Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Uzdrowienie/Tarczyca – Online

Ze względu na obecną sytuację, jaka panuje w naszym kraju i zakaz organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń, chcę podzielić się z Wami moją wiedzą, długoletnim doświadczeniem dlatego organizuję warsztat online, w którym każdy z Was może wziąć udział w domowym zaciszu.🌏 🌏
————————–
Twoje Ciało mówi językiem naszej świadomości -wystarczy posłuchać.
Twoje ciało mówi do Ciebie.
To sygnały płynące głęboko z Ciebie.
Prawdziwy wgląd w psychologiczną przyczynę „choroby” dolegliwości lub bólu jest kluczem do wyzdrowienia i wzrostu. ZROZUMIENIE I USŁYSZENIE SIEBIE.
To, co nazywamy „chorobą” i bólem, jest objawem wewnętrznej dysharmonii, wskazuje na to, że czegoś nie widać, coś lekceważymy, że czegoś nie zauważono świadomie w odniesieniu do własnego samopoczucia.
Warto zrozumieć i uzyskać wgląd i zrozumieć siebie. Nauczyć się komunikowania ze sobą i odbierania bodźców poprzez ciało we właściwy sposób, a następnie wprowadzić go w życie.
Usunąć przyczynę, zrozumieć siebie, a przede wszystkim potraktować swoje ciało dobrze, bo ciało jest świątynia Twojej Duszy – wtedy symptom zniknie.
Niemniej jednak, chodzi o to, by nie wykluczać wszystkich innych naturalnych lub medycznych pomocy, lecz wspomagać i zaufać swojej naturze…
Często słyszymy przekonania… odpowiedź tego typu – „tą dolegliwość miała mama, więc musi mieć córka”. Ważne jest, aby człowiek żył według siebie, żeby wierzył w siebie, żeby miał odwagę być szczerym wobec siebie. Żeby siebie rozumiał.
☀ Temat jaki poruszymy na tym spotkaniu: TARCZYCA ☀
Choroby tarczycy to generalnie nieświadoma odmowa bycia sobą, brak siły transformacji. Może być to efekt bycia pod silną władzą: pod zwierzchnictwem twojego ojca, religii, partnera… Brak klarownej komunikacji, wolnej wypowiedzi.
Naprawdę nie wierzysz w swój autorytet? Żyjesz odcięty od swojego najpiękniejszego rdzenia Siebie! Nie wierzysz w swoją wartość? Jesteś gorszy i tak zwany „grzeszny”, niezdolny do stworzenia swojego własnego życia. Jesteś za zimny, zbyt odległy od siebie. Nie wypowiadasz swoich uczuć i emocji. Twoja tęsknota za życiem jest ograniczona, ponieważ nie pozwalasz sobie na przełom. Czy masz więcej szacunku do kogoś innego niż do siebie? Czy wolisz milczeć niż mówić?
Niepokój i bezsilność uniemożliwiają ci zamanifestowanie swoich potrzeb i ich wyrażenie. Nie żyjesz tak naprawdę sobą. Jeśli naprawdę nie potrafisz wyrazić siebie dając innym winę za ich zachowanie, to jak możesz kochać siebie? Jak możesz kochać innych? Twoja praca będzie więc pracą niewolniczą, tak samo jak Twoje związki, przyjaźnie i inne relacje… Myślisz i śnisz, gromadzisz złość i frustrację, ale to wszystko zależy od Ciebie. Odważ się powiedzieć „jestem”, wyrazić siebie, stać się sobą, kształtować się w Twój dowolny sposób, być wizjonerem własnego życia, odkryj ciepło we własnym centrum słonecznym i pozwól zobaczyć je innym. Nie blokuj swoich intuicyjnych mocy wyrażaj je i bądź świadomy swojej wartości. Może chcesz mieć zbyt dużą władzę nad innymi? Włóż całą moc w siebie i pozwól innym odejść. Jeżeli chcą odejść.
Czy milczysz i udajesz, że nic się nie dzieje? Co masz na myśli? Powiedz! Bądź mocno zakorzeniony w sobie i przejawiaj się z miłością, bez żadnych ograniczeń. Nie ukrywaj swoich talentów. Nie obwiniajcie innych, że nie możecie żyć, mieć tego czego pragniecie, ale bierzcie odpowiedzialność za swoje życie.
Odkryj w Sobie symbol zgody wewnętrznej dla ciepłej, promiennej energii słonecznej Twojego wyższego Ja. Dla uznania Twojego wewnętrznego autorytetu. Pozwólcie się urodzić z promienną siłą ognia w ciepłej miłości, twórcy, z niewyczerpaną mocą twórczą, która jest napędzana przez waszego wewnętrznego Wizjonera.
Tarczyca, jak wszystkie gruczoły w Twoim ciele, jest rdzeniem energetycznym, który wysyła wewnętrzne wiadomości. Ten gruczoł na szyi symbolizuje w szczególności zdolność do „wyrażenia” naszej boskości, wyniesienia jej na zewnątrz: pozwolić JEJ powstać, narodzić się i kształtować…
Nie budować już na złudnych i narzuconych fundamentach naszej edukacji, ale budujcie nowy budynek na podstawie naszego najgłębszego Ja.
Transformacja, odrodzenie w nas samych, jest konieczne, aby móc żyć i tworzyć to, czego pragniesz. Praca z czakrą gardła, by uwolnić to, co zatrzymane. Perła, która nie pozostaje w ostrydze, ale ujawnia swoje piękno w niezależnym życiu. Żyć naprawdę z naszej intuicyjnej otwartości, z naszego najgłębszego Ja.
Nie pozwolić, aby zewnętrzne wpływy kierowały Twoim życiem.
Odwaga bycia sobą i Wolne Wyrażenie.
_______________________________________
Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.17:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 18:00.
Szczegółowe informacje i zapisy:
UWAGA ZMIANA TERMINU WARSZTATU!!!
Sobota 9 maja
Godziny warsztatu: 18:00 -21:00
INWESTYCJA:
99 zł
💜💜💜 ZAPISY 💜💜💜
https://bit.ly/WarsztatUzdrowienieTarczyca
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 99 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (8 maja).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność wpłaty zadatku.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *