Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Kwiat Życia / Trójmiasto

UWAGA!!!
NOWY TERMIN WARSZTATU – NIEDZIELA 2 SIERPNIA
WARSZTAT KWIAT ŻYCIA
Kwiat Życia stanowi wzór stworzenia. Zakłada się, że wszystko, co istnieje we wszechświecie, wzięło się z tego jednego wzoru Kwiatu Życia. Jest to wzorzec stworzenia – Święta Geometria, jest to wszystko co istnieje.
W czasach starożytnych Kwiat Życia znano na całym świecie, zawsze w takim samym układzie symboli i pod taką samą nazwą. Ten symbol jest jednym z centralnych wzorców symbolizujących logikę stworzenia. Jest to „wiedza Atlantydy”, która była zapamiętana z formy światła i przeniesiona w materię. Będziemy poznawać znaczenie pierwszych siedmiu kół wewnętrznych i 6 zewnętrznych i rozwijać koło po kole i krok po kroku w formie różnych ćwiczeń i medytacji. Fascynujące jest to, że w ten sposób możemy ponownie dostroić się do porządku, symetrii i Harmonii Stworzenia poprzez nasze własne doświadczenie. W ten sposób Kwiat Życia można wykorzystać jako klucz do własnego życia jako Twórcy.
Podczas tego warsztatu chciałbym Wam jeszcze przedstawić skuteczne metody i przekazać nową wiedzę na temat Świętej – Geometrii. Nasze ciało zbudowane jest w idealnej geometrii. Jesteśmy połączeni ze wszystkim za pośrednictwem świętej geometrii i możemy przywrócić nam pierwotną Boską Formę. Nowa świadomość ciała czeka na aktywację. Chciałbym… dać ci nowe impulsy, za pomocą których możecie zmienić układ i kształtować swoje życie. Dowiecie się jak rozwinąć Kwiat Życia, a tym samym stać się Twórcą i wyjść z roli ofiary. Święta Geometria daje nam inne podejście do źródła, do Boga, do jedności i bycia jednością ze wszystkim. Do powrotu do siły tworzenia i uwierzenia w swoje możliwości. Tam nie ma wahania i strachu, a wolność, prawda i wiedza. Często powtarzam, że oddaliliśmy się sami od Siebie od naszej Boskości – Siły Twórczej – teraz czas by do niej powrócić, do jedności. Praca ze Świętą Geometrią może przywrócić pierwotną harmonię i możemy zyskać siłę, uzdrowienie, zdrowie i spokój na wszystkich poziomach Naszego Istnienia.
_______________________________________
Szczegółowe informacje i zapisy:
Miejsce:
AKADEMIA ŚWIADOMEGO CZŁOWIEKA
ul. Kaprów 3A/16, Oliwa, Gdańsk
UWAGA!!!
NOWY TERMIN WARSZTATU – NIEDZIELA 2 SIERPNIA
Godziny warsztatu: 10:00 -16:00
INWESTYCJA:
350pln
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 150 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://www.youtube.com/channel/UCxyYolDudOxRjKZRS4SFDVQ/feed
Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
www.jadwiganaira.com
FB/ Ty i Wszechswiat
YouTube / Jadwiga Naira
Więcej o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
https://www.youtube.com/channel/UCE2Gc9kB_h4NaVwJ4kG45KA
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *