Opublikowano Dodaj komentarz

Kończąc stare, zaczynając nowe – Warsztat Online

Koniec roku to czas refleksji, postanowień, zmian.
Zakańczania starych spraw, by móc w Nowym Roku spełniać się uczuciowo, zawodowo, aby nasze plany i marzenia przełożyły się na świat w materii, a nie zostały tylko w sferze marzeń.
Dlatego zapraszam Was na Warsztat – podsumowanie i następny krok. Podzielmy nasze życie na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Jeżeli wydarzyło się coś w naszej przeszłości dramatycznego w dzieciństwie, a nawet w łonie matki… to może mieć to wpływ na naszą teraźniejszość. Na to, jakie podejmujemy decyzje, jak żyjemy, jakie mamy przekonania, itp. Przenosimy energię z przeszłości w teraźniejszość i będąc w tym uczuciu budujemy swoją przyszłość.
Prawo fizyki – energia podąża za uwagą, w konsekwencji kreuje i tworzy obraz naszego życia.
Filozofia Huny mówi to samo – 3 aspekt Makia- energia podąża za uwagą. W gruncie rzeczy jesteśmy odpowiedzialni za naszą sytuację i czasami jest nam bardzo ciężko przerwać stereotypy, składany sobie obietnicę, że coś zmienimy (nie będę tyle jeść, nie będę zazdrosna, nie chcę się bać…), ale w gruncie rzeczy nic się nie zmienia.
Zmiana będzie możliwa:
  • jeżeli zajedziemy przyczynę,
  •  jeżeli dotrzemy do źródła,
  •  jeżeli przestaniemy osądzać SIEBIE, ciągle wymagać i karcić siebie samego.
Jesteśmy zbiorem wydarzeń, uczuć, sytuacji. Mamy tysiące żyć i wcieleń za sobą, przeżyliśmy wszystko, więc zauważ swoją ważność. Jesteś unikalną, niekończącą się historią, więc jakież to nierozsądne wobec tego majestatu doświadczeń osądzać i uważać siebie za słabego.
Jest takie zdanie: „Nic nie ginie w przyrodzie”. To samo tyczy się nas. Nic w nas nie ginie. Ważne jest zatem, aby przytulić tę małą dziewczynkę w sobie, tego małego chłopca.
Podczas warsztatów dotrzemy do tego, co się wydarzyło kiedyś, w przeszłości, po to, by uleczyć rany i pozwolić, aby blizny zniknęły. Kiedy świadomie odwracasz się do swojej przeszłości przychodzi uzdrowienie i zmiana. Twojej wartości nie zbudujesz na smutnych przeżyciach z dzieciństwa; bo to już się wydarzyło wtedy i wtedy nie mieliśmy na nie wpływu. Teraz natomiast możemy przenieść te wspomnienia do teraźniejszości, jako energię napędzająca, albo zostawić w przeszłości, zmienić, uzdrowić.
Nie zmieniamy świata, ludzi, a zmienimy siebie i automatycznie stworzymy nasz Nowy Świat.
Zapraszam
Jadwiga Naira
_______________________________________
Szczegółowe informacje i zapisy:
Godziny warsztatu: 18:00 -21:00
INWESTYCJA: 99 zł
Po zaksięgowaniu wpłaty, każda z osób otrzyma na maila link do warsztatu online.
Warsztat można będzie odbyć na komórce, komputerze czy tablecie. Potrzebujesz tylko wejść na link i uczestniczyć w spotkaniu.
 Nagranie z Warsztatu będzie dostępne przez 14 dni, więc będzie można go ponownie odtworzyć.
Dane do wpłaty
Nr konta 45 1050 1012 1000 0090 3184 0029
(podając w tytule przelewu: imię i nazwisko, Warsztat Kończac stare 13.11 )
FUNDACJA TY I WSZECHŚWIAT
NIP: 5252770295
Więcej o projekcie Ty i Wszechświat, o mnie oraz innych moich projektach duchowych na:
http://jadwiganaira.com/
https://bit.ly/YouTubeTYiWSZECHSWIAT
Kontakt:
tel. 534530858
e-mail: tyiwszechswiat@gmail.com
Centrum Ty i Wszechświat
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *