Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Online – Synchronizacja Czakr. Czakra Korony

WARSZTAT ONLINE – SYNCHRONIZACJA CZAKR. CZAKRA KORONY
Zapraszam na serię cyklicznych spotkań.
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.
Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.
Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.
CZAKRA KORONY
Czakra korony odpowiedzialna jest za kontakt z wyższym Ja, kontakt z Wszechświatem, z tym co nieznane i niewidzialne dla naszych oczu. Korona łączy nas z wyższymi poziomami wiedzy, mądrości o sobie i o wszystkim co wokół nas.
Łączy nas z ponadczasowym prawem, które mówi że jesteś Duszą w ludzkim ciele i jako Dusza masz dostęp do tego co było, co jest i będzie.
Przypomina Ci o Twojej pierwotnej formie światła. Czakra korony pomaga uaktywnić wszystkie czakry i pomaga wprowadzić w nie wysoką częstotliwość. Jest bramą do wyższych sfer Twojej duchowości, przypomina o Twoim mistrzowskim aspekcie.
Zablokowana czakra oddziela Cię od kontaktu z Twoim planem duszy, który realizujesz na Ziemi. Mając zablokowaną czakrę człowiek ogranicza się do zaspokajania tylko biologicznych potrzeb, zapomina że jest Twórcą . Masz wrażenie, że jesteś odcięty od Boga/źródła i nie żyjesz w pełni swoim potencjałem.
Masz wrażenie, że jesteś tu na Ziemi za karę i brakuje Ci połączenia z Domem we Wszechświecie. Masz wrażenie, że tęsknisz, że czegoś Ci brakuje.
Na warsztacie przypomnisz sobie o swojej Boskości.
Wszelkie blokady i wyrzuty sumienia, które nagromadziłeś w innych wcieleniach zostaną uświadomione i dzięki sile Transformacji przekształcone i w ten sposób odbudujesz kontakt z Wyższym Ja ( Wszechświatem, Bogiem). To bardzo uwalniający proces, który pozwoli na nowo zaufać temu co wieczne, pozwoli zrozumieć, że nie jesteś od niczego i od nikogo oddzielony. Da Ci na nowo siłę do życia i do tworzenia z tzw. wyższej świadomości w połączeniu z tym co wieczne. Powrócisz do energii Mistrza i Mistrzyni swojego życia i w ten sposób możemy tworzyć Niebo na Ziemi.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam Jadwiga Naira
________________________________
CZAS SPOTKANIA 19:00 – 21:00
INWESTYCJA:
99 zł
💜 ZAPISY
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 99 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (26 czerwca).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.
Do uczestników warsztatu będzie wysyłane nagranie, które będzie dostępne przez 14 dni do ponownego odsłuchania.
Dane do wpłaty:
1. Przelew bankowy
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
2. Paypal
e-mail – jadwiganaira88@gmail.com
Uwaga: Dopiero wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.18:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 19:00.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *