Opublikowano Dodaj komentarz

Totalna Transformacja / październik 2021

TOTALNA TRANSFORMACJA
Transformacja łączy się z Nowym Początkiem.
Aby był możliwy Nowy Początek w naszym życiu, potrzebujemy oczyścić stary ból z przeszłości.
Nazywam to Transformacją, czyli przejściem ze starych schematów uczuciowych, duchowych, myślowych na nowy Nieznany ląd.
Na warsztacie będziecie mieli możliwość poznania swoich ukrytych nieświadomych aspektów, które blokują lub trzymają was w różnych sytuacjach. Może to dotyczyć sfery finansowej, uczuciowej, duchowej.
Aby mogło się to zadziać i byście mogli przejąć nad sobą kontrolę poznacie różne techniki medytowania.
Medytacja w ruchu, medytacja prowadzona, medytacja z dźwiękami, taniec, cisza i wiele innych.
Te różnorodne formy połączenia się ze samym sobą i zrozumienia siebie powodują, że nie jesteście biernymi obserwatorami swojego życia, a stajecie się kreatorami swojej rzeczywistości.
Na warsztatach będziemy pracować z tym co świadome, ale i z tym co nieświadome.
Poznacie swoją świadomość, podświadomość i nadświadomość. Nauczycie się rozróżniać w której z tych form działacie.
Moim założeniem jest aby łączyć, a nie dzielić. Transformacja pomoże nie tylko uwolnić ból z przeszłości, ale odkryć wasze talenty . Poznacie też jak dowodzić ze swojego serca i jak centrować energię w swoim sercu.

ŚRODA
8:00 Joga
9:00 Śniadanie
10:30-13:00 Spotkanie w kręgu. Przywitanie.
13-14:00 Medytacja wprowadzająca.
14:30 Obiad
15:30 -17:00 Medytacja ” Widzę swoje cienie i zamieniam je w światło”.
Medytacja na siedząco i ćwiczenie.
17:00 – 18:00 Ogień jako narzędzie transformacji. „ Jak Feniks z popiołu”. Medytacja z elementem ognia.
19:00 Kolacja
21:00 Taniec z żywiołem ognia. „Poczuj ogień w swoim ciele”
Ogień jest jednym z narzędzi szybkiej i skutecznej transformacji.
Często jest przypisywany jako zwierzę mocy – Feniks, który świadczy o tym, że spalamy się nagle, gwałtownie i dzięki temu stwarzamy sobie możliwość Nowego Początku.
Element Ognia mówi nam, że nie powinniśmy się wycofywać, poddawać, kruszyć, lecz poznać swoją siłę, gdyż najbardziej boimy się swojej słabości. Połączenie się ze swoją mocą ognia pozwala nam żyć pewnie i stabilnie.

CZWARTEK
8:00 Joga
9:00 Śniadanie
10:30-12:00 Medytacja uwalniająca serce „… bo miłość jest wolna i szczęśliwa”. Medytacja w ruchu z muzyką.
Wraca pierwotna ufność w Tobie do MIŁOŚCI.
Medytacja serca otwiera drzwi do Twojego serca, aby oczyścić je z bólu przeszłości. Podczas tej medytacji przejdziemy odważnie przez drzwi zranionych uczuć, po to by uwolnić siłę miłości która w nas mieszka.
12:00-14:00 Medytacja z minerałami „Twoje istnienie jako Diament”.
Pierwszym kryształem na Ziemi jest człowiek i albo podnosi albo obniża energię swoją i otoczenia. Wyobraź sobie, że Twoje istnieje jest jak kryształ, który nagromadził, pozbierał wiele negatywnych doświadczeń ( z dzieciństwa, młodości) i czasem mamy wrażenie że tracimy swój blask. Przyjmujemy dobrowolnie lub niedobrowolnie opinie innych ludzi, niezależnie czy są prawdziwe czy nie. W ten sposób zanieczyszczamy ten kryształ i tracimy swoją wartość. Ta medytacja sprawi że zaświecisz jak najpiękniejszy kryształ, bo przecież nim jesteś.
14:30 – Obiad
16:00 -17:30 Medytacja poruszająca meridiany w ciele. „Odblokowanie przez dotyk merydian i przepływu energii w ciele”
Dotyk był i jest bardzo ważnym aspektem w naszym życiu, kiedy spoglądamy na swoje dłonie, możemy dać im moc sprawczą, bądź możemy obciążyć je winą. Uruchomimy w sobie mechanizm samo naprawczy, który ukoi nasz ból w pamięci komórkowej i nadamy dłoniom moc sprawczą.
Meridiany to energia płynąca w naszym ciele często zapomniana przez nas lub wręcz zablokowana przez traumatyczne wydarzenia w naszym życiu. Świadome przyjęcie swojej mocy sprawczej daje przepływ i ruch.
Meridiany są powiązane z organami ciała i spełniają rolę w przekazywaniu i tworzeniu energii życiowej.
17:30 -19:00 Medytacja w ciszy. „Cisza jako kontakt z intuicją”.
21:00 -24:00 Gongi.
W ciszy docierasz do podświadomości, by bardziej zrozumieć siebie i przestać siebie osądzać.
W ciszy odkrywasz na nowo Twój świat wewnętrzny. Twoja uwaga skupiona jest tylko na Tobie, na tym co czujesz, na tym kim jesteś i na tym czego chcesz, co chcesz zmienić, po to, by przenieść tą zmianę do świata zewnętrznego i w ten sposób kreować własne życie.
Posiadasz dwa podstawowe równoległe światy – świat wewnętrzny i zewnętrzny. Zapraszam cię do świata wewnętrznego, świata ciszy, kreacji zrozumienia nowego początku.
W ciszy jest siła, bo:
– odkrywasz siebie,
– odkrywasz swój potencjał,
– odkrywasz siebie na nowo,
– dotykasz bolesnych przeżyć po to, by zrozumieć, świadomie pożegnać z Twojego życia.
PIĄTEK
8:00 Joga
9;00 Śniadanie
10:30 Medytacja „Uwolnienie obciążeń z centr energetycznych w ciele” Medytacja wizualna. Negatywne aspekty”.
14:30 Obiad
15:30 -19:00 Medytacja „Uwolnienie obciążeń z centr energetycznych w ciele” – medytacja wizualna. Pozytywne aspekty.
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.
Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jeden kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.
SOBOTA
9:00 Śniadanie
10:30 – 11:30 Medytacja z minerałami . „Twoje istnienie jako Diament”.
Pierwszym kryształem na ziemi jest człowiek. Albo podnosi albo obniża energię swoją i otoczenia. Wyobraź sobie, że Twoje istnieje jest jak kryształ i nagromadził, pozbierał wiele negatywnych doświadczeń (z dzieciństwa, młodości) i czasem mamy wrażenie, że tracimy swój blask. Przyjmujemy dobrowolnie lub niedobrowolnie opinie innych ludzi, niezależnie czy są prawdziwe czy nie. W ten sposób zanieczyszczamy ten kryształ i tracimy swoją wartość. Ta medytacja sprawi, że zaświecisz jak najpiękniejszy kryształ, bo przecież nim jesteś.
Pracę ze szlifowaniem kryształu będziemy wykonywać kilka razy.
11:30 -14:30 Medytacja poruszająca energię w ciele. „Odblokowanie przez dźwięk przepływu energii w ciele”. Praca z instrumentami.
Wyobraź sobie, że jesteś piaskiem na pustyni. Ten piasek to 1000 doświadczeń, wcieleń. Instrumenty poruszają tym piaskiem pustyni, którym jesteś, aby stworzyć formę istnienia.
14:30 -15:30 Obiad
15:30 – 17:00 Medytacja z delfinami. Medytacja prowadzona. „Uwalnianie zranionych uczuć i emocji. Jesteś perłą oceanu”.
Czasami jak zamykam moje oczy widzę ocean raz spokojny, raz burzliwy. Wtedy wiem, że jestem częścią oceanu. Po każdym sztormie zbieram muszelki z plaży. Są takie piękne. W niektórych znajduję perłę i wtedy wiem, że wszystko ma prawo być. Często zmagamy się z różnymi emocjami , uczuciami. Ta medytacja przy dźwiękach delfinów pomoże Ci zanurzyć się w nieświadome głębiny oceanu podświadomości. Wydobyć z nich to najbardziej skryte i zapomniane. Po to, by rozbudzić swoje emocje i intuicje.
17:00 -19:00 Taniec z żywiołem wody.
Ok 88% całego ciała to woda. Możemy się nazwać wiec świątynią oceanu. Nasza woda to czasami małe kropelki zranionych uczuć i emocji. Podczas ruchu w rytm muzyki będziemy rozbudzać naszą wodę. Oczyszczać przeżycia i emocje w tańcu, by wróciła znowu radość życia. Każdy z nas nosi bowiem indywidualne wspomnienia. Muzyka i ruch zbliża nas do transformacji poruszając falami oceanu w nas. Wtedy wszystko wypływa na powierzchnię.
19:00 – 20:30 Kolacja.
21:00 – Medytacja na łonie przyrody „Oswajam strach” wyjście do lasu.
Często nasze decyzje życiowe ogranicza tak zwany strach, spędza nam sen z powiek i zatrzymuje nas w sytuacjach, które nam nie służą. Czy zastanawiałeś się dlaczego tak jest?
Nasz logiczny rozum nie umie tego czasami wytłumaczyć i często mówimy – tak po prostu jest i godzimy się na to, że tacy już jesteśmy. Prawda jednak jest taka, że wszystko można zmienić i że w pamięci komórkowej są informacje, które pochodzą z odległych historii.
Potrzebna jest uwaga, świadomość i czas dla siebie, żeby zrozumieć i oswoić strach, a potem puścić wolno, bo gdy znika osąd przychodzi uzdrowienie i zmiana.
W ciemnym lesie będziemy docierali do źródła strachu, by spojrzeć mu prosto w oczy. To ważne spotkanie, gdy odwrócisz głowę w jego stronę, a Twoje oczy zobaczą prawdę.
W pewnych momentach stajesz przed decyzją, czy chcesz trzymać się starego znanego, czy też odważysz się na krok w nowe nieznane. W głębi duszy człowiek czuje, kiedy powinien zrobić właściwy krok we właściwym dla niego kierunku. Kiedy oswoisz strach wtedy wykonasz następny krok, który służy Twojemu wyższemu celowi.
Tylko najlepsi uczniowie otrzymują najtrudniejsze zadania.
NIEDZIELA
9:00 Śniadanie
10:00 – 14:00 „Odnajduję swoją wizję i wiem po co tu jestem” Medytacja z bębnami.
14:00 Obiad
15:00- 17:00 Integracja procesów i zakończenie .
Wszechświat składa się z dźwięków, tonów, kolorów… W tej medytacji będziemy cały dzień pracować z bębnem szamańskim jako z instrumentem, który budzi w naszej pamięci komórkowej informacje, ale także kontaktuje nas ze światem duchowym. Jego symbolika jest złożona i posiada wielorakie funkcje… Szamani mają kontakt ze światem dolnym (Przodkowie i Zwierzęta Mocy), środkowym (Ziemia) i górnym (Świat Światła). Bęben szamański pomaga mu nawiązać kontakt z tymi światami.
Przy dźwiękach bębna będziemy poruszać się między tymi światami, aby móc uwolnić swoje ograniczenia. Skierować je w energię zmiany i transformacji. Poczuć swój własny rytm serca. Połączyć go z sercem ziemi i sercem kosmosu i z tej przestrzeni stworzyć wizję swojego życia.
Kiedy zrozumiesz, że na niebo nie możesz zasłużyć, gdyż niebo jest w Tobie. Z radością przyjmujesz odpowiedzialność za kreowanie swojego życia. Jesteś Świadomy swojej wartości, zaczynasz wiedzieć po co tu jesteś i tworzysz swoją wizję.
Każdy człowiek w dowolnym czasie może łączyć się ze swoim wewnętrznym światłem. Zapraszam Cię na wydarzenie, w którym zaspokoisz swoją największą tęsknotę. Tęsknotę za sobą, za swoim istnieniem. Bo kiedy dusza i serce jest wolne, to rozumiesz najważniejsze prawo wszechświata, że jedyna stałą rzeczą jest ZMIANA – TRANSFORMACJA.
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam
Jadwiga Naira
——————————————————————————————
Totalna Transformacja odbędzie się w dniach 27-31 października 2021
Koszt warsztatu: 1500 zł
Miejsce:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO
Al. Prof. Jana Nielubowicza 6
Borzymy, Siedlce
Koszty pobytu z wyżywieniem:
ok 750 zł za osobę
Kontakt i rezerwacja:
mail odnośnie pytań: tyiwszechswiat@gmail.com
💜ZAPISY: http://bit.ly/TotalnaTransformacjaPaździernik2021💜
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Totalna Transformacja)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *