Opublikowano

Techniki i metody oczyszczania – warsztat online

Techniki i metody oczyszczania - grudzień 2022

Zapraszam Cię na warsztat z technik i metod oczyszczania.
 
Zaczniemy w pierwszej kolejności od siebie i swojego pola energetycznego, następnie przejdziemy do oczyszczania zwierząt, dzieci czy swojego domu. Kolejnym krokiem będzie nauka uzupełniania pustych miejsc.
 
To jeden z wielu tematów praktykowanych na Szkole Wiedzy Szamańskiej, a w związku z jego dużym zainteresowaniem proponujemy kurs online, w którym będziesz mógł i mogła poznać techniki oczyszczania siebie i przestrzeni w pigułce.
Zapoznaj się z tak ważnym zagadnieniem, które dotyczy każdego z nas. Znajomość tych technik jest tak naprawdę podstawą do świadomego życia.
 
Metody pracy związane z oczyszczaniem będą dotykać zarówno świata zewnętrznego jak i pola energetycznego oraz miejsc, w których żyjemy lub które odwiedzamy. Przemieszczając się fizycznie bądź astralnie, jesteśmy w ciągłym gromadzeniu różnego rodzaju energii, która czasem nam służy, a czasem nas obciąża. Kiedy jesteś świadomy i świadoma oraz znasz techniki oczyszczania, wtedy pozwalasz sobie na życie bez strachu, na bezstresowe podróże.
 
Aby to lepiej zrozumieć podam Wam przykład…
Odwiedzając kogoś w szpitalu lub będąc po sprzeczce w partnerem/dzieckiem często możemy się czuć, że po tym spotkaniu coś ciąży nam na plecach. Nasze energia jest osłabiona, jesteśmy śpiący, nie mamy ochoty do życia. Dzieje się tak, ponieważ przejmujemy energię otoczenia bądź wytwarzamy energię smutku i żalu, a następnie to wszystko zostaje w naszym ciele/polu energetycznym.
 
Dlatego twierdzę, że nie musimy być idealni, ale powinniśmy nauczyć się pozbywania obciążających nas energii właśnie przez oczyszczanie, a tym samym przez wybudowanie nowej formy światła.
 
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy,
która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej,
którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
 
______________________________________________________
 
 TERMIN:
1 grudnia 2022
godz. 18:00 – 21:00 
online, platforma Zoom
 
 INWESTYCJA:
350 zł
 
 ZAPISY:
 
 
Po zgłoszeniu uczestnictwa prosimy o wpłatę w kwocie 350 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com celem rezerwacji miejsca na warsztacie.
Po zaksięgowaniu wpłaty, na kilka dni przed wydarzeniem, każda z osób otrzyma zaproszenie z linkiem do spotkania, do którego można dołączyć na komórce, komputerze czy tablecie.
 
Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Warsztat online – oczyszczanie)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
 
Liczba miejsc jest ograniczona.Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.
W przypadku ograniczonej ilości miejsc obowiązują zapisy na listę rezerwową (uczestnik jest informowany czy jest na liście rezerwowej).