Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Uzdrowienie/Alergia – Online

💚 WARSZTAT UZDROWIENIE/ALERGIA – ONLINE 💚

🌏 🌏 Ze względu na obecną sytuację, jaka panuje w naszym kraju i zakaz organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń, chcę podzielić się z Wami moją wiedzą, długoletninim doświadczeniem dlatego organizuję warsztat online, w którym każdy z Was może wziąć udział w domowym zaciszu.🌏 🌏
————————–

Twoje Ciało mówi językiem naszej świadomości -wystarczy posłuchać.
Twoje ciało mówi do Ciebie.
To sygnały płynące głęboko z Ciebie.
Prawdziwy wgląd w psychologiczną przyczynę „choroby” dolegliwości lub bólu jest kluczem do wyzdrowienia i wzrostu. ZROZUMIENIE I USŁYSZENIE SIEBIE.
To, co nazywamy „chorobą” i bólem, jest objawem wewnętrznej dysharmonii, wskazuje na to, że czegoś nie widać, coś lekceważymy, że czegoś nie zauważono świadomie w odniesieniu do własnego samopoczucia.
Warto zrozumieć i uzyskać wgląd i zrozumieć siebie. Nauczyć się komunikowania ze sobą i odbierania bodźców poprzez ciało we właściwy sposób, a następnie wprowadzić go w życie.
Usunąć przyczynę, zrozumieć siebie, a przede wszystkim potraktować swoje ciało dobrze, bo ciało jest świątynia Twojej Duszy – wtedy symptom zniknie.
Niemniej jednak, chodzi o to, by nie wykluczać wszystkich innych naturalnych lub medycznych pomocy, lecz wspomagać i zaufać swojej naturze…
Często słyszymy przekonania… odpowiedź tego typu – „tą dolegliwość miała mama, więc musi mieć córka”. Ważne jest, aby człowiek żył według siebie, żeby wierzył w siebie, żeby miał odwagę być szczerym wobec siebie. Żeby siebie rozumiał.

☀ Temat jaki poruszymy na tym spotkaniu: ALERGIA ☀

Alergia, wiąże się z różnego rodzaju konfliktami. Konfliktem wewnętrznym, konfliktem rozdzielenia i rozłąki.
Tematem alergii może być odrzucenie siebie bądź jednego z naszych aspektów. Uczulony na Twoje spontaniczne, energetyczne życie. Strach przed pozwoleniem sobie przeżycia życia po Twojemu. Mamy ochotę poddać się życiu i swojej naturalnej naturze, ale się boję! I wszystko wokół mnie uczula. Boję się być całkowicie samoświadomym, boję się być swoją naturalną prawdą taką, jaką naprawdę jestem.
Dlaczego nie jesteś wystarczająco dobry?
Co Cię odpycha od siebie samego?
Czy nie lubisz swojego ciała?
Zasadniczo jest to konsekwencją pierwotnej skłonności istotnej, naturalnej części ciebie. Uniemożliwiasz sobie korzystanie ze wszystkich zmysłowych przyjemności życia. Twoje zmysły powstają i wymagają pełnego uznania twojej natury! Możesz być nastawiony na jeden lub więcej celów koncentrujesz się na niektórych doświadczeniach i nie dopuszczasz więcej możliwości. Lekceważenie swojej naturalnej, uduchowionej ISTOTY, wyzwala konflikt i wewnętrzną agresję, więc trzeba dojść do intymnej jedności ze swoim uczuciem, sercem, ziemskim ciałem, waszą prawdziwą naturą. Całkowite rozpoznanie siebie i rozpoznanie wszystkich twoich możliwości!
Odważ się w pełni doświadczyć siebie. Nie ma w Tobie nic złego ani brzydkiego: chodzi tylko o Twoje własne przekonania. Pozwól swojej energii swobodnie przepływać, aby nic nie zostało ominięte. Nie baw się w chowanego ze sobą! Rozwijaj intuicję i wyższe energie. Ciesz się zmysłowymi odczuciami. Nie szukaj już poza sobą, lecz w sobie i odkryj teraz swoje wewnętrzne bogactwo, piękno swojej natury, bogactwo emocjonalne, uczuciowe i bogactwo swojego ciała. Im szybciej jednak uwolnisz się z tego, co jest poza Tobą, Twojej przeszłości tym lepiej. PRZEJDŹ INTENSYWNIE DO SIEBIE i nie płacz po tym, co jest za Tobą. Smutek czasami wskazuje, że możesz teraz w pełni poznać siebie, że możesz go pielęgnować, ale potem nadszedł czas, aby znaleźć siebie i wypełnić się ciepłem. Nie zamykać się na wewnętrzną dynamikę, gdyż ciepło życia, da Ci radość i świadomość wartości siebie, Twojego Życia!
Alergie nie pojawiają się samoistnie, one zawsze pojawiają się jako program samoobronny dla naszego organizmu. W sytuacji zagrożenia i silnego stresu związanego z rozłąka od kogoś lub czegoś, kogo kochamy lub jest dla nas bardzo ważny, mózg reaguje na całe otoczenie, na wszystkie bodźce które odbieramy i łączymy, jest naszymi emocjami. Alergia – ten konflikt rozłąki z kimś lub z czymś, kogo kochamy, kto jest dla nas ważny. Może to być ukochana osoba, przyjaciel, brat, kuzynka, babcia, a nawet pies i kot. Występują alergie skórne, alergię oddechowe, alergie zatokowe, alergia układu trawiennego.
Konfrontacja z samym sobą, mająca na celu całkowite rozluźnienie uścisku oraz odkrycie i całkowite uznanie siebie to Wolność od Alergii.

_______________________________________

Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.17:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 18:00.

Szczegółowe informacje i zapisy:

Piątek 19 czerwca
Godziny warsztatu: 18:00 -21:00

INWESTYCJA:
99 zł

💜💜💜 ZAPISY 💜💜💜
https://bit.ly/WarsztatUzdrowienieAlergia

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 99 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (18 czerwca).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.

Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność wpłaty zadatku.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *