Opublikowano

Medytacja na nów księżyca 🌙 CZAKRA KORONY 💜 online + NA ŻYWO

online + NA ŻYWO 🛖 OTWARCIE NOWEGO MIEJSCA 8 maja 2024 godz. 19:00

🌙 Medytacja z Jadwigą Nairą online – Czakra Korony 💜 „JA WIEM” 🌙
 
Zapraszam Was na serię medytacji księżycowych dotyczących czakr energetycznych w naszym ciele. 
Siódme spotkanie będzie związane z ostatnią Czakrą Korony, która odpowiada za połączenie z boską energią i intuicją. Podczas tego spotkania będziemy zgłębiać tajniki tej wyjątkowej czakry, która jest kluczem do odczuwania jedności z wszechświatem i zdolności dostrzegania głębszych znaczeń życiowych.
 

💜 Czakra Korony wpływa na: 

• Połączenie z boską energią i intuicją 

• Zrozumienie głębszych aspektów życia 

• Otwarcie na duchowy rozwój 

• Odczuwanie jedności ze wszechświatem 

• Przyciąganie inspiracji i duchowej mądrości

 

💜 Kiedy Czakra Korony jest zablokowana:

Blokada Czakry Korony może sprawić, że czujesz się odcięty/a od duchowej strony życia, tracisz kontakt z intuicją i poczuciem jedności ze światem. Może to prowadzić do uczucia zagubienia, braku znaczenia życia i utraty duchowego kierunku. Objawy blokady mogą obejmować uczucie izolacji, brak zainteresowania duchowością i uczucie braku sensu życia.

Dołącz do medytacji, aby odblokować Czakrę Korony i ponownie nawiązać kontakt z duchowym wymiarem życia. Razem przetransformujemy blokady i otworzymy się na inspirację i duchową mądrość, która przynosi głębsze zrozumienie i spokój.

 
Zapraszam Cię od serca
Jadwiga Naira
 
 

O CZAKRACH:
Każdy człowiek posiada tzw. centra energetyczne, które odpowiadają za jego witalność, zdrowie, wolny umysł, działanie, za tzw. nasze szczęśliwe życie wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Możemy ten proces porównać do naszych narządów np. jeżeli jeden organ jest chory to cały organizm choruje. Jeżeli w trzustce odczuwamy ból to całe ciało cierpi. Następuje wtedy w organizmie dysharmonia, która może spowodować różnego rodzaju choroby. Ostatnim stadium zaniedbania samego siebie jest Nowotwór. Pamiętaj Nowotwór jest Nowym Tworem, który sami sobie tworzymy, zaniedbując swoje odczucia i emocje… Tracimy wtedy kontakt ze swoją intuicją.

Synchronizacja czakr to w pierwszej kolejności odniesienie się do swoich 7 czakr i zlokalizowaniu w nich tzw. blokad, ograniczeń. Niektóre czakry są zablokowane i tracimy zdrowie.
Możesz to sobie wyobrazić w postaci kręgosłupa energetycznego, gdzie wypadnięty jednego kręgu powoduje dysharmonię w ciele i ma wpływ na wszystkie aspekty życia.
W czakrach mieszczą się różne informacje. Przychodzą one z różnych sfer życia. Niektóre informacje są świadome, niektóre nie są nam świadome i mamy tzw. problemy w naszym życiu, których przyczyny nie możemy zlokalizować.
Każda czakra odpowiedzialna jest za inny aspekt życia cielesnego i duchowego.

Energia dopasowuje się do Twojej Świadomości. Poczuj swoją Świadomość osadzoną w ciele. Istniejesz, a energia, którą posiadasz jest po to to, aby tworzyć wraz z Tobą Rzeczywistość.

 
Zapraszam od serca
Jadwiga Naira
 
_____________________________________
 
🌙 Szczegółowe informacje i zapisy:
 
INWESTYCJA: Cały zysk z medytacji księżycowych będzie przeznaczony na BUDOWĘ OŚRODKA Ty i Wszechświat. Będzie to innowacyjne miejsce spotkań i wydarzeń, którego nie ma w takiej formie w Polsce. 
Jesteśmy w trakcie tworzenia Nowej Ziemi energetycznie, ale też tworzymy w materii. Inspiracją, która spowodowała, że postanowiłam, aby takie miejsce powstało w Polsce jest olbrzymia potrzeba rozwoju ludzkości na poziomie mentalnym, duchowym i finansowym itp.  
Widzę też potrzebę wspierania się i tworzenia nowych inicjatyw na nowych wartościach, widzę potrzebę stworzenia nowych metod holistycznego podejścia do człowieka i do rodziny. To miejsce, które pokochacie, spotkamy się tam z Serca do Serca. Będziecie mogli tam odpocząć, zregenerować się, po prostu pobyć i zaczerpnąć świeży oddech i wybudować swoją MOC. Kwota wpłaty jest DOWOLNA, to Ty decydujesz jaką kwotę chcesz przekazać na ten cel.
 
🌙 TERMIN: 
8 maja
|środa|
godz. 19:00
 
🌙 MIEJSCE: 
1. 🛜 ONLINE – Platforma ZOOM
Spotkanie będzie nagrane i dostępne do ponownego odtworzenia.
 
2. 🛖 NA ŻYWO – OTWARCIE NOWEGO MIEJSCA
Rembelszczyna (pod Warszawą)
ul. Polna 11
(dawne Mili Moi)
 
💬 Po medytacji będzie możliwość porozmawiania z Jadwigą.
 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA: max 25 osób 
 
– wybierz opcję w formularzu: online / na żywo
 
🌙 ZAPIS:
Zapisz się i po zaksięgowaniu wpłaty, dzień przed nowiem otrzymasz link do spotkania na żywo. Możesz medytację odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w medytacji. Jadwiga prowadzi medytację na żywo online, gdzie będziesz mógł i mogła przeżyć ją tak, jakbyś uczestniczył i uczestniczyła w niej na żywo.
 
👉 Nagranie z medytacji będzie dostępne przez cały czas.
Dane do wpłaty:
Nr konta 72 1050 1012 1000 0090 8190 0079
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Medytacja Korony)
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
 
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
 
Kontakt:
tel. 534530858
tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat