Opublikowano

Przebudzenie Świadomości / 8-12 czerwiec 2022

Przebudzenie Świadomości 08-12 czerwiec 2022

Przebudzenie Świadomości

Zapraszam Was na wyjątkowy warsztat.
Warsztat „Podnoszenia świadomości i aktywowania wewnętrznego Mistrza”

Warsztat, na którym będziemy pracować zarówno z ciałem jak i Wyższą Świadomością. Celem tego warsztatu jest wyjście z dotychczasowej strefy komfortu i odnalezienie tego, co jest niewidoczne dla Twoich oczu.
Mówiąc najprościej:
Przejdziesz przez drzwi do innej świadomości, o której Twój umysł nie miał pojęcia.
Za tymi drzwiami istnieje świat, w którym nie byłeś, której nie znasz.
To przestrzeń, gdzie mają tylko dostęp Mistrzowie, Szamani, Twórcy… i tam możesz wznieść się na wyżyny swojej świadomości i odkryć nieznane lądy, po to by czerpać mądrość i wiedzę.
Ta wiedza da Ci odwagę, zaufanie.
Dostaniesz dostęp do Mocy Twórczej, Odwagę do Bycia sobą, i Zaufanie, że wszystko jest możliwe…
Warsztat będzie opierał się na ćwiczeniach z podnoszenia świadomości, pracą z ciałem, i odpowiednim jedzeniu. Będziemy spożywać jedynie zupy i soki świeżo wyciskane, które sprawią, że ciało jest lekkie, a Duch coraz bardziej wolny.
Dodatkowo pierwszy raz zabiorę Was do zamku. Będąc jeszcze w Niemczech, wiele moich podróży było do magicznych miejsc zamkowych. Zamki mają swoją historię, energię, klimat. W ich murach zapisana jest przeszłość, której odkrywanie może być ekscytujące. Zamki, bardzo często są położone na tzw. miejscach mocy. Czy ten zamek i to miejsce ma moc… odkryjemy już niebawem…
 

Program warsztatu:

Dzień 1. Środa

 • 9:00 Śniadanie
 • 10:3-13:00 Rozpoczęcie warsztatu, medytacja wprowadzająca.
 • 13:00 Obiad
 • 14:00-20:00 Zaproponuję Wam różnego rodzaju ćwiczenia wysiłkowe, których nauczyłam się w Mongolii, Syberii. Będziemy dochodzić do granic możliwości/wytrzymałości i przez o przejdziemy „wyżej”.
  To tak jakby rozbijać mur, który blokuje do wejścia na wyższe poziomy świadomości. Rozbicie tego muru, daje nam dostęp i przenosi nas do miejsc w których nie byliśmy.
 • 20:00 Kolacja
 • 21:00-23:00 Medytacja i spisywanie swoich przemyśleń.
  Koniecznie zabierz duży notes/kolorowe pisaki będziemy dużo pisać i rysować.

Dzień 2. Czwartek

 • 9:00 Śniadanie
 • 10:30-13:00 Ćwiczenie na otwarcie 3 oka. Pracujemy w parach, gdzie będziemy z opaskami na oczach.
  Będziemy ćwiczyć intuicję, odwagę poruszania się w ciemności, tzw. „jasnowidzenie”. Uwolnimy strach i poczucie braku bezpieczeństwa. Zaczynamy widzieć w tzw. ciemności.
  To ćwiczenie przygotowuje nas do przejścia do światów równoległych.
 • 13:00 Obiad
 • 14:00-20:00 Praca z bębnami.
  Etap 1 -Aktywacja bębna – połączenie z 4 żywiołami, 4 stronami świata, 4 zwierzętami mocy. Etap 2. Dopiero po tej ceremonii, przejdziemy w kilku godzinny trans.
  To da Ci świadomość, że jesteś wielowymiarowy, że każdy dźwięk przenosi Cię w różnego rodzaju historie, które będą się otwierać przed Tobą jak płatek po płatku.
  Będziesz coraz bardziej świadomie przypominał sobie o Twojej mistrzowskich wcieleniach.
  Dźwięk bębna to narzędzie, które łączy świat górny i świąt dolny. Pamiętaj, że tam leży Twoja Moc i Siła.
  Będziemy grali na swoich bębnach, jak również będziemy mieli Gości Specjalnych, które grają na dużych bębnach. To będzie magiczny czas i magiczny moment…
 • 20:00 Kolacja
 • 21:00 Medytacja i spisywanie swoich przemyśleń. Koniecznie zabierz duży notes, będziemy pisać dużo.

Dzień 3. Piątek

 • 9:00 Śniadanie
 • 10:00-19:00 Aktywacja pola serca, szyszynki i wyższego Ja. Zaczniemy od oczyszczania, aktywowania i treningu trzech ważnych aspektów, które umożliwiają nam kontakt z Wyższą Świadomością.
  Będziemy medytować, ćwiczyć sami bądź w grupie, będą też zadania do zrobienia.
 • W między czasie o godz. 14:00 obiad.
 • 20:00 Kolacja
 • 22:00-07:30 Czuwanie nocne. Czuwanie jest jeszcze jednym narzędziem do poszerzenia świadomości i kanałem rodnym do światów astralnych i światów równoległych.
 • 7:30 Spisujemy lekcje i wnioski – własne przemyślenia przelewamy na papier i dodatkowo będziemy malować swoją MOC. Rysujemy swoją moc w postaci symbolu.

Dzień 4. Sobota

 • 9:00 Śniadanie
 • 10:00-14:00 Wyjście do lasu. Poznanie technik uziemienia, które pozwolą nam bezpiecznie „podróżować i wracać”. Poznamy wiele metod, których się będziemy uczyć, doświadczać i finalnie wybierzecie swoja indywidualna metodę do pracy.
 • 14:00 Obiad
 • 15:00 -19:00 Taniec w transie. Wiele rodzajów nurtów muzycznych: taniec intuicyjny, ale też taniec prowadzony np. łączący Niebo z Ziemią, taniec z opaskami. Taniec w parach, połączony z dotykiem itd.
 • 20:00 Kolacja
 • 21:00 – Ognisko. Ogień jest elementem oczyszczania. W procesie podnoszenia świadomości wzrasta nasze wewnętrzne światło i tym samym jesteśmy bardziej widoczni przez co „narażeni” na korzystanie z energii światła, przez istoty które zbłądziły. Dlatego tak ważne poznać jest tą metodę pracy, aby móc umieć zarządzać samym sobą.

Dzień 5. Niedziela

 • 9:00 Śniadanie
 • 10:00 -14.00 Koncert z gongami połączony z medytacją prowadzoną przez Jadwigę Nairę. Zabiorę Was do przestrzeni Mistrzów Duchowych, która nazywa się Wszystko i Nic.Ta przestrzeń to takie miejsce, gdzie po treningach które przeszliśmy powędrujemy do drzwi, które będą stały dla nas otworem…W tym świecie spotkamy się z Mistrzami, gdzie aktywujemy Swój potencjał i przejmiemy odpowiedzialność za to co widzimy i to co czujemy.Tu nabierzesz pewności, że jesteś kanałem do przepływu energii.Będzie to inicjacja, która pozwoli na to, aby Energia z wyższych świadomości, mogła płynąć przez Ciebie.Jesteś Dusza w ludzkim ciele i jako Dusza masz dostęp do tego co było jest i będzie. Masz dostęp do światów, do portali energetycznych, które są dla Ciebie bezpieczne i dostępne. W końcu jesteś kanałem do przepływu mądrości, którą Jesteś.
 • 14:00 obiad

PROWADZENIE: Jadwiga Naira.
Jadwiga jest Mistykiem, Duchowym Nauczycielem, Współczesnym Szamanem.
Przez 20 lat mieszkała w Niemczech, uczyła się różnych technik pracy z drugim człowiekiem, bazując na wielu systemach pracy z energią.
Doświadczenie nabywała od szamanów z Mongolii, Hawajów, Syberii czy Peru, gdzie poznawała metody leczenia niekonwencjonalnego.
Jadwiga stworzyła i opracowała autorską metodę pracy na poziomie Duszy. Opiera się na nowoczesnych technikach współczesnej Nauki, ale też na tradycyjnej wiedzy, która jest znana od tysięcy lat.
Założycielka Fundacji Ty i Wszechświat. Podróżniczka, która organizuje wyprawy duchowe w różne zakątki świata. Mentorka i nauczycielka.
Swoją wiedzą dzieli się na Szkole Wiedzy Szamańskiej, którą organizuje od 2 lat w Polsce.
Skromna i niezwykle wrażliwa Kobieta o wyjątkowym podejściu. Mama 2 dorosłych synów: Patryka i Kamila. Do grona rodziny należy jeszcze kotka Izys, która ma ważne miejsce w życiu Jadwigi.
Kocha świat takim jakim jest.
Inspiruje, pokazując unikalne podejście do życia . Zachęca do tego, aby spojrzeć na siebie i świat bez oceny i bez oczekiwań.
Zapraszam
Jadwiga Naira

GOŚCIE:
Tomasz Niewiadomy – artysta duchowy, antropozof, muzykoterapeuta, pedagog, gongster. Autor inkluzywnej platformy Organic Art Syntony (O.A.S. – www.organicartsyntony.wordpress.com , www.facebook.com/OrganicArtSyntony) propagującej szeroko pojęta z wykorzystaniem instrumentów archaicznych w tym gongów muzykoterapię/sztukę organiczną. Łączy profilaktykę i terapię dźwiękiem z graniem estradowym. Jest jednym z pionierów w naszym kraju który od 2004 roku tworzy powyższe sytuacje. Współtwórca takich projektów jak Niburu Project (www.facebook.com/niburuproject/), Maszyniści Dźwięku (https://www.facebook.com/MaszynisciDzwieku/), Vimana Mukti (https://www.youtube.com/watch?v=Izvc21rJIuQ ) Członek Stowarzyszenia Muzykoterapeutów Polskich. Pracuje na rzecz osób niepełnosprawnych przy Stowarzyszeniu „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami (http://www.ostoja.org.pl/…/40-pracownia-muzykoterapii). Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Muzycznej – specjalność muzykoterapia. Absolwent Studium Edukacji Niezależnej Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych – specjalność pedagogika waldorfska. Doświadczenie zawodowe w kraju i zagranicą głównie w placówkach antropozoficznych w Niemczech i Szwajcarii ale także w Holandii.
 Iwona Isterna Sikora – nauczycielka jogi, masażystka dźwiękiem, Sound Healer, instruktor Therapy OM, właścicielka studia ZdrowiejTu. Od około 25 lat pracuje z ciałem człowieka używając różnych technik pracy z ciałem (klasyczna joga, joga powięziowa, ruch spontaniczny, terapia ruchem, pilates, trening siłowy) oraz używając różnych technik z zakresu energetyki ciała (medytacje, wizualizacje, relaksacje, oddech, ćwiczenia i techniki szamańskie, praca z dźwiękiem). Od lat zgłębia wiedzę i doświadczenie z zakresu energetyki ciała, przestrzeni, wibracji, dźwięku, głosu. Dźwiękowo uczyła się u Małgorzaty Kronenberger (Instytut Petera Hessa), Tomka Niewiadomego, Olgi Szwajgier, Sylwii Nadgrodkiewicz, a raczej przypominała sobie swoje dawne umiejętności. Ukończyła Szkołę Wiedzy Szamańskiej prowadzoną przez Jadwigę Naira.  Wykonuje indywidualne i grupowe sesje dźwiękowe, pomaga innym rozbudzać świadomość ciała, oddechu, energetyki, indywidualnej przestrzeni i mocy. Często inspiruje innych do rozwoju, do spełniania marzeń, pokochania siebie. Pasjonuje ją praca z kobietami. Organizuje rozwojowe warsztaty, wyjazdy, kręgi dla kobiet. Zapraszana do wielu pięknych wydarzeń m.in. Festiwale Szamańskie, Festiwal Totalna Transformacja, Festiwal Kobiecości. Szczęśliwa kobieta, żona, mama, która spełnia swoje marzenia. Uwielbia kontakt z naturą i ciszę. Jest ciekawa życia i drugiego człowieka. Z radością poszerza swoje horyzonty.
Grzegorz Palarz (Energy of nature) – muzyk, muzykoterapeuta. Miłość do muzyki relaksacyjnej, terapeutycznej, a przede wszystkim dźwięków handpana narodziła się w nim podczas pobytu w Skandynawii. Niezmiennie związany jest z dźwiękami różnego rodzaju bębnów i djembe. Od kilku lat koncertuje w Polsce. Grywa koncerty relaksacyjne, akompaniuje przy sesjach jogi i współtworzy różne projekty takie jak: Mantra Medicine oraz Błękitne Żywioły. W międzyczasie ukończył kurs muzykoterapii I i II stopnia. Nierozerwalnie jest związany z naturą i jej żywiołami. Jak sam często mówi – muzyka to dla niego przepływ bezwarunkowej miłości z serca do serca, powrót do wnętrza w rytmie serca Gai.
https://www.facebook.com/energyofnaturegp
 
Termin: 08 – 12 czerwiec 2022
Miejsce: Zamek Międzylesie, pl. Wolnosci 42, Międzylesie
Koszt warsztatu: 2900 zł

Koszty pobytu z wyżywieniem: 800 zł za osobę

 

Kontakt i rezerwacja: tyiwszechswiat@gmail.com 
Po zgłoszeniu uczestnictwa KONIECZNA jest wpłata zadatku (bezzwrotnego) w kwocie 1500 zł i przesłanie potwierdzenia na maila: tyiwszechswiat@gmail.com
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Przebudzenie Świadomości)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Uwaga: Dopiero wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie.