Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Podstawy Duchowości – Minerały/Online

Zapraszamy na Warsztat Podstawy Duchowości – Minerały/Online

Jakie znaczenie ma w naszym życiu Duchowość?
Jak zmienia nasze nastawienie, odczucia?
W czym jest pomocna?
Jak praktycznie zastosować ją w naszej codzienności?
Dlaczego jest tak ważnym elementem w dzisiejszej społeczności?
Od czego zacząć?
Co wolno, a czego nie wolno w Duchowym Świecie?

Zasady pracy z energią i prawidłowe zastosowanie.
Tak zwane pierwsze kroki i informacje, które pomogą świadomie zrozumieć Ci Twoje dwa podstawowe światy: wewnętrzny i zewnętrzny.

Zrozumienie i praktyczne informacje i ćwiczenia, które otworzą przed Tobą drzwi do świata Twojej Duchowości.
Wystarczy zrozumieć, że nie jesteśmy tylko ciałem, że posiadamy więcej, niż widzimy, tylko mamy za mało informacji.

Pogłębianie tej wiedzy powoduje, że stajemy się niezależni, odważni i twórczy, a tak zwane „problemy” zdrowotne i psychiczne znikają.
Omówię na przykład różnicę jaka jest między pracą z psychologiem, a zastosowaniem sfery duchowej w naszym życiu.

Jak będzie wyglądał warsztat?:

🔹 Spotkanie będzie się opierać na omawianiu Waszych pytań i wyjaśnianiu wątpliwości dotyczących pracy z Duchowością.
🔹 Warsztaty z wiedzy i praktycznego korzystania z duchowości na co dzień np. jak korzystać z duchowości na co dzień, jak się modlić, jak palić świece intencyjne, jak oczyszczać siebie i bliskich, czym jest aura i jak ją zobaczyć?

Moc Minerałów
Minerały – Kamienie szlachetne intrygowały ludzkość od dawna ze względu na swój niezwykły wygląd, barwę, wewnętrzny blask, przejrzystość, energię, która dla wielu z Nas jest wyczuwalna. Wielu z nich nadano wartość magiczną i uzdrowicielską. Niektóre z nich powiązano ze znakami zodiaku, gwiazdami i planetami. W każdej kulturze występują pod różną postacią i mają dość ważne znaczenie. Arabowie, Egipcjanie przypisywali sobie szmaragd. Minerałem Peru jest Piryt, a Hawaje to Turkus. Właściwości kamieni spowodowały, że pomagają nam one w wielu sferach przy odzyskaniu zdrowia mentalnego, duchowego i cielesnego.

Kwarc Różowy to kamień z rodziny Kwarcu (dwutlenek krzemu), który ma charakterystyczne różowe zabarwienie. Kwarc Różowy nazywany jest „kamieniem miłości”. W tym przypadku „miłość” nie oznacza wyłącznie uczucia łączącego dwojga kochających się ludzi, lecz odnosi się także do dobrych relacji z samym sobą, innymi ludźmi oraz ogólnie pojętej natury.

Ametyst jest jednym z najbardziej znanych minerałów na świecie. Kamień ametyst znany był już od starożytności i używany jako amulet o wielkiej mocy, szczególnie dla ludzi ze słońcem. Jest symbolem zmiany transformacji. Fioletowy ametyst reprezentował władzę i siłę przez wieki. Ametyst reprezentował władzę królewską. Ametyst ma zdolność do wynoszenia wiedzy na wyższy poziom. Dlatego wspomaga Nas w rozwoju duchowym. Poprawia kreatywność i pomaga rozwijać pasje. Dzięki jego wpływowi dużo łatwiej jest przyswajać nowe idee. Jest kamieniem, który pobudza do działania i doprowadza projekty do skutku. Ametyst jest znany jako jeden z najbardziej efektywnych kryształów, który przez zmianę i oczyszczenie uzdrawia ludzi, zwierzęta, ale także rośliny. Energie drzemiące w kamieniach są bardzo stare, liczą sobie miliony, a nawet miliardy lat.

Z minerałów zbudowana jest cała materia wszechświata, dlatego ich energia i właściwości ezoteryczne są uniwersalne. Kamienie, podobnie jak zioła, kolory, liczby i dźwięki nie są obojętne. Mogą przez wiele lat tkwić w jednym miejscu, ale cały czas są aktywnymi narzędziami obdarzonymi energią. Jeżeli to zrozumiesz i poczujesz, że tak jak Ty one też posiadają tak zwaną Duszę, która może wywrzeć wpływ na twój świat. Są podarunkami, skarbami Ziemi, istotami mineralnymi obdarzonymi świadomością, siłą oraz duszą, których możesz użyć do zrozumienia, uzdrowienia, zmiany… swojego życia. Ich działanie na ludzki organizm i psychikę opiera się na prawie rezonansu – kiedy system energetyczny człowieka pod wpływem stresu czy choroby ulega załamaniu, pierwotna siła minerałów oczyszcza go, wzmacnia i przywraca równowagę.

Minerały można wykorzystywać na wiele sposobów, począwszy od pracy z czakrami i ciałami subtelnymi, poprzez uzdrawianie chorób ciała (litoterapia) aż do rytuałów i praktyk magicznych.
Jak uzdrawiające kamienie minerały wpływają na nasze ciało?
Kamienie lecznicze przenikają do organizmu jako przeciwwaga i lekarstwo, nie pozostawiając żadnych skutków ubocznych. Właściwości kamieni szlachetnych są naukowo zrozumiałe i udowodnione. Nie chodzi więc o wiarę, ale o to, czy chcesz skorzystać z tradycyjnej wiedzy o medycynie naturalnej i kamieniach szlachetnych, czy nie. Ponieważ kamienie szlachetne mają najsilniejsze właściwości zapobiegawcze i lecznicze podstawowej wiedzy, wcześniejsze i psychologiczne funkcje organiczne wszystkich naturalnych środków.
„Uwierz lub nie.” Ważne jest, aby uznać, że przenikanie kamieni leczniczych do ciała odbywa się jednocześnie ze światłem kamieni, poprzez wibracje kamieni leczniczych i minerałów. Mają więc cechy pracy dla Nas na kilka sposobów jednocześnie.
1. Wysokoenergetyczne światło przenika przez czakry w postaci energii wibracyjnej do zakończeń nerwowych (chromoterapia).
2. Kamienie leczące mają własne wysokie energie wibracyjne, które ponownie przenikają do ciała bezpośrednio przez obszary skóry i czakry, niezależnie od przypisania koloru. Każda materia emituje wibracje. Pozytywne, neutralne lub negatywne. Silne i pozytywne wibracje kamieni szlachetnych przenikają do organizmu w bardzo uzdrawiający, harmonizujący i ochronny sposób. Cała materia, żywe istoty i rośliny składają się z najmniejszych wibrujących części energii. Wibrują one w harmonii, a atomy są podstawową substancją wszystkich istot. Kamienie szlachetne to czysta energia. Są praktycznie czystą, skoncentrowaną i nieskażoną esencją z wnętrza ziemi.
3. Minerały i kamienie szlachetne są bardzo aktywujące, regulujące, a nawet odmładzające dla organizmu ze względu na wysoką zawartość minerałów i pierwiastków śladowych. Są one w dużej mierze zawarte w organizmie, a nasze życie organiczne i duchowe nie byłoby możliwe bez minerałów i pierwiastków śladowych. Wody mineralne, proszek klejnotów i eliksiry klejnotów również wspierają dobre samopoczucie bez skutków ubocznych i uzupełniają zapobieganie i leczenie kamieniami szlachetnymi.

Powrót do Natury Powrót do Ziemi Powrót do Domu…
MINERAŁY ZIEMIA istniały

Zapraszam
Jadwiga Naira
_______________________________________

Szczegółowe informacje i zapisy:

Niedziela 21 czerwca
Godziny warsztatu: 10:00 -16:00

INWESTYCJA:
199 zł

💜💜💜 ZAPISY 💜💜💜
https://bit.ly/PodstawyDuchowościMinerały

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 199 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (20 czerwca).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.

Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność wpłaty zadatku.

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *