Opublikowano Dodaj komentarz

X Zjazd Szkoła Wiedzy Szamańskiej

POŁĄCZENIA ASTRALNE

Właściwości i skutki połączeń astralnych
Manipulacja energetyczna i zależność.
Rozwody energetyczne.

Każdy kontakt, który nawiązujemy nawet podczas krótkotrwałych spotkań z innymi ludźmi, tworzy połączenia astralne. Pamiętajmy, że pochodzimy z wieczności. Wszystko co zasilamy naszą energią żyje. To my tworzymy nasze połączenia.
Takie połączenia tworzą się w postaci energetycznych, bardzo subtelnych strun, przewodów. Można tu używać różnych nazw. Te niezwykle elastyczne i rozciągliwe sznurki astralne tworzą i zakotwiczają się między dwojgiem ludzi i nie tylko. To tysiące, miliony połączeń z wszelkimi istotami, światami, zwierzętami… w obszarze splotu słonecznego.
Wszystkie myśli, z którymi mamy do czynienia (z osobą, która jest w ten sposób połączona energetycznie) są automatycznie przekazywane w postaci wibracji energetycznych przez to połączenie do odpowiedniej osoby.
Jeśli połączymy również pewne myśli lub wspomnienia z naszymi emocjami związanymi z tą osobą, pamiętajmy osobami, światami, zwierzętami i pamiętajmy, że tu czas i przestrzeń nie gra żadnej roli, wysyłamy dość duże ładunki energii, już nie mówiąc o skoncentrowanych przepływach energii jednocześnie do odpowiedniego drugiego człowieka, istoty która zwykle absorbuje te energie jako nieświadomą wibrację lub emocję.

W ten sposób, niezależnie od tego, czy świadomie, czy nieświadomie, pozytywnie czy negatywnie, stale wpływamy na naszych bliźnich, czy tego chcemy, czy nie, więcej wibracji jest automatycznie przenoszonych tam i z powrotem.

Najsilniejsze tego rodzaju związki powstają między rodzicami a dziećmi, małżeństwami, rodzeństwem, kochankami, przyjaciółmi…

Przyjrzymy się i poznamy różnego rodzaju astralne więzi, być może niektóre będą wam nieświadome. Tak jak wcześniej, przypominam pochodzimy z Wieczności.

Przygotujcie się na duże zmiany. Rozstania energetyczne są mocnymi procesami wewnętrznymi które przekładają się na ciało.
Nie chcę żebyście się bali, ale mieli świadomość tego co robicie. Plan astralny zamieszkujemy nie tylko my, ludzie. Tam jest o wiele więcej żywych stworzeń. Można również skontaktować się z wieloma z tych stworzeń by zrozumieć, rozwiązać, wybaczyć… Często można z nimi wymieniać myśli, ponieważ ta metoda jest możliwa na płaszczyźnie astralnej. Istoty, które można znaleźć w doświadczeniu poza ciałem, często mają podobne właściwości.
Niektóre z nich są pozytywne, inne są negatywne. Jeśli chcesz nauczyć się doświadczenia poza ciałem, szczególnie dobrze jest mieć wiedzę, aby je usłyszeć, abyś wiedział jak sobie z nimi radzić, jak się komunikować.

W ten sposób odkrywamy i kreujemy nasz świat ku Wolności.
Im więcej wiesz tym więcej rozumiesz i czujesz.
Znając swoją przeszłość zrozumiesz teraźniejszość i w ten sposób kreujesz Swoją Przyszłość.

Zapraszam Was bardzo na to doświadczanie.

UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.

Zjazd odbędzie się w dniach:
1 dzień > 28.02, wieczorna medytacja, godz. 18.00-21.00*
2 dzień > 29.02, warsztaty główne, godz. 10.00-18.00
3 dzień > 01.03, warsztaty główne, godz. 09.00-16.00*
* zaczynamy kolacją o 18:00 i kończymy obiadem o 15:00

Koszt warsztatu: 1190 zł.
– Dla stałych Uczestników: 950 zł. (osoby stałe to te, które uczestniczą od początku lub które były obecne min. na dwóch zjazdach wcześniejszych) *
– Dla Par obowiązuje zniżka 20%*
– Dla studentów obowiązuje zniżka 30%*
*zniżki nie łączą się

Miejsce:
BAJKOWA ZAGRODA
Ul. Zalesie 13, Radzymin

Koszty pobytu (średnio):
pełne wyżywienie 3 x posiłek i nocleg w pokojach 1 lub 2 lub 3 osobowych
pokój z łazienką 380pln (cena za cały pobyt)
pokój z łazienką ogólnodostępną w domku 340pln (cena za cały pobyt)

Kontakt i rezerwacja:
Zapisy: https://forms.gle/8Bq3VLjdEfGkEMWr6

Mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty (nowe od kwietnia)
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwę warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *