Opublikowano

Medytacja na Nów Księżyca 🌙 CZAKRA TRZECIEGO OKA 💙 online

online 8 kwietnia 2024 godz. 20:00 -> nagranie medytacji będzie dostępne cały czas

🌙 Medytacja z Jadwigą Nairą online – Czakra Trzeciego Oka 💙 „JA WIDZĘ” 🌙
 
Zapraszam Was na serię medytacji księżycowych dotyczących czakr energetycznych w naszym ciele. 
Szóste spotkanie będzie związane z Czakrą Trzeciego Oka, która reprezentuje tzw. jasnowidzenie, czyli jasne postrzeganiem siebie, naszego życia i tego co jest w nas i przed nami.
 
💙 Czakra Trzeciego Oka odpowiada za:
• widzenie jaśniejsze i mocniejsze
• tzw. Jasnowidzenie – czyli jasne postrzeganie siebie, swojego życia i wszystkiego wokół
• otwarcie się na wiele możliwości
• podejmowanie decyzji w lekkości

• szerszą perspektywę

💙 Gdy Czakra Trzeciego Oka jest zablokowana:
Zablokowane Trzeciego Oka sprawia, że czujesz się niezdecydowany i nie podejmujesz kroków, że boisz się podejmowania decyzji. Narasta w Tobie strach, wszystko widzisz w czarnych kolorach i nie widzisz nowych możliwości, które są przed Tobą. Czujesz się niepewnie, jesteś zdezorientowany i brak Ci energii sprawczej.
Objawy w ciele związane z blokadą na Trzecim Oku to: ból głowy, brak koncentracji, myślenie, które sprawia ból, przez który często zostajemy z tzw. kinem w głowie, które powiela stare, ograniczone schematy i trzyma się tego co było i boi się, bo to przed Tobą nie jest dostępne dla Twoich oczu.
 
Zapraszam Cię na medytację, gdzie uświadomimy i przetransformujemy swoje blokady, które ograniczają Jasnowidzenie. Podczas medytacji uwolnimy stare blokady, ograniczenia i aktywujemy widzenie, abyś mogła i mógł dostrzec możliwości, które są poza ludzkim horyzontem.
 
 
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
 

O CZAKRACH:
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.

Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.

Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz, a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.

 
Zapraszam od serca 
Jadwiga Naira
  _____________________________________
 
🌙 Szczegółowe informacje i zapisy: 
INWESTYCJA: Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. 
Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp.  
Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC. Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.
 
🌙 TERMIN: 
8 kwietnia
|poniedziałek|
godz. 20:00
Platforma ZOOM
Spotkanie będzie nagrane i dostępne do ponownego odtworzenia.

🌙 ZAPIS: 
Zapisz się i po zaksięgowaniu wpłaty, dzień przed nowiem otrzymasz link do spotkania na żywo. 
Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. 
Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji. 
Jadwiga prowadzi medytację na żywo online, gdzie będziesz mógł i mogła przeżyć ją tak, 
jakbyś uczestniczył i uczestniczyła w niej na żywo.

👉 Nagranie z medytacji będzie dostępne przez cały czas. 

Dane do wpłaty: Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079 
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Czakra 3 Oka) 
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT 
NIP: 5252770295 


Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na: 
Kontakt: tel. 534530858 
tyiwszechswiat@gmail.com 
Centrum Ty i Wszechświat