Opublikowano

Szkoła Wiedzy Szamańskiej | III zjazd | lipiec 2023 | LISTA REZERWOWA

III zjazd Szkoły Wiedzy Szamańskiej - lipiec 2023

Zapraszamy na III zjazd IV edycji Szkoły Wiedzy Szamańskiej Centrum Ty i Wszechświat, gdzie będziemy odnajdować swojego wewnętrznego szamana/kę, odbudowywać swoją intuicję i podnosić nasze wibracje, by stać się lekarzami dusz.
 
🪐 Temat III zjazdu: System Energetyczny Człowieka. Poznanie Ciał Subtelnych.


Oprócz Ciała fizycznego składamy się z kompleksowego systemu subtelnych energii, bez którego ciało fizyczne nie mogłoby istnieć. Jeśli zrozumiemy zadanie i sposób funkcjonowania tego systemu w ciele i wokół niego, to otworzy się przed nami wspaniały obraz człowieka, który w swojej potencjalnej doskonałości jest tak fascynujący i wzniosły obraz naszego Istnienia.

System energetyczny człowieka składa się z trzech podstawowych części:
1. Z ciał subtelnych lub energetycznych,
2. Kanałów energetycznych,
3. Z czakr, inaczej centrów energetycznych.

CIAŁO DUCHOWE jest w nas naszą nieskończonością boską, nieśmiertelną częścią i istnieje w ciągu całej ewolucji naszej Duszy, podczas gdy inne ciała subtelne powoli zanikają, w miarę osiągania człowieka w swym rozwoju kolejnych poziomów świadomości. Dlatego ważne jest, aby poznać tę część naszego istnienia.

Gdy dostrzeżemy nasze ciało duchowe, możliwe jest rozpoznawanie źródła bytu i zrozumienie właściwego sensu naszego życia. Będziemy otwierać się na jego wibracje.

CIAŁO EMOCJONALNE zwane często ciałem astralnym jest nośnikiem naszych uczuć, emocji i cech charakteru. Zajmuje mniej więcej tę samą przestrzeń co ciało fizyczne.
Im wyżej rozwinięty jest człowiek w wyrażaniu swoich uczuć, skłonności i cech charakteru, tym jaśniejsze i bardziej przeźroczyste wydaje się jego ciało emocjonalne. Szaman spostrzega jego jasno zaznaczony obrys, doskonale dopasowany do formy fizycznego ciała.
Będziemy uczyć się postrzegać naszą aurę, widzieć nasze ciało emocjonalne, które jest owalna formą, a jej rozmiary mogą sięgać do kilku metrów wokół człowieka. Każda zmiana nastroju jest odzwierciedleniem przez ciało emocjonalne jego aury.
AURA EMOCJONALNA jest w nieustannym ruchu i zmianie.

Będziemy wchodzić w różnego rodzaju emocje, uczucia, po to, by swobodnie poruszać się w tych przestrzeniach.
Aby żyć w pełni, ważne  jest dla mnie dostrzeżenie nie tylko ciała fizycznego, ale także ciał subtelnych – w nich drzemie wiedza, siła i możliwość rozwoju.
Ciało i Dusza jako jedność.
 
Zapraszam od serca
Jadwiga Naira
 

PROWADZENIE: Jadwiga Naira

Jadwiga jest Mistyczką, Duchową Nauczycielką, Współczesną Szamanką. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w holistycznym podejściu do drugiego człowieka. Potrafi rozświetlić najciemniejszą drogę i przebudzić śpiących do świadomości i zrozumienia życia.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z klientami, bazując na wielu systemach pracy z energią. Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Egiptu, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego. Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka. Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 5 lat w Polsce.
Autorka książki „Odkryj swoje Zwierzę Mocy” oraz medytacji o takim samym tytule. Odkrywczyni cudownych obrazów z Zanzibar i pomysłodawczyni ich wystaw o nazwie „Heart of Zanzibar”.
Delikatna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest. Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia. Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.

Wizjonerka, która zmieniając siebie… zmienia świat.

______________________________________________________________________________

Zjazd odbędzie się w dniach:

7 lipca – piątek
dzień 1 
kolacja i wieczorna medytacja, godz. 18:30 – 21:00 *
8 lipca – sobota
dzień 2 
warsztaty główne, godz. 09:00 – 20:00
9 lipca – niedziela
dzień 3 
warsztaty główne, godz. 09:00 – 16:00 *
* zjazd Szkoły rozpoczynamy kolacją w piątek o 18:30 i kończymy obiadem w niedzielę o 16:00
 
______________________________________________________________________________
UWAGA: W każdym momencie można dołączyć do szkoły i uczestniczyć w zjazdach w dowolnej kolejności.
Aby ukończyć i otrzymać certyfikację ze Szkoły każdy uczestnik musi ukończyć 15 zjazdów szkoły. 

Dotyczy to nowych uczestników, którzy przystąpili do szkoły od zjazdu lipcowego 2022.
Osoby, które obecnie kontynuują szkołę mogą zakończyć na starych zasadach, czyli po odbyciu 12 zjazdów.

🪐 Miejsce:
Ośrodek Rozwojowy ODDECHOWO
Al. Prof. Jana Nielubowicza 6
Borzymy, Siedlce

🪐 Termin:

7-9 lipca 2023


🪐  
Koszt warsztatu:
– 1390 zł – dla nowych uczestników
Zniżki:
– 1150 zł – dla stałych uczestników (które uczestniczą od początku lub były obecne na min. dwóch zjazdach wcześniejszych)*
– 1150 zł – dla Par / za osobę

🪐  Koszty pobytu z wyżywieniem:

580 zł za osobę
*dopłata za rezerwację pokoju jednoosobowego 50 zł/doba

Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 600 zł i przesłanie potwierdzenia wpłaty na maila: tyiwszechswiat@gmail.com

Dane do wpłaty:
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Szkoła Szamańska lipiec)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295

Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.
W przypadku ograniczonej ilości miejsc obowiązują zapisy na listę rezerwową (uczestnik jest informowany czy jest na liście rezerwowej).

🪐  🪐  🪐  ZAPISY 🪐  🪐  🪐 

NA LISTĘ REZERWOWĄ

https://bit.ly/SzkołaSzamańskaLipiec  

 

 

Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
❤ http://jadwiganaira.com/
❤ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
📞 tel. 534530858
📧 tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat