Opublikowano

Medytacja na Nów Księżyca – żywioł WODY – online 18 czerwca

18 czerwca 2023, godz. 20:00

🌙 Medytacje Księżycowe – żywioł WODA 🌊

Nów to czas, kiedy Księżyc rozpoczyna swój cykl, więc symbolicznie ten czas możemy uznać za Nowy Start. Jest to idealny czas na wprowadzenie nowych postanowień i zmian oraz manifestowanie swoich pragnień, na kreowanie swojej nowej rzeczywistości…

💧Tym razem zapraszam Cię do odkrycia żywiołu WODY, abyś mógł i mogła poczuć przepływ fal, które przychodzą i odchodzą, dokładnie tak jak nasze zmienne emocje. To fale, które oczyszczą Twoje myśli i emocje.

💧Nasze ciało składa się z około 80 procent wody. Poznamy jej wartość w naszym ciele i oczyścimy ze zranionych uczuć i emocji.

💧Żywioł Wody – poznamy i poczujemy wodę w nas i w naturze. Połączymy się z każdym strumykiem, wodospadem, źródłem i oceanem.

💧Woda jest symbolem uczuć i emocji oraz uczy nas ich wyrażania. Jest również utożsamiana z intuicją, harmonią i czułością. To nauka akceptacji zmian, w których obecnie jesteśmy. Element wody jest związany z oczyszczaniem informacji z przeszłości, które zapamiętało nasze ciało i połączeniem ze wszystkimi źródłami wody na Świecie: rzeką, morzem, wodospadem, oceanem. Żywioł wody pokazuje nam całą paletę uczuć. Łączą nas z ich magiczną tęczą. Nie bój się czuć i podążać za głosem swojej intuicji.

 
Element WODY reprezentuje: 
🌊 uczucia i emocje
🌊 wyrażanie się 
🌊 intuicję
🌊 harmonię
🌊 akceptację zmian i ich płynność
🌊 oczyszczanie

Otwórz się na żywioł Wody i poznaj jej wartość.

Zapraszam od serca
Jadwiga Naira

______________________________

🌙 Szczegółowe informacje i zapisy:

INWESTYCJA:
Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp. Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC.

Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.
 
🌙 ZAPISY:
 
Po zaksięgowaniu wpłaty, dzień przed nowiem otrzymasz link do spotkania na żywo.
Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie.
Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji.
Jadwiga prowadzi medytację na żywo online, gdzie będziesz mógł i mogła przeżyć ją tak, jakbyś uczestniczył i uczestniczyła w niej na żywo.
 
👉 Nagranie z Medytacji będzie dostępne przez cały czas.
 

Dane do wpłaty:
Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Żywioł Woda)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295


Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:

http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT

Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com

Centrum Ty i Wszechświat