak słone mokradła, trawiaste polany i namorzyny. Już sam spacer po parku przypominającym dżunglę z kreskówek, ze starymi, zmurszałymi pniami, ogromnymi paprociami i zapachem wilgoci, stanowi ogromną przyjemność. Na południu parku, pomiędzy mangrowcami, wybudowano drewniany podest, po którym można przespacerować się, chcąc przyjrzeć się tym niecodziennym drzewom rosnącym na terenach regularnie co sześć godzin zalewanych przez słoną wodę. Namorzyny posiadają charakterystyczne korzenie oddechowe wystające z błotnistego podłoża. Wygląda to trochę jak wielkie łoże fakira. Pomiędzy drzewami dostrzec można mniejsze i większe kraby. * Medytacja Spontaniczna “moje życie to bajka”.
Wyjazd z hotelu o 09:00 i powrót około 17:00 do hotelu. To już od nas zależy.
28.08 odpoczynek w hotelu
29 08.2021. Safari Blue na Zanzibarze.
Wyjazd z hotelu mamy o 08:00 i pojedziemy prosto do wioski Fumba i tam łódką wyruszymy na Safari Blue. To rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu. Odwiedzimy też najstarsze drzewo na Zanzibarze, które opowie nam swoją historię.
Medytacja i Wizualizacja.
Usłysz Swoje Serce, Spełniaj Swoje Marzenia, BĄDŹ KIM CHCESZ!
link: https://safariblue.net/
30.08.2021. Tworzymy bransoletki z Intencja.
Kiwengwa Ibra Zanzibar i Husein Makopa będą dla nas tworzyć bransoletki. Jest to spotkanie na plaży w promieniach słońca i powiewie wiatru. Kiedy zamykasz oczy i słyszysz ocean a jego zapach i turkusowy blask przenika do Twojego Serca wtedy powstaje intencja..
Miłość jest Wolna.. Kocham.. Ufam z Całego Serca.. Stworzysz to Co obudzi Twoją wewnętrzną Moc Stworzysz to kim Jesteś.
Tak Wewnątrz jak i na Zewnątrz… Taniec to Radość … Życie jest Piękne.
Wieczorem wybierzemy się do klubu który nazywa się Cocobello Nungwi Zanzibar i tam będziemy tańczyć (wejście do klubu dodatkowo płatne)
31.08.2021 odpoczynek
01.09.2021 powrót do Polski
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Zakwaterowanie: Hotel My Blue www.mybluehotel.com pokoje 2-osobowe z opcją all inclusive
Całkowity koszt wyjazdu: ok.14 400 zł (zakwaterowanie w hotelu + przeloty + transfer z lotniska do hotelu) + wyżej opisane wycieczki, łącznie z hotelami na wycieczkach i pożywieniem + jeep + wejścia do rezerwatu.
Wpłata zadatku w wysokości 12 200 zł -przelew na konto płatna do końca maja. 600 dolarów płatne jest gotówką na miejscu. W tej cenie są wliczone również napiwki.
Cena nie obejmuje: dyskoteki, obiadu w The Rock, bransoletka z intencją.
Przewodnikiem duchowym na Zanzibar jest Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Przewodnikiem turystycznym jest Bili na Zanibarze.
Bili jest niezwykle uśmiechniętym i uroczym mężczyzną. Bili jest rodowitym Zanzibarczykiem, który mówi idealnie w języku polskim. Od 4 lat zajmuje się profesjonalnie oprowadzaniem wycieczek głównie z Polski. Ma opinię najlepszego przewodnika na Zanibarze. Jest elastyczny i rozumie potrzeby grupy. Zaprowadzi nas w miejsca, które nie są odwiedzane przez turystów. Pokaże nam lokalne jedzenie. Z nim ta wyprawa będzie prawdziwą przygodą.
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Po zgłoszeniu uczestnictwa poprzez formularz i wpłacie konieczne jest przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
1. Przelew bankowy
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Zanzibar)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
2. Paypal
e-mail – jadwiganaira88@gmail.com
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *