Opublikowano

Szkoła Wiedzy Szamańskiej | XV zjazd | Styczeń 2023 | BRAK MIEJSC |

XIV zjazd Szkoły Wiedzy Szamańskiej - Listopad 2022

Zapraszamy na III edycję Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje by stać się lekarzami dusz.
Do szkoły można dołączyć w każdym momencie i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
 
🪐 Temat XV zjazdu: Techniki pracy z zagubionymi Duszami.
Istnieje tzw. „życie po śmierci”.
Kiedy opuszczamy nasze ciało z ostatnim oddechem, wtedy zaczyna się nasza druga historia w świecie astralnym. Istnieje w nim wiele przestrzeni, w których dusza może się zagubić. Możemy to prościej zrozumieć, wyobrażając sobie nasz ziemski świat i jego różnorodność, a także świat astralny jako lustrzane odbicie, w którym ta cała różnorodność również istnieje.
Człowiek odchodząc z tego ziemskiego świata odchodzi w pewnej częstotliwości z pewnym bagażem tutejszej wędrówki… czasami z bardzo ciężkimi emocjami. Najtrudniejszy jest strach, który sprawia, że nie wie dokąd ma iść. Czasem nagły wypadek samochodowy powoduje, że Dusza nie wie co się wydarzyło i z tego powodu zaczyna błądzić.
 
Na tym zjeździe nauczymy się:
✨ Pracy z ludźmi, którzy umierają np. w ciężkich chorobach i tego co możemy dla nich zrobić.
✨ Otwierania i zamykania przestrzeni w przejściach na drugą stronę.
Pracy z wolną wolą drugiego człowieka i wskazywania możliwości, które przed nim stoją.
✨ Co się dzieje kiedy człowiek umiera i przede wszystkim co się dzieje potem. Przyjrzymy się tematyce pogrzebów.
✨ Tworzenia przy tzw. „odejściu” przestrzeni, w której druga osoba będzie mogła oczyścić swoją duszę, aby jej dalsza droga opierała się na częstotliwości światła.
✨ Zakończenia miłosnych umów, które nie mają ograniczonego czasu. To tzw. śluby na wieczność, które utknęły w różnych czasoprzestrzeniach i wymagają uwolnienia.
✨ Pracy z agresywnymi Bytami po śmierci. Dowiemy się, jak je rozpoznać, zarówno przy Kliencie jak i otoczeniu? Jak się przejawiają, jakie są objawy w ciele, kiedy są przy nas i jak możemy rozpoznać je poprzez znaki wewnętrzne? Czego od nas potrzebują? I czy warto się przed nimi chronić?
 
 
PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią.Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.
 
______________________________________________________________________________
Zjazd odbędzie się w dniach:
20.01.
dzień 1
kolacja i wieczorna medytacja, godz. 18:30 – 21:00 *
21.01.
dzień 2
warsztaty główne, godz. 09:00 – 20:00
22.01.
dzień 3
warsztaty główne, godz. 09:00 – 16:00 *
* zjazd Szkoły rozpoczynamy kolacją w piątek o 18:30 i kończymy obiadem w niedzielę o 16:00
______________________________________________________________________________
 
Uwaga:
Od lipca zostaje rozszerzony zakres zjazdów szkoły.
Aby ukończyć i otrzymać certyfikację ze Szkoły każdy uczestnik musi ukończyć 15 zjazdów szkoły. Dotyczy to nowych uczestników, którzy przystąpili do szkoły od zjazdu lipcowego.
Osoby, które obecnie kontynuują szkołę mogą zakończyć ją na starych zasadach, czyli odbyciu 12 zjazdów.
 
KOSZT WARSZTATU:
– 1390 zł – dla nowych uczestników
Zniżki:
– 1150 zł – dla stałych uczestników (które uczestniczą od początku lub były obecne na min. dwóch zjazdach wcześniejszych)*
– 1150 zł – dla Par
 

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO
Al. Prof. Jana Nielubowicza 6
Borzymy, Siedlce

KOSZTY POBYTU Z WYŻYWIENIEM:
– 440 zł za osobę
– dopłata za rezerwacje pokoju jednoosobowego 50 zł/doba

BRAK MIEJSC

💫💫https://bit.ly/SWSstyczen

 
Kontakt i rezerwacja:
tyiwszechswiat@gmail.com
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 600 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska styczeń)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.
W przypadku ograniczonej ilości miejsc obowiązują zapisy na listę rezerwową (uczestnik jest informowany czy jest na liście rezerwowej).
 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat