Opublikowano

Medytacja na nów księżyca 🌙 SYNCHRONIZACJA CZAKR

online 6 czerwca 2024 godz. 20:00 -> nagranie medytacji będzie dostępne cały czas

🌙 Medytacja z Jadwigą Nairą online – SYNCHRONIZACJA 7 CZAKR 🧘‍♀️
 
Zapraszam Was na serię medytacji księżycowych dotyczących czakr energetycznych w naszym ciele. 
Ostatnie spotkanie będzie połączeniem wszystkich 7 CZAKR. Skupimy się na harmonizacji i równowadze wszystkich czakr, aby uzyskać pełną synchronizację energii.

🧘‍♀️ Synchronizacja wszystkich 7 czakr odpowiada za: • Harmonię i równowagę w całym ciele energetycznym. • Zwiększenie świadomości i jaśniejsze postrzeganie siebie i otaczającego świata. • Otwarcie się na pełnię możliwości życiowych. • Łatwość podejmowania decyzji i kierowania swoim życiem.

🧘‍♀️ Gdy czakry są niesynchronizowane: Niesynchronizowane czakry mogą powodować dezorientację, brak harmonii w życiu oraz trudności w podejmowaniu decyzji. Może to objawiać się jako ból fizyczny, trudności w koncentracji oraz lęki i obawy.

Zapraszam Cię na medytację, gdzie wypracujemy harmonię i synchronizację wszystkich czakr. Podczas medytacji odblokujemy ograniczenia, przywrócimy równowagę i wzmocnimy energię życiową, abyś mógł dostrzec pełnię możliwości przed Tobą.

Dołącz już teraz i odkryj moc synchronizacji swoich czakr! ✨🌈🧘‍♂️

 
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
 
O CZAKRACH:
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.

Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.

Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz, a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.
 
Zapraszam od serca Jadwiga Naira _____________________________________
🌙 Szczegółowe informacje i zapisy: INWESTYCJA: Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. 
Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp.  
Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC. Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.
 
🌙 TERMIN: 
6 czerwca
|czwartek|
godz. 20:00
Platforma ZOOM
Spotkanie będzie nagrane i dostępne do ponownego odtworzenia.
🌙 ZAPIS: Zapisz się i po zaksięgowaniu wpłaty, dzień przed nowiem otrzymasz link do spotkania na żywo. Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji. Jadwiga prowadzi medytację na żywo online, gdzie będziesz mógł i mogła przeżyć ją tak, jakbyś uczestniczył i uczestniczyła w niej na żywo.
👉 Nagranie z medytacji będzie dostępne przez cały czas. Dane do wpłaty: Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079 (podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Czakry) FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT NIP: 5252770295 Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na: http://jadwiganaira.com/ https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT Kontakt: tel. 534530858 tyiwszechswiat@gmail.com Centrum Ty i Wszechświat