Opublikowano Dodaj komentarz

Warsztat Integracji Energii Żeńskiej i Męskiej – Online/ część 1

Ze względu na obecną sytuację, jaka panuje w naszym kraju i zakaz organizowania wszelkiego rodzaju wydarzeń, chcę podzielić się z Wami moją wiedzą, długoletnim doświadczeniem dlatego organizuję warsztat online, w którym każdy z Was może wziąć udział w domowym zaciszu.🌏 🌏
————————–
WARSZTAT INTEGRACJA ENERGII MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ:
💜 część 1 – Integracja Mężczyzny – warsztat jest dla wszystkich, ponieważ dotyczy mężczyzny, który jest w każdym z nas
💜 część 2 – Integracja Kobiety – warsztat jest dla wszystkich, ponieważ dotyczy kobiety, która jest w każdym z nas (odbędzie się 17.05.2020).
Być może masz czasem takie wrażenie, że w Tobie rozgrywa się wewnętrzna tak zwana wojna między żeńskim a męskim aspektem? Być może masz czasem takie wrażenie, że czujesz swoją ogromną bezsilności, niemoc, brak siły do działania?
Być może masz czasem takie wrażenie, że nic nie czujesz, że nie posiadasz intuicji, empatii, siły twórczej?
Być może żyjesz w związku, gdzie czujesz ciągle, że musisz rywalizować, bądź jesteś kompletnie podporządkowany, może nie rozumiesz swojego partnera…?
Tematy (problemy) w życiu zewnętrznym są odzwierciedleniem Twojego wnętrza. Wszystko jedno czy jesteś Kobietą czy Mężczyzną posiadasz w sobie te dwa aspekty ŻEŃSKI I MĘSKI. Często jest tak, że nasz system, nasza pamięć DNA zapamiętała Miłość jako stratę, ból, zdradę, cierpienie… w efekcie czego – Miłość nas boli.
Często jest tak, że w dzieciństwie lub wczesnej młodości ciężkie przeżycia spowodowały rany, które przenosimy w dorosłe życie. Filarem kobiety jest dziewczynka… Filarem Mężczyzny jest chłopiec…
Najczęściej w dzieciństwie powstaje uczucie braku Miłości i w ten sposób kreujemy sobie swoje życie ciągle zabiegając i napełniając ten brak. Dodatkowo wymagamy od naszych partnerów, aby go uzupełnili i wpadamy w złość, jeżeli robią to nieudolnie. Prawda jest taka, że nikt tego za nas nie zrobi. W konsekwencji może przełożyć się na brak perspektywy, ciepła i miłości od bliskich, brak pieniędzy i materii, ale też brak sensu, stabilizacji i bezpieczeństwa.
Brak „czegoś” powoduje w Nas poczucie niepokoju i obaw. Warto więc sobie uświadomić, że jest to powodowane naszą wewnętrzną chęcią zmiany.
Szukajmy rozwiązania, którym może być kompletność energii Męskiej i Żeńskiej. Tak mężczyzna jak i kobieta mogą podnieś swoje wartości, wibracje, żeby byli kompletni. Nazywam to – Moje własne wibracje- moja własna energia. W ten sposób nikt od nikogo nie jest zależny – nazywam to każdy ma swoje dwa skrzydła. W ten sposób zapanuje Nowy Porządek w Nas i wokół Nas.
Warsztat dla wszystkich którzy chcą żyć w zgodzie i wewnętrznej równowadze. Odkrycie wewnętrznego potencjału, przyjrzenie się naszym relacjom w wewnątrz i na zewnątrz.
Odnalezienie i uzdrawianie zranionych aspektów chłopca, dziewczynki, kobiety, mężczyzny, ojca, mamy. Istnieje w Nas, w naszym wewnętrznym centrum radość, ufność, zabawa.
Filarem kobiety i mężczyzny jest dziewczynka, chłopiec.
Filarem matki, ojca jest kobieta, mężczyzna.
Filarem kapłanki jest matka, ojciec.
Nie chciejmy bić idealni, ale bądźmy świadomi… Czujmy uczucia różnego rodzaju i nauczmy się je rozpoznawać i zmieniać.
Znajdź miejsce, gdzie jest spokojnie i bezpiecznie. Najlepiej w naturze. Spaceruj i zbieraj stare uschnięte liście, obumarłe resztki natury, kawałeczki drzew… Wyobraź sobie, że to są wszystkie byłe związki i uczucia. Wszystko co bolało, zranione aspekty twojego serca… Potem oddaj to do rzeki i podziękuj za te spotkania, każde było ważne, ale teraz mogą odejść… to było. Zobacz jak odpływają z wodą i puść to. Twoja jest przeszłość. Nie przeciągaj energii z przeszłości do teraźniejszość, bo zbudujesz sobie taką samą przyszłość…
W nowych związkach partnerzy są ze sobą, bo chcą. Nie ma uwarunkowań i uzależnień. Możesz tego dokonać i tak żyć, jeżeli zadbasz na 100 procent o Siebie.
____________________________________________
Co należy zrobić, by wziąć w nim udział?
1. Zainstaluj aplikację zoom: https://zoom.us/
2. Wejdź w link do spotkania, który otrzymasz po dokonaniu
płatności.
3. Na spotkanie będzie można wejść już o godz.09:45, natomiast
warsztat rozpocznie się o godz. 10:00.
Szczegółowe informacje i zapisy:
Niedziela 10 maja
💜 część 1 – Integracja Mężczyzny – warsztat jest dla wszystkich, ponieważ dotyczy mężczyzny, który jest w każdym z nas
Godziny warsztatu: 10:00 -16:00
💜 część 2 – Integracja Kobiety – warsztat jest dla wszystkich, ponieważ dotyczy kobiety, która jest w każdym z nas (odbędzie się 17.05.2020).
INWESTYCJA:
199 zł (część 1)
PROMOCJA!!!
Jeżeli chcesz wziąć udział w obu częściach warsztatu – skorzystaj z promocyjnej ceny 300 zł. Wówczas prosimy o dokonanie płatności za całość w kwocie 300 zł.
Warsztat będzie nagrywany i rozsyłany uczestnikom po spotkaniu, więc można go obejrzeć w dowolnym czasie.

💜💜💜 ZAPISY 💜💜💜
https://bit.ly/WarsztatIntegracjiEnergiiŻeńskiejIMęskiej
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata w kwocie 199 zł lub 300 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu (9 maja).
Możesz warsztat odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w warsztacie.
Jadwiga oczywiście warsztat prowadzi na żywo, gdzie będziesz mógł przeżyć go tak jakbyś uczestniczył w nim na żywo.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, nazwa warsztatu)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie. Ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność wpłaty zadatku.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *