Medytacja: Archanioł Chamuel MP3

45,00 

Opis

Jego imię oznacza dobroczynność, hołd, miłosierdzie „Siła Bożego Serca”.

Czas trwania: 55 min

Unikalna medytacja nagrana w wersji audio prowadzona przez Jadwigę Naira.

Kupujący otrzymuję plik dźwiękowy do pobrania w formacie MP3. Produkt tego typu nie jest możliwy do zwrotu.

 

ARCHANIOŁ CHAMUEL💗💗

Jest energią uniwersalnej Miłości. Jest to świadoma Boska Miłość, która powinna kierować naszymi czynami, otulać nasze myśli, wzbogacać nasze odczuwanie. Archanioł Chamuel to różowy płomień serca określany jako siła Bożego Serca. Imię Chamuel oznacza: Bóg jest moim celem. Jego energia jest nazwana różowym promieniem i służy nam do podniesienia wibracji i siły serca. Drganiajego przepełnione są wdzięcznością i nieskończoną dobrocią. Chamuel jest znawcą i strażnikiem wiedzy o prawdziwej sile serca. Potężne magnetyczne drganie Chamuela łączy niebiańskie idee z materią i nadaje im formę fizyczną. Archanioł ten pomaga w każdym polu związanym z miłością, uzdrawia wszelkie relacje i związki, pomaga zrozumieć i wybaczyć tam, gdzie nas skrzywdzono lub gdy to my skrzywdziliśmy. W chwili, kiedy różowe światło dotknie Twojego serca, miłość ludzka dostąpi uzdrowienia. Zmienisz swoje pole widzenia, a Twoje czucie i wrażliwość będzie znacznie większa. Zapytaj siebie: czy troszczę się o siebie wystarczająco? Czy kocham siebie samego wystarczająco? Czy troszczę się wystarczająco o mój związek z partnerem? Czy mam dobry związek z moimi dziećmi? Czy dbam o istoty, które są pod moją opieką? Czy umiem obdarzyć miłością? Czy podążam za głosem serca? Czy spełniam pragnienia serca? Czy pozwalam rozwijać się swojej duszy? Czy wybaczyłam sobie i innym?

Pokochaj siebie prawdziwe i podążaj za głosem Serca. Zaproś Archanioła Chamuela do SIEBIE. Poproś jego różowy promień, aby zawitał do Twojego Serca. Poproś, aby twoje rany się zabliźniały, a blizny znikały… Wydychaj zranioną miłość, wydychaj miłość, która cierpiała, zdradziła, która była niewierna. Już nie musisz cierpieć, nie możesz być odpowiedzialny za czyjeś czyny, ale możesz przyjąć odpowiedzialność za swoje. Wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów i wycisz swoje wnętrze… daj odejść temu, co boli i otwieraj się na różowy promień i idź za głosem serca. Zadaj sobie pytanie: Jakie jest najważniejsze pragnienie Mojego Serca? Następnie otocz je różowym promieniem i poślij w kosmos i chwilę odczekaj … A potem zobacz, jak spada na ziemię tuż przed Twoje stopy… I wtedy wykonaj pierwszy krok. Ładuj je zawsze różowym promieniem i obserwuj jak się zmienia i staje się twoim prawdziwym celem.
Afirmacja Archaniele Chamuelu
Przybądź do mojego życia. Roznieć w moim życiu różowy płomień wolnej miłości, bym mogła kochać prawdziwie siebie i każdą istotę. Naucz mnie kochać uczciwie, prawdziwie i szczerze. Nauczy mnie głębokiego zaufania do siebie i do innych. Połącz mnie z wyższą wibracją miłości, z boską miłością, aby od tego momentu zamieszkała we mnie. Naucz mnie szacunku do życia, do każdej istoty. Otocz mnie swoim światłem, ulecz wszystkie rany mojego serca, mojego ciała, mojej duszy. Prowadź mnie i kieruj mną na drodze miłości i wybaczenia. Naucz mnie wierności samemu sobie i podążania drogą mojego serca. Naucz mnie pierwotnej ufności do miłości. Niech wszystkie istoty będą wolne i szczęśliwe, niech obdarowują się wzajemną miłością. Niech tak się stanie w imię jednego Źródła.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Medytacja: Archanioł Chamuel MP3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *