Opublikowano Dodaj komentarz

Zanzibar – Radość. Uczucia. Moc.

Zapraszam na wyprawę pełną radości, uśmiechu i lekkości. To podróż gdzie odkryjesz siebie na nowo i poczujesz swoją moc…
PLAN WYJAZDU
 • 26.01.2022 Przylot na Zanzibar.
 • 27-28.01.2022 Odpoczynek w hotelu My Blue.
 • 29.01.2022 Taniec z Delfinami. Farma Przypraw. Wspólne gotowanie.
  Wczesnym porankiem ok godz. 05:30 transport z hotelu.
  → Mnemba, pływanie z Delfinami.
  → Snorkelling na rafie koralowej.
  → Lunch; grillowane owoce morza.
  Wczesnym rankiem wyjedziemy z hotelu i udamy się do łódek, które zabiorą nas na wyspę. Podczas tej podróży mamy możliwość oglądać wschód słońca. Spotkamy delfiny i sam kontakt z nimi, patrzenie jak pływają, jak skaczą daje poczucie niezwykłej radości i wolności. Dla osób chętnych – nurkowanie z delfinami. Woda to Uczucia… Delfiny to Radość Życia… SPOTKANIE Z DELFINAMI ZAWSZE PORUSZA SERCE… UFAM ŻE LUDZKOŚĆ SIĘ PRZEBUDZI I USZANUJE NATURĘ…
  DELFINY SĄ WYSŁANNIKAMI  POKOJU I NOWEJ ERY
  UCZĄ ZABAWY I RADOŚCI Z ŻYCIA… LEKKOŚCI.
  Delfiny to radość życia, subtelne odczuwanie, telepatia, miłość, zabawa, zaufanie, lekkość… Delfin reprezentuje pokój, harmonie i starą wiedzę, połączenie z kosmosem, troskliwość, uniwersalną MIŁOŚĆ I RADOŚĆ. Delfin jest symbolem roztropności, harmonii i spokoju. Indianie uważają go za posłańca Boga i ucieleśnienia Wielkiego Ducha.Po południu pojedziemy na Farmę Przypraw.
  → Farma Przypraw
  Na Farmie przypraw mamy różnorodność smaków i zapachów. Poznamy rośliny: cynamon, kardamon, trawę cytrynową, wanilię, pieprz i wiele wiele innych. To niezwykła przygoda, móc zobaczyć jak wyglądają uprawy roślin na Zanzibarze. Powąchamy i posmakujemy. Napijemy się też kawy z lokalnymi przyprawami, które przygotuje dla nas Jadwiga. Napijemy się też świeżej wody kokosowej, jak i skosztujemy sezonowych owoców, które tam są na prawdę pyszne.
  → Wspólne gotowanie w lokalnej wiosce
  Tu nie będziemy się spieszyć… Tu czas płynie wolniej… W środku dżungli wraz z innymi kobietami będziemy wspólnie gotować. Tradycyjnie przyrządzimy dania w kociołkach na paleniskach z liści bananów. Poznamy tradycyjną kuchnie, przyprawy, smaki. Nauczymy się jak przyrządzić ryż z kokosem, banany curry czy rybę w aromatycznymi przyprawami.
  Cuda dla Ciała i Duszy.
 • 30.01.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 31.01.2022 – 02.02.2022 Park Narodowy. Poznaj swoje zwierzę mocy. 2 dni park narodowy Mikumi. Wioska Masajów.
  Dzień 1
  Transfer przed śniadaniem o 05:30 z Hotelu do Stone Town. Dojazd promem do miejscowości Dar w Tanzanii. Po przyjeździe podróż dalej odbywa się jeepem safari 4×4 (otwarty dach). Śniadanie oraz lunch w lokalnej wiosce, gdzie poznamy lokalne smaki. Jedzenie będzie proste, ale niezwykle smaczne. Będziemy jechać około 5-6 godzin do Parku Narodowego Mikumi, który zajmuje około 3260 km2. Będziemy obserwować i doświadczać mnóstwa różnych gatunków zwierząt, ptaków, Zobaczymy jak przyroda szykuje się do snu. Będziemy to wszystko obserwować i zakończymy po zachodzie słońca.
  Kolacja i nocleg w Mikumi Bandaz. Nocleg będzie wewnątrz parku (tylko pierwsze 14 osób reszta osób nocleg parę kilometrów w innym miasteczku).
  Dzień 2
  Kolejny wyjazdy do parku na safari tym razem o wschodzie Słońca.
  Wschód Słońca zaczyna się o 05:40, pojedziemy wcześnie rano, aby poznać bliżej budzącą się do życia przyrodę i zwierzęta. Następnie wrócimy do Bandaz na śniadanie o 10:00 rano, odpoczniemy i pojedziemy do Dar na Lunch w formie bufetu. W drodze powrotnej odwiedzimy wioskę Masajów, gdzie lokalna ludność pokaże nam jak żyje, jakie ma zwyczaje i będziemy mogli zobaczyć słynny taniec masajów.
  Kolacja i nocleg w hotelu Daresalaam.
  Dla osób chętnych wieczorne spacery po miasteczku.
  Dzień 3
  Wczesne śniadanie o 05:30 i transfer do terminalu, a następnie promem wracamy na Zanzibar i transfer do Hotelu. Transfer trwa ok godzinę. Następnie czas wolny w hotelu.
  Podczas pobytu na safari odbędzie się ważna medytacja “Odkryj swoje Zwierzę Mocy “.  Zwierzęta Mocy pojawiają się w naszym życiu kiedy najbardziej tego potrzebujemy. To wierny i kochający Przyjaciel z którym nie miałeś kontaktu przez tysiące lat. Ta przygoda to radość. Kiedy wolne zwierzęta patrzą na wolnego człowieka…
  Kiedy wszystko jest tak bardzo idealne z szacunkiem dla każdego stworzenia…
  ONE patrzą a Ty czujesz i wreszcie Serce zaczyna BIĆ…
  Na koniec wyprawy zajedziemy do tradycyjnej wioski Masajów, żeby poznać bliżej ich kulturę.
  Cena obejmuje: jeep Toyota Land Cruiser (otwarty dach), 3 posiłki, wodę mineralną, wejście do parku, zakwaterowanie, transfer z Nungwi 2 razy, bilety na prom, podatek rządowy.
  Cena nie obejmuje: Osobistych potrzeb.
 • 03.02.2022 Wycieczka “Bajka na Ziemi” Las Jozani, Mtende plaża, Paje plaża i miasteczko. Czas na zakupy.
  → Restauracja The Rock (opcja dodatkowo płatna)
  Romantyczna restauracja The Rock to bajeczne miejsce, to już niejako symbol Zanzibaru. Restauracja, jak sama nazwa wskazuje, mieści się na skale w małym domku, w niewielkiej odległości od brzegu. Przed południem można dojść do niego lądem… Jednak po południu, kiedy w raz z przypływem, ścieżka zostaje zalana, do restauracji trzeba podpłynąć łódką. To bajka na Ziemi.
  Tu będzie dowolność, możliwość wypicia kawy po posiłku. Kawa ok 3$ Obiad ok 40$ na osobę.
  → Mtende wioska
  Spotkanie z dziećmi w wiosce pod cudownym drzewem, które zadziwi swoja mądrością. Przygotujcie dla dzieci kredki, zeszyty, zabawki.
  → Puszcza Jozani
  To około pięćdziesiąt kilometrów kwadratowych lasu deszczowego – największy zalesiony obszar na wyspie na wapiennym podłożu. Oprócz niemalże dziewiczego lasu znaleźć tu też można inne formacje roślinne, takie jak słone mokradła, trawiaste polany i namorzyny. Już sam spacer po parku przypominającym dżunglę z kreskówek, ze starymi, zmurszałymi pniami, ogromnymi paprociami i zapachem wilgoci, stanowi ogromną przyjemność. Na południu parku, pomiędzy mangrowcami, wybudowano drewniany podest, po którym można przespacerować się, chcąc przyjrzeć się tym niecodziennym drzewom rosnącym na terenach regularnie co sześć godzin zalewanych przez słoną wodę. Namorzyny posiadają charakterystyczne korzenie oddechowe wystające z błotnistego podłoża. Wygląda to trochę jak wielkie łoże fakira. Pomiędzy drzewami dostrzec można mniejsze i większe kraby. * Medytacja Spontaniczna “moje życie to bajka”.
  Wyjazd z hotelu o 09:00 i powrót wieczorem. To już od nas zależy.
 • 04.02.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 05.02.2022. Safari Blue na Zanzibarze.
  Wyjazd z hotelu mamy o 08:00 i pojedziemy prosto do wioski Fumba i tam łódką wyruszymy na Safari Blue. To rejs tradycyjną łodzią dhow w kierunku zatoki Menai, która obfituje w liczne bezludne wyspy i malownicze mielizny. W otoczeniu błękitnego oceanu i szumu fal będziecie mogli plażować lub spacerować naturalnymi ścieżkami tworzonymi przez piasek na otwartych wodach podczas odpływu. Odwiedzimy też najstarsze drzewo na Zanzibarze, które opowie nam swoją historię.
  Medytacja i Wizualizacja.
  Usłysz Swoje Serce, Spełniaj Swoje Marzenia, BĄDŹ KIM CHCESZ!
  link: https://safariblue.net/
 • 06.02.2022 Odpoczynek w hotelu.
 • 07.02.2022. Tworzymy bransoletki z Intencja. Miasteczko Stone Town
  Kiwengwa Ibra Zanzibar i Husein Makopa będą dla nas tworzyć bransoletki. Jest to spotkanie na plaży w promieniach słońca i powiewie wiatru. Kiedy zamykasz oczy i słyszysz ocean a jego zapach i turkusowy blask przenika do Twojego Serca wtedy powstaje intencja.. Miłość jest Wolna.. Kocham.. Ufam z Całego Serca.. Stworzysz to Co obudzi Twoją wewnętrzną Moc Stworzysz to kim Jesteś.
  Tak Wewnątrz jak i na Zewnątrz… Taniec to Radość … Życie jest Piękne.
  → Miasteczko Stone Town
  Późnym popołudniem i wieczorem odwiedzimy zachwycające miejsce. Stara część miasta Zanzibar. Kamienne Miasto, które jest mieszanką kultury arabskiej, indyjskiej, europejskiej i afrykańskiej, charakteryzuje się wąskimi uliczkami, w których nie mieszczą się samochody. Podczas zwiedzania Kamiennego Miasta na każdym kroku odkrywasz wyjątkową mieszankę każdej kultury. Wszystko Ma Prawo Być.
  Wieczorem wybierzemy się do klubu który nazywa się Cocobello Nungwi Zanzibar i tam będziemy tańczyć (wejście do klubu dodatkowo płatne).
 • 08.02.2022 Odpoczynek.
 • 09.02.2022 Powrót do Polski.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

 • Zakwaterowanie: Hotel My Blue www.mybluehotel.com pokoje 2-osobowe z opcją all inclusive
 • Całkowity koszt wyjazdu: 13 400zł +650 dolarów płatne po przylocie (zakwaterowanie w hotelu + przeloty + transfer z lotniska do hotelu) wyżej opisane wycieczki, łącznie z hotelami na wycieczkach i pożywieniem + jeep + wejścia do rezerwatu.Wpłata zadatku w wysokości 13 400 zł na konto reszta gotówki płatna na miejscu w dolarach (650dolarów).
 • Cena nie obejmuje: obiadu w The Rock, bransoletek z intencją, opłaty klimatycznej ( 1 dolar za dzień) i wydatków własnych.Przewodnikiem duchowym na Zanzibar jest Jadwiga Naira.
  Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem. Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat. Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce. Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi. Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

  Przewodnikiem turystycznym jest Bili na Zanibarze.
  Bili jest niezwykle uśmiechniętym i uroczym mężczyzną. Bili jest rodowitym Zanzibarczykiem, który mówi idealnie w języku polskim. Od 4 lat zajmuje się profesjonalnie oprowadzaniem wycieczek głównie z Polski. Ma opinię najlepszego przewodnika na Zanibarze. Jest elastyczny i rozumie potrzeby grupy. Zaprowadzi nas w miejsca, które nie są odwiedzane przez turystów. Pokaże nam lokalne jedzenie. Z nim ta wyprawa będzie prawdziwą przygodą.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISY
https://bit.ly/Zanzibar2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *