Opublikowano

Medytacja na Nów Księżyca 🌙 Czakra Podstawy

14 października 2023, godz. 21:00

🌙 Medytacja z Jadwigą Nairą online – Czakra Podstawy ❤️ „JA JESTEM” 🌙
 
Zapraszam Was na serię medytacji księżycowych dotyczących czakr energetycznych w naszym ciele. Pierwsze spotkanie będzie związane z Czakrą Podstawy, która odpowiada za naszą egzystencję, podstawę do życia w pełni.
Zablokowana bądź uszkodzona wpływa na tematy związane z brakiem płynności finansowej, brakiem stabilizacji życiowej, brakiem domu, konflikt i niezrozumienie z przodkami i rodziną.
 
Jeśli chcesz:
❤️ stanąć stabilnie na swoich nogach, aby poczuć swoje korzenie i uznać je,
❤️ poczuć się bezpiecznie nie tylko w sferze duchowej, ale i materialnej,
❤️ odzyskać energię do życia,
❤️ odnaleźć spokój i zaufanie,
to jest to spotkanie dla Ciebie.
 
Na medytacji skupimy uwagę na pytania:
🔺 Gdzie straciłeś swoją moc?
🔺 Dlaczego straciłeś kontakt z Ziemią, z samym sobą i tym, co Cię zasila?
🔺 Za co się każesz?
🔺 Na co nie zasługujesz?
🔺 Gdzie posiadasz długi uczuciowe, finansowe, duchowe?
🔺 Dlaczego ciągle szukasz swojego domu i nie znalazłeś jeszcze swojego miejsca?
 
 

O CZAKRACH:
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.

Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.

Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz, a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.

 
Zapraszam od serca
Jadwiga Naira
 
_____________________________________
🌙 Szczegółowe informacje i zapisy:
 
INWESTYCJA: Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. 
 
Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp.  
Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC. Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.
 
🌙 TERMIN: 
14 października
|sobota|
godz. 21:00
Platforma ZOOM
 
🌙 ZAPIS:
Zapisz się i po zaksięgowaniu wpłaty, dzień przed nowiem otrzymasz link do spotkania na żywo.
 
Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji. Jadwiga prowadzi medytację na żywo online, gdzie będziesz mógł i mogła przeżyć ją tak, jakbyś uczestniczył i uczestniczyła w niej na żywo.
 
👉 Nagranie z medytacji będzie dostępne przez cały czas.
 
Dane do wpłaty:
Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Czakra Podstawy)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
 
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com
 
Centrum Ty i Wszechświat